7 Days to Die Download

7 Days to Die popularna sandboksowa strzelanka, która łączy w sobie pełen zombiaków, postapokaliptyczny klimat wraz z elementami survivalowymi. Akcja gry toczy się w świecie o otwartej strukturze, dzięki czemu możliwe jest zniszczenie praktycznie każdego elementu z otoczenia.

7 Days to Die Download – Pełna Wersja PC

7 Days to Die pobierz

Pobierz za Darmo!

Chcesz odwiedzić świat pełen zombiaków? Pobierz 7 Days to Die download, gra przeznaczona na PC Windows to FPS sandboksowy, który jest debiutanckim projektem amerykańskiego studia The Fun Pimps Entertainment. Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości, w czasie gdy rozpoczęta w 2034 roku wojna atomowa doprowadziła do praktycznie kompletnej zagłady ludzkiej cywilizacji. Co gorsza, zdecydowanie większa część ocalałej populacji jest zarażona śmiercionośnym wirusem, który zabija w ciągu siedmiu dni. Kolejno każdego, kto został zarażony śmiercionośnym wirusem przeobraża nosicieli w zombie.

Gracze mają możliwość wcielenia się w jednego z garstki wciąż zdrowych ludzi, którzy próbują przeżyć w amerykańskim hrabstwie Navezgane. Warto wiedzieć, iż nazwa ta w języku Apaczów nie oznacza nic innego jak zabójcę potworów. To właśnie tym głównie się zajmujemy. Pobierz 7 Days to Die download, ponieważ jest to gra osadzona w świecie o otwartej strukturze, który w dużej mierze składa się z voxeli. Należy mieć świadomość, iż gra umożliwia destrukcję zdecydowanej większości elementów otoczenia, w oparciu o prężnie rozbudowany silnik fizyczny. To właśnie on jest odpowiedzialny za obliczenia wytrzymałości poszczególnych obiektów.

Niewątpliwą zaletą wspomnianej produkcji jest duża różnorodność lokacji. Mamy możliwość zwiedzania między innymi miast oraz lasów, a także pustyń oraz gór. Godny pochwały jest również fakt, iż gracze mogą wejść bezpośrednio do każdego napotkanego na swojej drodze budynku. Świat tej doskonałej gry zamieszkują nie tylko wspomniane zombiaki. Bardzo często także przyjdzie nam się zmierzyć z mutantami, jak również niebezpiecznym zagrożeniem są w grze także głód oraz pragnienie. To wszystko wymusza na graczu gromadzenie odpowiedniego prowiantu. Przeżycie ułatwia specjalny system rzemiosła. W ramach niego gracze zbierają surowce oraz konstruują z nich nowe przydatne przedmioty. Wszystko to w grze zostało zrealizowane w bardzo intuicyjny sposób. Dzięki temu nie trzeba przeglądać sieciowych poradników aby znaleźć pomoc.

Ciekawostką jest fakt, iż pojawiła się także opcja naprawiania, a także ulepszania istniejących już budynków. Rozgrywkę zdecydowanie wzbogacają liczne elementy RPG, które pozwalają na rozwijanie umiejętności naszego bohatera. W grze na PC Windows nie zabrakło także wątku fabularnego. Rozgrywka została wyposażona także w specjalny system, który dopasowuje kolejne elementy opowieści bezpośrednio do naszych poczynań. Tym samym sprawia, iż zawsze mamy co robić. Poza trybem przeznaczonym dla pojedynczego gracza, dostępne są również rozgrywki multiplayer. Są one zarówno kooperacyjne, jak również oparte na rywalizacji bezpośrednio z innymi użytkownikami. Pobierz 7 Days to Die download, a z pewnością nie będziesz się nudzić.

7 Days to Die Pobierz grę na PC

7 Days to Die download

Pobierz za Darmo!

  • Free download 7 Days to Die Crack Pebx
  • Pobierz 7 Days to Die Torrent Chomikuj
  • Exsite 7 Days to Die Pobierz za darmo
  • Skidrow 7 Days to Die Free Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *