Brick Rigs Download

Brick Rigs to sandboksowa gra symulacyjna, w której główną rolę odgrywają… duńskie klocki Lego. To właśnie z nich budujemy tu różne pojazdy, którymi możemy podróżować po danej lokalizacji, bądź też rozbić je w widowiskowej katastrofie. Za stworzenie gry odpowiedzialny jest niezależny deweloper Lukas Rustemeyer.

Brick Rigs Pobierz grę PC

Brick Rigs download Ściągnij Grę!

Mechanika gry

Jeśli pasjonują Cię klocki Lego i lubisz je układać, ściągnij Brick Rigs Download. Podstawowym elementem rozgrywki jest tu charakterystyczny edytor, w którym buduje się różne wehikuły, od samolotów, poprzez pociągi a na zwykłych samochodach kończąc. Oczywiście gra nie ogranicza się wyłącznie do pojazdów lądowych. Obok samobieżnych wyrzutni rakiet, można tu też konstruować wahadłowce i (przynajmniej próbować) wzlecieć nimi w przestrzeń pozaziemską.

Gra oferuje również dzielenie się efektami swojej pracy z innymi graczami (zwłaszcza poprzez platformę Steam). Każde z nich może mieć formę pliku z odpowiednim rozszerzeniem, którego zawartość może być odczytana w aplikacji gry. Dzięki temu, można w łatwy sposób nie tylko dzielić się swoimi pomysłami, ale również testować i w miarę możliwości ulepszać konstrukcje stworzone przez innych użytkowników Brick Rigs.

Na szczęście interfejs gry nie opiera się wyłącznie na budowaniu i składaniu określonych pojazdów. Brick Rigs umożliwia też wypróbowywanie poszczególnych modeli na dziesiątki różnych sposobów. Można nimi latać, ścigać, pływać a nawet rozbijać się nimi o różne przeszkody. Zaletą interfejsu gry jest bardzo dobrze rozbudowany model fizyczny, dzięki któremu wszystkie efekty poszczególnych oddziaływań prezentują się bardzo widowiskowo. Dlatego, jeśli przynajmniej w marzeniach chciałbyś powrócić do czasów dzieciństwa, by móc z powrotem pobawić się klockami, pobierz za darmo Brick Rigs PC Download i przekonaj się, jak fajnie jest znów (przynajmniej na chwilę) stać się dzieckiem.

Kwestie techniczne

Mocną stroną gry Brick Rigs, jest bardzo złożony i zaawansowany silnik fizyczny, dzięki któremu efekty uderzeń są bardzo widowiskowe. Poszczególnych komponenty złożonych z klocków pojazdów, mogą rozpadać się na setki małych elementów, z których każdy będzie leciał w zupełnie inną stronę.

Gra obsługuje zarówno tryb single, jak i multiplayer. W trybie multi, konieczne jest posiadanie stabilnego łącza internetowego. Inną podobną grą może być Tank Mechanic Simulator do pobrania.

Interfejs gry

Kolejną, bardzo ważną zaletą Brick Rigs, jest szczegółowy interfejs, który obejmuje nie tylko sam warsztat, w którym budujemy nasze wehikuły, ale też otoczenie, w którym one się poruszają. Dzięki temu, pojazdy nie znajdują się w bliżej nieokreślonej przestrzeni, lecz poruszają się w trójwymiarowym otoczeniu, wypełnionym różnego rodzaju teksturami o wysokim poziomie szczegółowości. Jeśli i Ty chcesz się przekonać, jak wszystko to będzie się prezentować na ekranie Twojego komputera, pobierz grę Brick Rigs free Download i przekonaj się, jak cudownie jest być dzieckiem.

Brick Rigs Download – Pełna Wersja

Brick Rigs pobierz grę Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: 2.4 GHz Dual-Core 64-bit CPU
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Grafika: DX10 Compatible GPU z 1 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 SP1 – Windows 10 (x64)

 • Pobierz Brick Rigs Torrent Pebx
 • Free Download Brick Rigs Crack Chomikuj
 • Gra Brick Rigs do pobrania
 • CODEX Brick Rigs free Download
Opinie
 1. Fox
 2. Fox

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *