Abandon Ship Download

W ciągu ostatnich lat bardzo popularne stały się gry typu roguelike, potocznie zwane rogalikami. Potrafią być naprawdę zróżnicowane i niejednokrotnie bardzo wciągające. Jednym z nich, na który koniecznie trzeba zwrócić uwagę, jest wydany przez Fireblade Software – Abandon Ship, który oferuje otwarty i niezwykle zróżnicowany świat, w którym prym wiodą morskie przeprawy. Jeśli uwielbiasz statki i zawsze marzyłeś o tym, by wraz ze swoją załogą wyruszyć na bezmiar oceanu, pobierz Abandon Ship download i samodzielnie zadecyduj o swojej karierze marynarza. Data premiery zaplanowana jest do roku 2019, natomiast wczesny dostęp jest 21 lutego 2018 na platformy Microsoft Windows.

Abandon Ship PC Download gra do pobrania

Abandon Ship pobierz
Ściągnij Grę!

Ta strategia morska z elementami RPG łączy w sobie najlepsze cechy sandboxów i gier strategicznych z otwartym światem. Opowieść rozpoczyna się w fantastycznej krainie wzorowanej na znanym nam okresie historycznym rozpoczynającym się w XVI wieku, a kończącym w połowie XIX wieku. Jest to tak zwany wiek żagli, w którym prym wiodą wielkie okręty handlowe, a także floty wojenne, żaglowce, łajby i okręty pirackie. Dużą zaletą produkcji jest losowo generowany świat, który zapewnia unikalną zabawę podczas każdej nowej rozgrywki. Ciekawostką jest fakt, że każdy rozpoczynający grę na komputerze PC zauważy pewne elementy symulacyjne wykorzystane na potrzeby produkcji.

Gracz wchodzi w rolę kapitana żaglowca, który niebawem wyruszy na pierwszą morską wyprawę. W trakcie rozgrywki zdobywa się doświadczenie pozwalające na zdobywanie nowych umiejętności i talentów rozwijających głównego bohatera. Warty uwagi jest także rozbudowany system rozwoju załogi i statku. Gra toczy się do momentu śmierci kapitana, która nie musi jednoznacznie łączyć się z zatopieniem statku, gdyż często można wyjść cało z opresji w szalupie ratunkowej, która może zanieść go do cywilizacji lub na bezludną wyspę. Jeśli zawsze marzyłeś o tym, by zostać kapitanem wielkiego okrętu, pobierz Abandon Ship download i już dziś spełnij wszystkie swoje pragnienia!

Dzięki otwartemu światowi i braku jakichkolwiek ograniczeń, to, w jaki sposób potoczy się kariera kapitana, zależy wyłącznie od gracza. A także od zdarzeń losowych, które mogą rozsławić go na cały świat lub na zawsze zatopić w odmętach oceanu. Istnieje również główny wątek fabularny, który związany jest z tajemniczym kultem i jego działaniami mającymi doprowadzić do zniszczenia świata. Decyzje podjęte w trakcie misji mają bezpośrednie przełożenie na dalsze losy kapitana, a także na świat, w którym można zdobywać wrogów i przyjaciół.

Duża atrakcją tego tytułu jest rozbudowana mechanika bitew morskich rozgrywanych w czasie rzeczywistym. By zwyciężać potyczki, niezbędna jest odpowiednia współpraca załogi oraz wykonywanie nieprzewidywalnych manewrów.

Bardzo ciekawa jest oprawa wizualna produkcji. Autorzy postawili na trójwymiarowy świat stylem przypominający obrazy olejne. Jak przyznają sami twórcy, był to zabieg celowy, który wypadł bardzo ciekawie. Ich inspiracją były dzieła wybitnych malarzy, wśród których można wymienić chociażby Williama Turnera, Willema Velde’a czy Ebenezera Collsa. Jeśli uwielbiasz okręty morskie oraz sztukę, koniecznie do pobrania Abandon Ship download, gdyż jest to jedyna w swoim rodzaju produkcja, która łączy satysfakcjonującą rozgrywkę z niezwykłą oprawą graficzną. Cena gry na steam: 19,99 USD.

Oficjalna strona: http://abandonshipgame.com/.

Abandon Ship Pobierz pełna wersja

Abandon Ship steam
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q9450 2.66GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 560 Ti z 1 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz Abandon Ship Torrent Pebx
  • Free Download Abandon Ship Crack Chomikuj
  • Exsite Abandon Ship Pobierz za darmo
  • Skidrow Abandon Ship steam Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *