Bee Simulator Pełna wersja gry

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Varsav Game Studios


Wydawca:

Nacon / Bigben Interactive


Wydawca PL:

CDP


Data premiery:

14 listopad 2019


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

podzielony ekran


Liczba graczy:

1-2

Gatunek: Zręcznościowe, TPP, edukacyjne, na 2 osoby, polskie, zwierzęta, kooperacja, przygodowe gry akcji, podzielony/wspólny ekran

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Czech, Russian, Dutch, Japanese, Korean, Traditional Chinese, Standard Chinese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 4755 razy

Waga: 6.22GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Bee Simulator:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 5770
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7

Bee Simulator jest grą zręcznościowo – przygodową. W grze darmowej Bee Simulator do pobrania zamieniamy się w pszczołę, która zamieszkuje dużą metropolię. Naszym głównym zadaniem jest wykonywanie przeróżnych misji, w których musimy pomagać naszej rodzinie i naszemu rojowi w przetrwaniu w parku miejskim. Oczywiście jak wiadomo – nie jest to proste. W grę Bee Simulator można grać nawet w dwie osoby, więc to świetny sposób na spędzenie czasu z przyjacielem. Producentem tej gry jest nasz polski VARSAV Game Studios. Powinniśmy być z nich dumni. Dostępność na platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Bee Simulator Download

Za darmo Bee Simulator Pobierz
Ściągnij Grę! Wydawcą gry Bee Simulator jest Bigben Interactive. Gracze oceniają ją na 8,8/10, więc jest to jednak bardzo dużo biorąc pod uwagę jak wymagający są dzisiejszy gamerzy. Gra Bee Simulator zawiera w sobie wiele elementów edukacyjnych. Pozwala to na rozwinięcie umiejętności gracza – a to bardzo ważne. W mojej opinii gra nie powinna ”odmóżdżać”, tylko rozwijać. Jeżeli już jesteśmy przed komputerem to dobrze by było, żebyśmy dobrze oraz produktywnie ten czas spędzali. Recenzowana gra jest bardzo ciekawa oraz rozbudowana.

Fabuła gry

Fabuła gry Bee Simulator PC, PS4, XONE, Switch rozgrywa się w dużym parku wzorowanym ewidentnie na parku Central Park w Nowym Jorku. Główny bohater to pszczoła, która musi wypełniać wiele różnorodnych misji jeżeli chce wspomóc swój rój i zachować istnienie swojego gatunku. Gracz wciela się oczywiście w pszczołę – robotnicę. Źli ludzie chcą wyciąć drzewo na którym mieszka cały rój głównego bohatera, a sama królowa pszczół wydaje nam rozkazy – a my musimy je wypełniać. Z racji tego, że jest to gra zręcznościowa, ćwiczymy swój refleks.

Mechanika

Gra Bee Simulator Download pozwala nam na latanie po całej, ogromnej mapie świata, która przedstawia ten miejski parki, w którym rozgrywa się cała akcja gry Bee Simulator. Jeżeli chodzi o sterowanie – każdy może dostosować poziom trudności do swoich potrzeb. Otóż osoby o małej zręczności mogą ustawić łatwy poziom trudności, natomiast ci którzy mają wyćwiczoną zręczność – mogą spróbować swoich sił w trudniejszej rozgrywce. Na pewno każdy znajdzie poziom trudności dostosowany idealnie do siebie. Gra Bee Simulator pozwala graczom poznać także biologię pszczół. Z tego względu mogą w tę grę grać nawet dzieci – i wyjdzie im to na dobre.

Bee Simulator jako polska duma

Bardzo rzadko się zdarza, aby gra była aż tak realistyczna. Możemy zobaczyć jak naprawdę żyją dzikie zwierzęta i jakie mają zwyczaje. Oprócz tego sami zamieniając się w pszczołę robotnicę musimy zawalczyć o swoje przetrwanie. Naszym obowiązkiem jest chronić nasz rój przed osami i innymi szkodnikami chcącymi nam zaszkodzić. Mamy do wyboru trzy warianty – kampania, tryb eksploracji oraz multiplayer. Także jak widać każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od wieku, płci oraz upodobań.

Ciekawostki o grze darmowej

Jako gracze Bee Simulator bierzemy udział w pszczelich wyścigach, zbieramy pyłek oraz tańczymy pszczeli taniec. Można tu spędzić wiele fajnych godzin grając całą rodziną. Śmieszne i zaskakujące rozwiązania nas zabawią i sprawią, że będziemy chcieć grać w grę Bee Simulator więcej i więcej. Z przyjaciółmi oraz rodziną można współpracować, jak i działać przeciwko sobie – rywalizować. Pierwsze co musimy sprawdzić przed rozwiązywaniem zagadek – musimy sprawdzić stan skrzydełek oraz sprawdzić swój stopień odchylenia czułków.

Jak oceniam grę Bee Simulator pełna wersja?

Uważam, że gra jest świetna – specjalnie dla tych najmłodszych graczy i dla całych rodzin. Osobiście jak najbardziej poleciłbym tę grę swoim znajomym. Myślę, że możemy być dumni z polskich twórców – to nie jest kolejna bezsensowna i durna gierka dla mas.

Bee Simulator Pobierz grę

Bee Simulator pelna wersja
Ściągnij Grę!

 • Pełna wersja Bee Simulator cracked
 • pebx Bee Simulator torrent
 • chomikuj Bee Simulator za darmo
 • codex Bee Simulator PC Download

crack

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.