Blunt Force Download

Blunt Force to nowatorska gra, oparta na technologii wirtualnej rzeczywistości. Oznacza to, że wymaga ona zastosowania specjalnych, dedykowanych gogli, które ukazują przedstawiony obraz w sposób trójwymiarowy. Rozgrywka składa się z dwóch sekcji – przygodówki i strzelanki. Każda z tych sekcji ma miejsce w dwóch, zupełnie innych okresach historycznych. Blunt Force jest dziełem studia Monad Rock, dla którego pozycja ta jest jak na razie pierwszą.

Blunt Force Download – Pełna Wersja PC VR

Blunt Force pobierz Ściągnij Grę!

Jedno miejsce, dwa przedziały czasowe

Akcja gry została ukierunkowana w dość oryginalny sposób. Oparto się w niej na tej samej lokalizacji, która została przedstawiona w dwóch, zupełnie innych przedziałach czasowych. W pierwszym z nich mamy do czynienia z okresem poprzedzającym II Wojnę Światową. Obejmuje on wszystkie wydarzenia poprzedzające jak dotychczas najbardziej krwawy konflikt w dziejach świata.

Jak łatwo się domyślić, drugi przedział czasowy o którym była wcześniej mowa, dotyczy właśnie okresu samego konfliktu i towarzyszących mu wydarzeń. Lokalizacja, która w poprzednim przedziale kwitła życiem, w tym jest ukazana od zupełnie innej strony, będąc zniszczoną i okupowaną. Jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy, jak wiele może odmienić konflikt zbrojny, pobierz za darmo Blunt Force PC Download i przekonaj się, jakim złem może być wojna.

Kilka słów o mechanice rozgrywki

W Blunt Force łączą się dwa, podstawowe zresztą dla tego typu gier, gatunki. W części wojennej prowadzimy aktywną walkę zbrojną, najczęściej z niemieckim okupantem. Z kolei część eksploracyjna, pozwala nam na odszukiwanie określonych przedmiotów i rozwiązywanie zagadek, dzięki którym akcja gry toczy się do przodu.

Co ciekawe, przejście pomiędzy obydwiema sekcjami jest bardzo płynne. Oznacza to, że w jednej chwili piękna i rozbudowana lokalizacja, w której akurat sączymy wyborne drinki, może stać się kupą gruzu i areną niewyobrażalnie intensywnych starć. Inna ciekawa strzelanka Crossout do pobrania.

Zmiany te dotyczą również przedmiotów, jakimi posługujemy się w grze. To, co dotychczas było wyłącznie gazetą, teraz może stać się niebezpieczną bronią, zdolną do zabijania innych osób. Granie w tą niezwykłą produkcję, gwarantuje Ci maksimum adrenaliny. Jeśli chcesz ją poczuć, ściągnij Blunt Force free Download i poczuj dynamikę zmieniającego się otoczenia.

Zależności decyzyjne

Mimo, iż jedną i drugą sekcję dzielą lata, to jednak mają one na siebie bardzo istotny wpływ. Decyzje, które podejmujemy w części eksploracyjnej i “pokojowej”, mają bardzo duże znaczenie dla późniejszych wydarzeń, które będą mieć miejsce w trakcie wojny. Zasada ta działa również w drugą stronę, oferując graczowi oryginalną formę rozrywki, pozwalającą na pełne oddziaływanie na otaczającą nas, wirtualną rzeczywistość. Jeśli więc szukasz czegoś na wzór sandboxa, opartego na technologii VR, pobierz grę i odkrywaj ten wciąż nowy gatunek gier.

Kwestie techniczne

Gra w pełni opiera się na technologii VR, oferując graczom szerokie spektrum dodatków, związanych z tą technologią. Świat ukazany w goglach cechuje się naturalnością i – co równie ważne – można na niego oddziaływać na przeróżne sposoby. Przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami opiera się nie na płynnym ruchu, lecz teleportacji.

Blunt Force Pobierz grę na PC

Blunt Force download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-4590 3.3 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 1060 / 3 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7+ 64-bit
 

  • Free Download Blunt Force Crack Chomikuj
  • Pobierz Blunt Force Torrent Pebx
  • SKIDROW Blunt Force Pobierz za darmo
  • PROPHET Blunt Force Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *