Battle Chasers Nightwar Download

Niezależne studio Airship Syndicate (składające się z dawnych członków studia Virgil Games) zaprezentowało nam bardzo ciekawą produkcję RPG silnie nawiązującą konwencją do typowego fantasy. Gra powstała na podstawie bardzo popularnego komiksu o tej samej nazwie (Battle Chasers) autorstwa Joe Maduriery. Warto też nadmienić, że fundusze na wydanie tej pozycji zostały zgromadzone dzięki kampanii crowdfoundingowej poprowadzonej na Kickstarterze. Sam Maduriera, który dziś rozwija się właśnie w branży gier komputerowych, czuwał nad tym, by styl graficzny gry zbytnio nie odbiegał od tego, który został ukazany w wersji komisowej. Dzięki temu uzyskano efekt naprawdę realistycznego przeniesienia atmosfery komiksu na ekrany komputerów. To jedna z wielu zalet tej produkcji. Jeśli więc szukasz czegoś w takim klimacie do grania na PC i interesuje Cię jRPG, w którym system walki jest podzielony na tury, Pobierz Battle Chasers: Nightwar Download. Ta gra może naprawdę wciągnąć! I nie musisz się martwić tym, że nie znasz komiksów. Historia przedstawiona w tej grze to coś zupełnie nowego. Co więcej, może być świetną inspiracją do tego, by zapoznać się z pierwowzorem.

Battle Chasers Nightwar Download – Pełna Wersja PC

Battle Chasers Nightwar Pobierz

Pobierz za Darmo!

Świat przedstawiony w grze bardzo silnie nawiązuje swoim stylem do tak zwanego arcanepunku. Oznacza to, że w uniwersum Battle Chasers: Nightwar odnajdziemy zarówno przedstawienia zaawansowanej nauki, jak i działanie magii. Wszystko zaś jest okraszone ogromną dozą typowych rozwiązań stosowanych w klimatach fantasy oraz niesamowitych wynalazków, konstrukcji i maszyn. W trakcie gry dowodzisz trzyosobowym zespołem bohaterów komiksu, który przemierza świat ukazany w izometrycznym rzucie.

W tym świecie znajdziecie dużo lochów, w których będą czekać na Was różnego rodzaju zadania oraz rozgrywki, a także walki z potworami oraz bossami. Nie zabraknie również tak charakterystycznych dla RPG w klimacie fantasy pułapek, handlarzy przedmiotami, magicznych miejsc, turowej walki na arenach 2.5D oraz artefaktów. Pobierz Battle Chasers: Nightwar Download, jeżeli chcesz doświadczyć wycieczki po niezwykłym świecie komiksowych przygód. Dodatkowo nie sposób nie zauważyć wyraźnych nawiązań konwencyjnych do takich klasyków jRPG, jak Final Fantasy, Phantasy Star czy Chrono Trigger. Jeśli więc jesteś miłośnikiem wymienionych tytułów, istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że Battle Chasers: Nightwar to gra idealna dla Ciebie. Klasyczne rozwiązania, niesamowity klimat fantasy, komiksowa grafika – tego możesz się spodziewać, odpalając tę produkcję na swoim komputerze. Na pewno się nie zawiedziesz.

Jeśli lubisz klimaty fantasy, zaś turowe RPG nie jest Ci w żaden sposób obce, Pobierz Battle Chasers: Nightwar Download, a z całą pewnością ten niezwykły świat pochłonie Cię na niejeden wieczór. Ta gra wraz ze swoim niezwykłym klimatem pozwoli Ci na zanurzenie się w niezwykłym uniwersum i da możliwość przeżycia naprawdę ciekawej przygody. Warto poświęcić trochę swojego czasu i poznać świat, w którym nauka i magia zostały umiejscowione w ciekawej, komiksowej scenerii.

Battle Chasers Nightwar Pobierz grę na PC

Battle Chasers Nightwar download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Battle Chasers Nightwar Crack Chomikuj
  • Free Download Battle Chasers Nightwar Torrent Pebx
  • CODEX Battle Chasers Nightwar Free Download
  • Skidrow Battle Chasers Nightwar Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *