Black Desert Download

Black Desert czyli “Czarna Pustynia”. Samo tłumaczenie tytułu kojarzy nam się z jakąś akcją na terytorium wroga, prawdopodobnie w Afryce, przeprowadzoną przez NATO, lub innego rodzaju siły zbrojne, mającą na celu zaprowadzenie pokoju w targanym wojną rejonie. Czy jest tak naprawdę? Czy po wybraniu kategorii gry pc i kliknięciu na przycisk Black Desert Download otrzymamy na ściągniętą na swoim twardym dysku grę opowiadającą o zmaganiach w Afryce?

Black Desert Online Download

Black Desert pobierz Ściągnij Grę!

Nic bardziej mylnego. Black Desert to gra sieciowa, czyli multiplayer, rozgrywająca się w…klimatach fantasy. Należy ona do bardzo popularnego ostatnio gatunku MMORPG, czyli Massively Multiplayer Online Role – Playing Game. Massively mówi samo za siebie, mamy bowiem do czynienia z grą, w której bierze udział naprawdę wielu, być może nawet setki, czy tysiące graczy. Im więcej graczy, tym bardziej popularna graczy i na odwrót. Multiplayer to info, że gra przeznaczona jest dla wielu osób, a online, iż rozgrywka toczy się przez łącze internetowe. Role – Playing Game to po prostu info, iż w grze będziemy starać się rozwijać naszą postać – czy też postaci, to zależy od gry, w niektórych pozycjach bowiem możemy sterować nawet cała ich drużyną – jej umiejętności, ekwipunek, czy nawet jej siły oraz wszelakiego gatunku zdolności magiczne.

Co ciekawe, Black Desert jest debiutem. To debiutanckie dzieło studia prosto z Korei, o nazwie Pearl Abyss. Jak widać, debiut ten udał im się całkiem nieźle, żeby nie powiedzieć, wręcz doskonale. Serwery z postawioną na nich grą Black Desert ruszyły 17 grudnia 2014 roku i nadal mają się całkiem nieźle, a pozycja jest bardzo popularna pośród wszystkich wielbicieli gier spod znaku Massively Multiplayer Online Role – Playing Game.

Co, poza trybami gry, charakteryzuje jeszcze Black Desert, którego pełna nazwa brzmi Black Desert Online? Na przykład fabuła, która jest bardzo skomplikowana, ale w niczym nie przeszkadza to w rozgrywaniu pozycji, a przeciwnie, bardzo pomaga wczuć się w akcję i po prostu przenieść duchowo do świata, w którym dzieje się Black Desert Oto mamy dwa państwa – Republikę Calpheon oraz Królestwo Valencia. Oba te kraje pałają rządzą władzy i oba starają się zdobyć jej jak najwięcej na konfliktowym terenie, o które to właśnie toczą się walki.

Możemy wykreować własnych bohaterów, nadając im imiona, własny wygląd oraz oczywiście dobierając dla nich zarówno odpowiedni startowy ekwipunek, jak i moce, którymi będą się posługiwać na początku swojej przygody, a potem wybrać, którą ze stron zamierzamy reprezentować w walce. Potem pozostaje już tylko pokonywać hordy wrogów, zdobywać „loot”, czyli ekwipunek, jaki po sobie pozostawią, doskonalić nasze zdolności nie tylko zręcznościowe – czyli te, którymi posługujemy się w przypadku walki wręcz, czy przy użyciu broni palnej, lub białej – oraz oczywiście nasze umiejętności magiczne, bo i takie również przecież w Black Desert Download posiadamy.

Black Desert różni się jednak znacznie od swoich konkurencyjnych braci, co pozwala ustawić tą pozycję nieco wyżej w rankingu, niż pozostałych. Jaka to różnica? Fakt, iż w Black Desert bardziej liczą się zręczności gracza, jego refleks i umiejętności, niż to, czym został obdarzony nasz bohater w sensie zarówno fizycznym, jak i psychicznym – mowa tutaj oczywiście o posługiwaniu się magią – i co właśnie daliśmy mu do ręki jako broń. Dlatego właśnie naprawdę warto sięgnąć po coś nowego i zainteresować się pozycją, jaką jest tutaj omawiany Black Desert.

Black Desert Pobierz

Black Desert download Pobierz Grę!

  • Free Download Black Desert Chomikuj
  • Pobierz Black Desert Torrent
  • Exsite Black Desert Free Download
  • Pebx Black Desert Pobierz za darmo
  • Cracked Black Desert Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *