BattleTech Download

BattleTech to przygotowana na komputery osobiste z systemem Windows taktyczna gra cRPG. Produkcja jest swoistym odświeżeniem kultowej marki, o której po raz pierwszy zrobiło się za sprawą studia Westwood w 1988 roku. Tytuł jest dziełem studia Harebrained Scheme, znanego między innymi z gry Shadowrun Returns.

BattleTech Download – Pełna Wersja PC

BattleTech pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry BattleTech

Akcja gry osadzona jest w tytułowym świecie BattleTech. Uniwersum pełne jest bezlitosnych najemników oraz krwawych najemników. Gracz ląduje w roku 3025, epoce wojennych sukcesów. Potężne domy szlacheckie zatrudniają coraz mniejszą liczbę gigantycznych pojazdów bojowych zwanych Battlemechs, pilotowanych przez jednostki zwane MechWarriors, by walczyć o kontrolę nad Wewnętrzną Sferą. Walki trwają tak długo i były tak intensywne, że spowodowały regresję technologiczną. Aby poznać historię niezwykłego świata, pobierz BattleTech Download i zostań jednym z najemników. Wewnętrzna Sfera przedstawiona jako przestrzeń kosmiczna, rozciągająca się od 400 do 600 lat świetlnych od Ziemi w każdym kierunku. Jest ona podzielona na pięć głównych stanów, z których każdy jest powiązany z domem szlacheckim i czterema mniejszymi państwami. Każde główne państwo graniczy z Ziemią i rozszerza się na zewnątrz, podczas gdy mniejsze państwa zajmują małe obszary na zewnętrznej krawędzi mapy znanej jako The Periphery.

Rozgrywka w grze BattleTech

Niewielka liczba pozostałych mechów czyni je wyjątkowo cennymi dla walczących domów szlacheckich. Gracz ma możliwość wyboru, któremu z nich zechce służyć. Jeżeli chcesz wziąć udział w krwawych kosmicznych walkach, pobierz BattleTech Download i przyłącz się do jednego z domów. Produkcja charakteryzuje się zróżnicowaną i rozbudowaną kampanią fabularną oraz nowoczesnym systemem rozgrywki turowej. Łącznie gracz ma do dyspozycji trzy tryby rozgrywki, czyli kampanię najemnika, potyczkę jednoosobową oraz potyczkę wieloosobową. Ta pierwsza pozwala na doprowadzenie krwawej wojny domowej do końca. Aby wykazać się w skutecznej walce, pobierz BattleTech free Download i zostań kosmicznym najemnikiem. Podczas zabawy dużą rolę odgrywa zarządzanie statkiem, za pomocą którego gracz znajduje i przyjmuje nowe zlecenia. Może również w ten sposób rozporządzać załogą oraz ulepszać i naprawiać własnego mecha.

Mechanika gry BattleTech

Umiejętne korzystanie z elementów otoczenia jest bardzo ważnym elementem walki w grze BattleTech. Gracz może w ten sposób zdobyć dodatkowy rodzaj osłony, a także w bardziej przemyślany sposób zaatakować przeciwnika. Możliwość wyciągnięcia jakiegokolwiek elementu z wyposażenia pokonanych wrogów wymaga dużej uwagi, aby nie zniszczyć ich podczas brutalnego starcia. Jeżeli chcesz wykazać się w krwawej walce, pobierz BattleTech Download i rozwijaj swoje umiejętności. Na uwagę podczas zabawy zasługują także mechy, które można bardzo mocno rozbudowywać. W pojedynku kluczowy może okazać się stan wszystkich części pancerza gracza. Ma to znaczenie zwłaszcza dlatego, że oprócz dalekodystansowej wymiany ognia niezbędny jest także udział w walce wręcz.

BattleTech Pobierz grę na PC

BattleTech download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz BattleTech Crack Chomikuj
  • Free Download BattleTech Torrent Pebx
  • CODEX BattleTech Free Download
  • Skidrow BattleTech Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *