Altitude0 Download

Altitude0: Lower & Faster to zręcznościowa gra wyścigowa. Tytuł jest dziełem debiutanckiego studia deweloperskiego Gugila, które opracowało projekt całkowicie od podstaw. Jeżeli uwielbiasz samoloty, wyszukaj na steam pobierz Altitude0 Download i zasiądź za sterami kolorowych, fantazyjnie pomalowanych awionetek.

Altitude0 Download pełna wersja

Altitude0 pobierz gre Ściągnij Grę!

Mechanika

Cała zabawa polega na sterowaniu niedużego samolotu. Celem gry jest przede wszystkim dotarcie na pierwszej pozycji za linię mety. Produkcja wzbogacona została jednak kilkoma elementami dodatkowymi, które znacząco urozmaicają rozgrywkę. Należą do nich miedzy innymi słupy, które zlokalizowane są wzdłuż całej trasy. Aby otrzymać niezbędne punkty, gracz musi w odpowiedni sposób przelatywać przez przeszkody. Wykonanie manewru wymaga zazwyczaj przelecenia dostatecznie blisko lewego słupa lub przedostania się do niebezpiecznie bliskiej okolicy linii drzew rosnących poniżej. Bonusy dodatkowe przydzielane są między innymi za wykonanie chwilowego przyspieszenia. Jeżeli pasjonujesz się wyczynowymi lotami samolotowymi, pobierz za darmo Altitude0 PC Download i wykonaj wszystkie wymagane manewry.

Rozgrywka

W założeniach gra Altitude0 powstała jako produkcja, która wymaga od graczy przyjęcia sposobu myślenia prawdziwych pilotów wyścigowych. W trakcie zabawy przeszkód unikać można jedynie dzięki zręczności, co wymaga sporej wprawy oraz nierzadko wielokrotnych powtórzeń. Jeżeli jesteś fanem podniebnych akrobacji, pobierz Altitude0 Download i spróbuj swoich sił jako profesjonalny pilot. Ukończenie każdego z podniebnych wyścigów przy jednoczesnym wykonaniu spektakularnych ewolucji daje ogromną satysfakcję. Poza bezpośrednim lotem przed siebie, gracze mogą również zbierać znajdujące się w powietrzu rozmaite przedmioty.

Altitude0 jest produkcją wykorzystującą własny silnik graficzny, który wspiera sterowniki DirectX 9 oraz 11. Dzięki temu oprawa wizualna posiada zadowalający poziom, a wszystkie efekty specjalne prezentują się dość realistycznie. Aby zasiąść za sterami własnej awionetki, ściągnij Altitude0: Lower & Faster Download i zostań asem przestworzy. Zobacz również inną grę wyścigową GTR 3 pobierz.

Tryby

Produkcja charakteryzuje się dość mocno położonym naciskiem na zmagania sieciowe. Tytuł zaprojektowany został specjalnie z myślą o trybie multiplayer. Jeżeli chcesz wziąć udział we wspólnej zabawie, pobierz Altitude0 Download i podejmij się podniebnych wyzwań razem z innymi graczami. Zabawa pozwala nie tylko na klasyczne współzawodnictwo z pozostałymi uczestnikami zmagań, ale też wspólne zdobywanie poszczególnych osiągnięć. Urozmaiceniem rozgrywki jest system punktowy. Dzięki poczynionym podczas zabawy postępom, gracze mogą odblokowywać nowe funkcje i możliwości. Jeżeli lubisz rozbudowane gry wyścigowe, pobierz na PC Altitude0 free Download i odkryj wszystkie sekret oferowane przez tę produkcję. Twórcy udostępnili miłośnikom powietrznych ewolucji specjalne narzędzia, które pozwalają na samodzielne projektowanie własnych podniebnych torów wyścigowych. Przygotowane w ten sposób trasy udostępniać można pozostałym użytkownikom.

Altitude0 Pobierz Skidrow PC

Altitude0 download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/Athlon X2 2.8 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: GeForce 9600 GT/Radeon HD 3600 / 512 MB VRAM
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP+
 

  • Prophet PC Altitude0: Lower & Faster Skidrow
  • Pebx free Altitude0 za darmo Pobierz
  • Warez-bb Altitude0 Cracked-3dm
  • Do pobrania Altitude0: Lower & Faster Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *