Breathedge Download

Tytuł ten to przystępna przygodowa gra survivalowa w klimatach science fiction, którego fabuła stawia przede wszystkim na duża dawkę specyficznego humoru, ale także na niezapomnianą i wciągającą przygodę. Produkcja niezależnego studia RedRuins Softwork przenosi gracza do przestrzeni międzygwiezdnej, w której trzeba dbać o potrzeby protagonisty oraz wykonywać misje, które przesądzą o dalszych jego losach. Jeśli chcesz przekonać się, jak w grę przygodową z elementami survivalu można wpleść opowieść odznaczającą się sporą dawką specyficznego humoru, pobierz Breathedge download już teraz! Data premiery zaplanowana jest na rok 2020, ale od 13 września 2018 mamy możliwość wczesnego dostępu na platformie Microsoft Windows.

Breathedge PC Download do pobrania

Breathedge pełna wersja
Ściągnij Grę!

Głównym bohaterem tej gry indie jest mężczyzna, który wybrał się na wycieczkę w kosmos, by pogrzebać swego niedawno zmarłego ojca. Niestety, w trakcie podróży nastąpił nieprzewidziany wypadek, który sprawił, że mężczyzna musi walczyć o przetrwanie na nieprzyjaznej planecie. Tam zaś odkrywa spisek o skali światowej, w który szybko zostaje wplątany. Tylko on może uratować znajdującą się w niebezpieczeństwie księżniczkę. On i jego wierny podopieczny, którym jest nieśmiertelny i bardzo przydatny w wielu sytuacjach… kurczak!

Ta produkcja ukazuje wszystkie wydarzenia z perspektywy pierwszej osoby. Głównym zadaniem gracza jest przetrwanie, które wymaga wykonywania odpowiednich zadań, ale i dbania o trzy podstawowe pragnienia protagonisty. Ważne jest, by dostarczać mu odpowiednich ilości picia, jedzenia i tlenu, gdyż bez nich nastąpi rychły koniec przygody. W przetrwaniu pomaga rozbudowany system craftingu, dzięki któremu można wyposażyć bohatera we wszelkiego rodzaju narzędzia, bronie i ulepszenia okrętu, który w trakcie wyprawy staje się bazą wypadową i domem zagubionego w kosmosie mężczyzny u jego wiernego kurczaka. Przekonaj się, jak to jest walczyć u boku nieśmiertelnego kurczaka, pobierz Breathedge download i stań się prawdziwym władcą kosmosu, który przeżywa niesamowite przygody.

Breathedge PC trailer

Podczas dryfowania w przestrzeni kosmicznej warto zbierać porozrzucany wszędzie złom, który może stanowić bardzo dobrą podstawę do budowania kolejnych ulepszeń okrętu i innych bardzo przydatnych przedmiotów. Zgodnie z dość specyficznym humorem produkcji, można w swym statku zamontować farmę chomików generującą prąd, instalacje tlenowe, dalekosiężne środki transportu oraz meble, które znacznie ułatwią codzienną tułaczkę po mrocznych otchłaniach kosmosu.

Bardzo dużym atutem produkcji jest trójwymiarowa grafika o charakterystycznej stylistyce, przypomina największe klasyki kina science fiction. Warte uwagi są tutaj szczegółowo elementy wyposażenia statku, sam okręt, który już na pierwszy rzut oka robi piorunujące wrażenie oraz realistyczne oświetlenie, które tylko potęguje urok cudownego, ale i mrocznego bezmiaru kosmosu. Bardzo rozbudowany silnik fizyczny dba o realistyczne zachowanie obiektów i postaci w próżni i sprawia, że zabawa nabiera wyjątkowego charakteru. Jeśli chcesz przekonać się, jak to jest być kosmicznym podróżnikiem przeżywającym niesamowite przygody, pobierz Breathedge download i już dziś poleć w nieznaną przestrzeń kosmiczną! Cena gry na steam: 15,99 USD.

Breathedge Pobierz pełna wersja

Breathedge download
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ i3-560 3.3GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 660 z 2 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz Breathedge Torrent Pebx
  • Free Download Breathedge Crack Chomikuj
  • Exsite Breathedge Pobierz za darmo
  • Skidrow Breathedge steam Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *