ALICE VR Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Carbon Studio


Wydawca:
 

Klabater


Data premiery:
 

27 października 2016


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Przygodowe, FPP, science fiction, polskie, Oculus Rift, eksploracyjne, rzeczywistość wirtualna

Języki:  polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, czeski, rosyjski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 2293 razy

Waga: 5.99 GB

Ocena użytkowników: 4.2/5

Wymagania sprzętowe ALICE VR:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5 4590 3.3 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7 4770 3.9 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9 290
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit

Gra ALICE VR z premierą na polskim i światowym rynku gier komputerowych 30 kwietnia 2016 roku jest pierwszosobową grą przygodową osadzoną w realiach science fiction. Można w nią grać na komputerach PC z systemem Windows i można powiedzieć, że jest ona kolejnym krokiem w ewolucji gier wideo, gdyż została ona zaprojektowana do współpracy z goglami rzeczywistości wirtualnej. rzeczywistość wirtualna to obraz sztucznego otoczenia/rzeczywistości stworzony za pomocą technologi informatycznej. Aktualnie rzeczywistość wirtualną uzyskuje się tworząc obraz oraz dźwięk, rzadziej spotykane na razie są doznania smakowe, dotykowe lub zapachowe. Używając specjalnych gogli można nie tylko grać w gry komputerowe, ale i oglądać specjalnie przygotowane filmy. Jesteś ciekaw jak wygląda wirtualna rzeczywistość przygotowana przez producentów gry ALICE VR? Już dziś pobierz ALICE VR download.

ALICE VR Download pełna wersja

ALICE VR pobierz grę Ściągnij Grę!

Przez zaangażowanie, którego wymaga od nas gra wideo, jest ona bardziej wciągająca od najlepszego nawet filmu czy serialu. ALICE VR idzie o krok dalej i wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniki by zwiększyć do maksimum wrażenia audiowizualne płynące z gry. Gdy zakładamy gogle VR widzimy tylko wirtualny świat oferowany nam przez twórców produkcji. Nie widzimy już ramy ekranu, i całego otoczenia: pokoju w którym jesteśmy, blatu biurka czy kwiatków. Takie rozwiązania wznosi granie na wyższy poziom jakości. Download – ALICE VR Pobierz, jeśli chcesz tego wszystkiego doświadczyć.

Prototypem gry ALICE VR jest niedługa gra eksploracyjna A.L.I.C.E przygotowana na konkurs VR Jam, organizowany przez takie firmy jak Oculus oraz Unity. Ponieważ produkcja dostała się do finału oraz została bardzo pozytywnie przyjęta postanowiono rozwinąć ją do pełnoprawnej produkcji komercyjnej. Co ciekawe tytuł jest polskiej produkcji, stworzyło go Carbon Studio z Gliwic. Studio to zostało założone przez osoby wcześniej działające w studiu The Farm 51, zaś wcześniej zajmowało się między innymi szatą graficzną aplikacji mobilnych oraz wizualizacjami architektonicznymi.

Inspiracją dla stworzenia fabuły gry była słynna powieść „Alicja w krainie czarów” autorstwa Lewisa Carrolla, mimo to gra osadzona jest w realiach science fiction. W grze kierujemy losami bohatera, którego statek musi lądować na nieznanej planecie, gdyż załodze wyczerpują się zapasy grafenu. Z pozoru proste zadanie komplikuje się, gdy okazuje się, że wszyscy mieszkańcy planety zniknęli w niewyjaśnionych okolicznościach. Tutaj pojawia się główna misja, jak zostanie nam powierzona w trakcie zabawy – poprzez rozwikłanie serii zagadek i wyzwań będziemy dążyli do odkrycia tajemnicy niewyjaśnionego zniknięcia tubylców, będziemy też mieli wpływ na ich przyszłe losy.

Grę obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, zabawa zaś polega na rozwiązywaniu zagadek i eksploracji nowoczesnych czy wręcz futurystycznych lokacji. Lokacje są zróżnicowane, odwiedzimy na przykład wnętrze statku kosmicznego czy też orientalnie wyglądające miasto zbudowane przez obcą cywilizację. Akcja na szczęście jest nieliniowa, możemy obrać kilka ścieżek prowadzących do różnych zakończeń, także aby poznać całą historię i wszystkie aspekty gry, konieczne może być kilkukrotne jej ukończenie. Co ciekawe, z powodu na zmienną grawitację, jaka panuje na planecie, możemy poruszać się też po ścianach i suficie. Jeśli interesują cię międzyplanetarne podróże, obce cywilizacje i lubisz rozwiązywać zagadki pobierz ALICE VR pełna wersja.

ALICE VR Pobierz i zainstaluj

ALICE VR download Pobierz Grę!

 • Free Download ALICE VR Exsite
 • Pobierz ALICE VR Torrent
 • Chomikuj ALICE VR Download PC
 • Pebx ALICE VR Free Download
 • Pełna Wersja ALICE VR Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.