303 Squadron Battle of Britain Download

Dywizjon 303: Bitwa o Anglię

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Atomic Jelly


Wydawca:
 

Movie Games


Data premiery:
 

31 sierpień 2018


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Symulacje, II wojna światowa, samoloty, polskie, indie, historyczne

Języki:  Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski

Pełna Wersja + Crack

303 Squadron: Battle of Britain + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 11748 razy

Waga: 3.98 GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe 303 Squadron: Battle of Britain:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R9 270X
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 580
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10

303 Squadron: Battle of Britain to przygotowany przez studio Atomic Jelly symulator lotniczy, którego wydawcą została firma Movie Games. Razem firmy te wchodzą w skład grupy PlayWay, znanej z tytułów takich jak Agony, Ultimate Fishing Simulator czy Fritz. Produkcja przeznaczona jest na komputery osobiste z systemem Windows. Data premiery na PC 31 sierpień 2018.

303 Squadron Battle of Britain Download – Pełna Wersja PC

303 Squadron Battle of Britain pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła

Przedstawione w grze 303 Squadron: Battle of Britain wydarzenia odnoszą się do historii tytułowego Dywizjonu 303. Uformowany w 1940 roku w Wielkiej Brytanii, polski oddział lotniczy odegrał istotną rolą w Bitwie o Anglię, walcząc u boku RAF-u. Jeżeli pasjonujesz się historią drugiej wojny światowej, pobierz za darmo 303 Squadron Battle of Britain PC Download i poczuj się jak prawdziwy lotnik.

Gra pozwala na śledzenie losów wszystkich osób pracujących w bazie lotniczej położonej w Northolt, włącznie z pilotami oraz mechanikami. Gracze mają również możliwość wzięcia udziału w rzeczywistych potyczkach powietrznych, których przebieg odtworzony został w oparciu o dokumentację historyczną.

Mechanika

Schemat rozgrywki opracowany w 303 Squadron: Battle of Britain zwraca uwagę szybkimi oraz niezwykle dynamicznymi bitwami odbywającymi się w przestworzach. Wykorzystane mechanizmy sprawiają, że tytuł łączy w sobie cechy symulacji oraz gier zręcznościowych. Jeżeli lubisz powietrzne bitwy, ściągnij 303 Squadron Battle of Britain free Download i podziwiaj przedstawiony w produkcji realizm.

Tytuł przeznaczony jest zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych w w wirtualnych zmaganiach pilotów. Autorom udało się doskonale oddać charakterystykę wszystkich maszyn oraz wymagających potyczek powietrznych. Tytuł pozwala na wykonywanie zadań głównych oraz pobocznych, opracowywanych w oparciu o autentyczne wydarzenia z czasów drugiej wojny światowej. Nie wszystkie z nich powiązane są bezpośrednio z Dywizjonem 303, jednak pozwalają na wzięcie udziału w prezentacji działań wojennych w różnych rejonach europy. Polecamy także inną grę historyczną Kingdom Come Deliverance pobierz.

Mechanika

Poza udziałem w walkach z siłami Luftwaffe, gracz dużo czasu spędzić musi w bazie lotniczej w Northolt. Lokacja została zaprojektowana bardzo starannie, w oparciu o dostępne plany archiwalne. Podczas zabawy uzyskać można dostęp do niemal nieograniczonej eksploracji placówki. Pozwala to na wykonywanie wymaganych napraw samolotu, którym jest model Hawker Hurricane. Gracz może także zainstalować w nim wszystkie potrzebne modyfikacje oraz poszukiwać umiejętnie poukrywanych sekretów.

Aby zapoznać się ze starannie odwzorowaną bazą lotniczą, pobierz grę 303 Squadron: Battle of Britain i odkryj wszystkie tajemnice Northolt. Pod względem oprawy, tytuł zwraca uwagę dopracowaną grafiką trójwymiarową. Poziom wykonania produkcji jest bardzo wysoki, włącznie z wszystkimi detalami uwzględnionymi w projektach poszczególnych samolotów.

303 Squadron Battle of Britain Pobierz grę na PC

303 Squadron Battle of Britain download Pobierz Grę!

 • CODEX 303 Squadron Battle of Britain Free Download
 • SKIDROW 303 Squadron Battle of Britain Pobierz za darmo
 • Free Download 303 Squadron Battle of Britain Crack Chomikuj
 • Pobierz 303 Squadron Battle of Britain Torrent Pebx

crack plaza

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *