Breach Download

Breach to gra akcji RPG, która toczy się w trybie multi player. Producentem, a jednocześnie wydawcą jest studio QC Games. Data wczesnego wydania na steam to 17 stycznia 2019 r. Oficjalna premiera odbędzie się we wrześniu 2019 r., jednak dokładna data nie jest jeszcze znana. Gra będzie dostępna tylko na Microsoft Windows.

Breach PC Download do pobrania

Breach pobierz
Ściągnij Grę!

Masz ochotę stać się prawdziwym herosem? Pobierz Breach Download i pokonaj mitologiczne stwory, które czyhają na Twoje życie. Możemy wcielić się w skórę jednego z czterech bohaterów. Do dyspozycji mamy również postać demona, który utrudnia życie pozostałym graczom. Wybór zależy wyłącznie od naszych upodobań. Breach na PC jest grą darmową, jednak twórcy wprowadzili tutaj również system mikropłatności. Grać możemy w pojedynkę lub w zespolę. Drużyna może składać się z maksymalnie czterech osób. Niezwykle interesujący jest tryb Versus – gracze muszą zmierzyć się ze sobą, a więc zanika tutaj motyw kooperacji. Zagraj za darmo na komputerze w grę indie i przekonaj się do tego gatunku produkcji.

Gra przenosi nas do świata fantasy, który możemy podzielić na dwa wymiary. Pierwszy z nich jest światem zamieszkanym przez ludzkość. Królują tutaj jednak nowoczesne technologie. Druga odsłona rzeczywistości jest mitologiczna, a więc stanowi ona zupełne przeciwieństwo. Z nieznanych przyczyn oba światy mieszają się ze sobą.

Wyżej wymienione wymiary zostały oddzielone między sobą za pomocą Zasłony. Niestety przestała ona spełniać swoje zadanie, co doprowadziło do totalnej katastrofy. Gracz musi więc zmierzyć się z wielkim niebezpieczeństwem. Na szczęście jest on wyposażony w magiczne moce, które ułatwiają rozgrywkę. Przed rozpoczęciem zabawy samodzielnie kreujemy naszą postać. To my decydujemy o tym, jakie cechy będzie ona posiadać. Możliwości jest wiele, a twórcy zadbali o to, aby bohaterowie byli zróżnicowani. Możemy stworzyć bojownika na własne podobieństwo, co sprawia, że rozgrywka nabiera na atrakcyjności.

Decydujemy o płci, wyglądzie wizualnym, a także profesji naszego bohatera. To od nas zależy, jakimi umiejętnościami bojowymi będzie on dysponował. Bezpośrednio przedkłada się to na toczone pojedynki. Od nas zależy, czy postać będzie specjalizowała się w atakach na odległość, czy będzie miała zdolności magiczne.

Masz ochotę zmierzyć się oko w oko z niepokonanym dotąd bossem? Pobierz Breach Download i ocal świat przez zagładą. Podczas rozgrywki będziemy musieli walczyć z przeciwnikami o zróżnicowane mocy. Na końcu każdego etapu czeka na nas boss, którego musimy pokonać, aby przejść na wyższy poziom. Wiadomym jest, że przeciwnik czekający na końcu każdego etapu jest o wiele silniejszy, niż przeciętny wróg. Właśnie dlatego musimy tutaj wykazać się nie lada umiejętnościami. Ważne jest to, aby prawidłowo wykorzystywać zdolności bojowe. Musimy sprawnie i skutecznie zmieniać broń i techniki ataku.

Warto wspomnieć, że wraz z upływem czasu zdobywamy nowe umiejętności. Im więcej walk stoczymy, tym silniejsza jest nasza postać. To właśnie dlatego będziemy mogli zmierzyć się z nowymi, mocniejszymi przeciwnikami. W grze RPG możemy również stać się Demonem, który przejmuje kontrolę nad potworami, a także stawia pułapki na drodze innych graczy.

Oficjalna strona: https://www.playbreach.com/.

Breach Pobierz pełna wersja

Breach do pobrania
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6300 1.86GHz.
  • Pamięć: 2 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GT 240 z 256 MB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 3 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy.
  • Direct X: DX 9.
  • Pobierz Breach Torrent Pebx
  • Free Download Breach Crack Chomikuj
  • Exsite Breach Pobierz za darmo
  • Skidrow Breach steam Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *