90 Minute Fever Download

Platformy: PC
Producent:

Isokron


Wydawca:

Isokron


Data premiery:

2021


Tryb gry:

massive online multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: Sportowe, manager, piłka nożna, manager piłkarski, MMO

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 4788 razy

Waga: 300MB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe 90 Minute Fever:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.5 GHz
 • Pamięć: 2 GB RAM
 • Karta graficzna: Intel HD
 • Miejsce na dysku: 300 MB HDD
 • System operacyjny: Windows XP SP2
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 2.3 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: Intel HD
 • Miejsce na dysku: 300 MB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10

90 Minute Fever to przeznaczona na komputery osobiste z systemem Windows produkcja z gatunku MMO. Tytuł jest dziełem debiutanckiego studia Isokron. Do zabawy niezbędne jest opłacanie comiesięcznego abonamentu o wysokości 5,99 euro, ale zastosowany w grze model biznesowy pozbawiony został elementów pay-to-win.

90 Minute Fever Download – do pobrania PL

90 Minute Fever pobierz gre Ściągnij Grę!

Fabuła

90 Minute Fever to menadżer piłkarski nastawiony na zabawę w trybie multiplayer, co odróżnia go na przykład od Football Managera 2016. Nie posiada żadnej konkretnej fabuły, a głównym celem uczestników zabawy jest stworzenie oraz rozwój jak najlepszych drużyn. Gracze trafiają do jednego, wspólnego świata, który pozwala im na wchodzenie w interakcje. Mogą one mieć charakter bezpośredni, na przykład przy okazji rozgrywania kolejnych spotkań piłkarskich. Decyzje graczy oddziałują na siebie także pośrednio, między innymi ze względu na wspólny wpływ na ekonomię. Jeżeli chcesz wziąć udział w intelektualnej zabawie razem z innymi graczami, pobierz za darmo 90 Minute Fever PC Download i postaw na rozbudowane interakcje w trybie multiplayer.

Rozgrywka

Pod względem ogólnych założeń, 90 Minute Fever nie odbiega zasadniczo od tradycyjnych menadżerów sportowych. Przypomina je także ze względu na oprawę graficzną, która jest prosta i absolutnie spełnia swoje funkcje. Pierwszym krokiem jest utworzenie klubu, którym zarządzał będzie gracz. Produkcja pozwala na samodzielne zaprojektowanie logo, a także dowolny wybór strojów piłkarzy. Po zatrudnieniu sportowców, należy ustalić formację drużyny, opracować taktykę i brać udział w meczach. Jeżeli zawsze chciałeś dowodzić własnym zespołem piłkarskim, ściągnij 90 Minute Fever free Download i wyrusz na podbój świata footballu. Poszczególne spotkania wymagają reagowania na przebieg sytuacji, przede wszystkim poprzez zmianę strategii oraz wymianę kontuzjowanych lub zmęczonych zawodników. Innym polecanym menadżerem piłkarskim jest Football Manager 2019 pobierz.

Mechanika

Ciekawym rozwiązaniem opracowanym w 90 Minute Fever jest możliwość rywalizacji z najlepszymi graczami niemal od samego początku. Produkcja nie wymaga do walki z silnym zawodnikiem stopniowego wspinania się po poszczególnych szczeblach piłkarskiej kariery. Wiąże się to z wieloma plusami oraz minusami. Dzięki doświadczeniu współgraczy można się wiele nauczyć, jednak wygrać z nimi na samym początku może być trudno. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w ryzykownej walce, pobierz grę 90 Minute Fever i przygotuj swoją drużynę na każdą okoliczność. Interesującym rozwiązaniem jest także możliwość korzystania z piłkarzy grających w rozmaitych epokach footballu. System Time Portal pozwala na angażowanie sportowców, którzy należeli do konkretnych klubów w przeszłości. Produkcja charakteryzuje się prostym interfejsem, ułatwiającym nieskomplikowaną obsługę poszczególnych okienek wyświetlających taktyki, statystyki oraz inne dane na temat zawodników i rozgrywek piłkarskich.

90 Minute Fever Pobierz za darmo

90 Minute Fever download Pobierz Grę!

 • Prophet PC 90 Minute Fever Skidrow
 • Pebx free 90 Minute Fever za darmo Pobierz
 • Warez-bb 90 Minute Fever Cracked-3dm
 • Do pobrania 90 Minute Fever Codex

crack codex

Komentarze odwiedzających
 1. oliwier

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.