Blade and Soul Download

Gra została oparta na azjatyckich klimatach. Z jednej strony jest to w ogóle azjatycki świat, a z drugiej strony wschodnie sztuki walki. Całość bardzo mocno dopracowana i przygotowana, po to, by właśnie gracz mógł w pełni cieszyć się bardzo skomplikowanym systemem potyczek, walk i rozgrywek. Gra jest wyjątkowo dobrze dopracowana i przygotowana. Zdecydowanie zasługuje na baczniejszą uwagę. Tytuł należy do gatunku MMORPG. Potyczki odbywają się szybko i dynamicznie. Fabuła rozgrywki została zawiązana wokół koreańskiej mitologii. Oczywiście, miejsce starć nie jest miejscem realnym, ale jego stylizacja i aranżacja istotnie nawiązuje i odwołuje się do rejonów azjatyckich.

Blade and Soul Download

Blade and Soul Pobierz

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka jest stosunkowo rozbudowana i polega nie tylko na samej walce. Do zadań gracza należy również wiele innych aktywności. Trzeba badać dostępne w grze terytoria. Jednak, ta eksploracja wcale nie jest taka prosta, ponieważ wiąże się w dużej mierze ze spotykaniem różnorodnych, bardziej i mniej groźnych potworów, które grasują na tym terenie. Do przeszukania mamy natomiast lasy, góry, jaskinie, różnorodne zamki i straszne lochy. Otoczenie jest aktywne i cały czas się zmienia. To powoduje, że gra jest niezwykle ciekawa, wciągająca i trzymająca w napięciu. Sprawdź czy ty dasz sobie radę. Pobierz Blade and Soul Download i stań do walki z przeciwnikami.

A kto może być twoim przeciwnikiem? Wrogów jest bardzo dużo. Pośród nich spotkamy anioły śmierci, olbrzymy i gigantyczne owady. Do tego wszystkiego, dochodzą jeszcze różnorodne postacie, które sterowane są przez innych graczy i również stanowią dla nas zagrożenie. Mimo, że podejmujemy się zadania przeszukania jakiegoś terytorium, to spotkanie z jednym z wymienionych wrogów, zwykle kończy się walką, dlatego też, dobrze jest być na taką ewentualność przygotowanym.

Jakie mamy możliwości walki? To jest niezwykle istotna kwestia. Czym możemy zadawać obrażenia i za pomocą jakiego sprzętu możemy się też bronić? Otóż, do walki bezpośredniej, autorzy gry udostępnili nam broń białą. Są to różnego rodzaju miecze, sztylety, topory. Do walki na odległość, która może być równie skuteczna, udostępnione postaciom zostały różnorodne zaklęcia.

Walka została przedstawiona w postaci różnorodnych ruchów, akrobacji i póz. Natomiast, poziom zranień wyrażany jest w liczbach. Ma to swoje dobre strony, ponieważ dzięki temu możemy zorientować się, jaką moc działania mają poszczególne ciosy na konkretnych wrogów. To bardzo istotna wiadomość, która przydaje się w każdej kolejnej walce. Można bowiem wówczas, strategicznie, zadawać najbardziej bolesne ciosy. Widać też, kiedy nasz wróg polegnie wobec naszej siły. Pobierz grę, Blade and Soul Download i stań do walki z nieprzyjacielem. Sprawdź sam, jak rodzaj rozgrywki wybierzesz i jaki cios stanie się twoim ulubionym ciosem.

Jeżeli chodzi o technikę, to sterowanie postacią odbywa się przy pomocy myszki i klawiatury. Postać jest bardzo sprawna i zwinna, dzięki temu przemieszczanie się jej jest bardzo spektakularne i bardzo efektowne. Bohater, którym gramy nic sobie nie robi nawet z grawitacji i z pełną swobodą może poruszać się nawet po ścianach. Jeżeli chodzi o samą grafikę, to trzeba przyznać, że została ona dopracowana w najmniejszym szczególe. Wiejący wiatr, porusza stroje bohaterów, wnętrza są pieczołowicie dopracowane i zaplanowane. Dzięki temu klimat gry jest bardzo wzmocniony i wyeksponowany. Warto pobrać sobie Blade and Soul Download i poświęcić na nią te kilka, kilkanaście godzin. Z pewnością nie będzie to stracony czas, a jedynie spędzony na fascynującej rozgrywce.

Blade and Soul Pobierz

Blade and Soul Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Blade and Soul Torrent
  • Pobierz Blade and Soul za darmo
  • Blade and Soul Pobierz za darmo
  • Blade and Soul Download Free

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *