Blackwake Download

Blackwake to przeznaczona dla wielu graczy gra akcji, której opracowaniem zajęli się członkowie niezależnego zespołu Mastfire Studios. Opowiadająca o bitwach morskich produkcja została ukończona dzięki udanej kampanii crowdfundingowej, przeprowadzonej na Kickstarterze. Jeżeli jesteś fanem opowieści o piratach, pobierz Blackwake Download i zostań jednym z nich.

Blackwake Download Pełna wersja – do pobrania

Blackwake steam

Pobierz za Darmo!

Mechanika w grze Blackwake

Rozgrywka w Blackwake opiera się na efektownych bitwach morskich, które gracz obserwuje z perspektywy pierwszej osoby. Maksymalnie w zabawie może wziąć udział 64 graczy, którzy wcielają się w członków załogi każdego z zaangażowanych statków. Przed uczestnikami starcia stoją zróżnicowane obowiązki. Gracze muszą zajmować się prowadzeniem ostrzału oraz pilnować załadowywania dział, a także naprawiać uszkodzenia, wylewać przedostającą się pod pokład wodę czy łatać kadłub. Ważnymi punktami rozgrywki są abordaże, podczas których uczestnicy zabawy mogą korzystać z muszkietu oraz szabli. Jeżeli pragniesz wziąć udział w intensywnej morskiej bitwie, kliknij na pobierz Blackwake Download i doprowadź swój statek do zwycięstwa.

Rozgrywka w grze Blackwake

Poza standardowymi członkami załogi, pośród uczestników zabawy wyłaniany jest także kapitan. Należ do niego obowiązek koordynacji poszczególnych działań ekipy, a także dobór adekwatnej do aktualnej sytuacji na morzu taktyki. Jeżeli wybrany gracz nie sprawdza się jako kapitan, pozostali członkowie załogi mogą wzniecić bunt i na drodze głosowania wybrać nowego przywódcę. Jeżeli chcesz zostać kapitanem prawdziwego pirackiego statku, poszukaj i kliknij w pobierz Blackwake Download i zadbaj o dobro swojej załogi. W produkcji zaimplementowany został dynamiczny system pogodowy, który stanowi dodatkowe urozmaicenie dla graczy. Sieciowe batalie może skutecznie utrudnić na przykład sztorm. Jeżeli chcesz poczuć się jak na prawdziwym morskim statku, pobierz Blackwake Download i nie daj się pokonać żadnym przeciwnościom.

Tryby w grze Blackwake

Główny tryb rozgrywki w Blackwake są starcia jeden na jednego. Gracze mogą wziąć udział także w bitwach trzech przeciwko trzem, które pozwalają na wykorzystanie żaglowców o różnych rozmiarach. Poszczególne statki można również modyfikować, na przykład zmieniając im kolorystykę czy nadając imiona. Rozbudowane możliwości modyfikacji wyglądu dotyczą także bohatera, którego kreuje gracz. Jeżeli chcesz wcielić się w prawdziwego wilka morskiego, wyszukaj pobierz Blackwake Download i sam zadecyduj o swoim stroju.

Strona techniczna gry Blackwake

Pod względem oprawy wizualnej, produkcja wyróżnia się trójwymiarową grafiką dobrej jakości. Szczególnie starannie dopracowana została woda, a także wszystkie efekty generowane przy okazji ulewy oraz burzy. Całości dopełnia doskonale dopasowana do charakteru gry muzyka oraz wszystkie odgłosy otoczenia. Do zabawy niezbędny okazuje się jednak mikrofon, ponieważ w praktyce wszyscy uczestnicy muszą korzystać z czatu głosowego do przeprowadzenia sprawnej komunikacji.  Aby wziąć udział w morskich bitwach, pobierz Blackwake Download i zaproś przyjaciół do zabawy.

Blackwake Pobierz na PC reloaded

Blackwake steam

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Blackwake Skidrow
  • Pebx free Blackwake za darmo Pobierz
  • Warez-bb Blackwake Cracked-3dm
  • Do pobrania Blackwake Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *