BeamNG.drive Download

Platformy: PC
Producent:

BeamNG


Wydawca:

BeamNG


Data premiery:

3 sierpnia 2013


Tryb gry:

single player


Gatunek: Wyścigi, samochodowe, sandbox

Języki: polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 9921 razy

Waga: 10.61 GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe BeamNG.drive:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-6300 3.8GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 550 Ti
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Quad Core i5 2.4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 670
 • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8 łącze internetowe

Niezwykle efektownym typem projektowania gier komputerowych jest zastosowanie w tej wirtualnej rzeczywistości otwartego świata, zwanego również piaskownicą (z ang. sandbox). Technika ta opiera się na zaprezentowaniu graczowi właściwie niczym nie ograniczonej przestrzeni połączonej z możliwością ingerencji użytkownika. Otwarty świat, początek miał już pod koniec lat 80.tych ubiegłego wieku wraz z kultową już grą Elite stworzoną przez Davida Brabena. Do dziś gry sandboksowe cieszą się niezwykłą popularnością, bowiem ten typ projektowania spotykany jest w wielu gatunkach gier od taktycznych strzelanek, przez fantasy, aż po wszelkiego rodzaju symulatory. Jeśli chodzi o ten ostatni gatunek, niezwykle efektowną jest znana gra BeamNG.drive stworzona przez wytwórnie o tej samej nazwie.

BeamNG.drive Download – Pełna Wersja

BeamNG.drive Pobierz Ściągnij Grę!

Największym atutem symulatora jest bez wątpienia zaawansowany silnik fizyczny, nad którym pracowano przez dłuższy czas, na bazie tego projektu powstał twór, który już teraz można pobrać wpisując w wyszukiwarkę frazę BeamNG.drive Download. Omawiana gra, jest naprawdę atrakcyjną propozycją dla fanów techniki sandboksowej, która jest gwarancją niesamowitej rozrywki – mimo iż symulator dostępny jest jedynie w trybie single player. Zastosowany w grze otwarty świat daje możliwość swobodnego poruszania się po wirtualnej przestrzeni.

Na uwagę zasługuje również szeroki zakres pojazdów do wyboru i równie rozległy wachlarz modyfikacji. Jak widać sandbox dostarcza graczom wiele możliwości, równocześnie wymagając od użytkownika zaangażowania – zwroty akcji, dynamika w grze w dużej mierze zależą od samego gracza. By sprawdzić swoje możliwości warto pobrać BeamNG.drive Download. Jednak atrakcje nie kończą się na sandboksie. Twórcy symulatora zapewnili graczom mnóstwo dodatkowych aplikacji. Między innymi edytor map, umożliwiający tworzenie indywidualnych tras o różnych poziomach trudności oraz edytor pojazdów, dzięki któremu można wizualizować wszystkie swoje motoryzacyjne marzenia.

Mimo iż, wiele symulatorów pojazdów pozbawionych jest zarysu fabularnego, w przypadku BeamNG.drive gracz może tworzyć fabularyzowane kampanie. Dodatkową opcją, rzadko spotykaną jest opcja tworzenia wyzwań oraz misji. Warto zaznaczyć również, że wytwórnia BeamNG zaprezentowała swój debiut już kilka lat temu, który przyjął się dobrze, to w odpowiedzi na zainteresowania bezustannie tworzą aktualizacje starszych wersji gry, dzięki czemu gracz ma rozszerzoną ilość dodatków. Chodzi tu nie tylko o nowe trasy, ale i misje czy tryby, w których w skład wchodzą wszelkiego rodzaju wyścigi uliczne, rajdy, pościgi policyjne.

Zwiastun – BeamNG.drive

Co do grafiki w grze, to mimo niewysokiej jakości detali, budzi podziw użytkowników. To wszystko nie tylko za sprawą sandboksowej techniki, ale i klimatycznego obrazu przywołującego na myśl klasyczne gry wyścigowe z początku bieżącego wieku. Omawiając grę, nie sposób jest nie przybliżyć sylwetkę wspomnianego już silnika fizycznego. Oparty na innowacji technologicznej mechanizm sprawił że gracz ma przed oczami pojazdy wysokiej klasy, destrukcji towarzyszą efekty specjalne, rekompensujące ubogą grafikę szczegółów. Jest to możliwe za sprawą pomysłowego zastosowania własności fizycznych w tworzeniu silnika. Gry wyścigów, symulatory to wspaniała alternatywa dla dużych i małych mężczyzn gwarantując im niesamowite doznania na wirtualnej szosie. Warto zatem już teraz zainwestować chwilę, by pobrać BeamNG.drive Download w pełnej wersji, po czym pozostaje cieszyć się satysfakcji płynącej z prowadzenia wymarzonego wozu.

BeamNG.drive Pobierz – Steam

BeamNG.drive Download Pobierz Grę!

 • Free Download BeamNG.drive Torrent
 • Pobierz BeamNG.drive Chomikuj
 • Exsite BeamNG.drive Free Download
 • BeamNG.drive Pobierz za darmo
 • Pebx BeamNG.drive Download Free
 • BeamNG.drive PC Download Steam
Komentarze odwiedzających
 1. Oliwier

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *