Bus Simulator 18 Download

Ktoś mógłby powiedzieć, że nie ma nic ekscytującego w jeździe autobusem. A jednak! Nic bardziej mylnego. Jeżeli możemy to robić w zaciszu własnych czterech ścian, przy okazji poznawać topografię miasta i zmagać się z problemami, z którymi na co dzień spotykają się prawdziwi przewoźnicy, można odnaleźć w tym pasję i sposób na nietypową rozrywkę. Być może gra nie odznacza się przesadnym dynamizmem, lecz mimo wszystko stawia przed graczem konkretne wyzwania i pozwala zdobywać istotne sprawności, jak np. punkty reputacji, które warunkują sympatię podróżnych i to, czy będą oni chcieli w ogóle skorzystać z naszych usług komunikacyjnych, a co za tym idzie, czy będziemy rentownym nabytkiem dla przedsiębiorstwa, które reprezentujemy.

Gra korzysta z silnika Unreal Engine 4, posiada zarówno tryb singularny, jak i popularny tryb multiplayer. Jeżeli chcesz poczuć na własnej skórze, co to znaczy być kierowcą miejskiego autobusu, pobierz Bus Simulator 18 download i… szerokiej drogi! Producentem gry jest StillAlive, a jej wydawcą astragon Entertainment. Data premiery na PC to 13 czerwiec 2018.

Bus Simulator 18 Download Skidrow PC

Bus Simulator 18 Pobierz Ściągnij Grę!

Jak, gdzie i czym?

Typy autobusów, którymi możemy się posłużyć w grze to Man oraz Daimler Buses. Producent symulatora wykupił licencję na posługiwanie się tymi konkretnymi markami. Akcja gry została osadzona w niemieckim miasteczku, które kryje wiele tajemnic, a my możemy je z satysfakcją stopniowo odkrywać. Mamy możliwość swobodnej penetracji miasta. Nieco nam to ułatwia zachowanie równowagi pomiędzy zmiennymi porami dnia i nocy. Świat gry jest dosyć rozbudowany, co sprawia, że przez długi czas nie będziemy się nudzić.

Nie tylko jazda!

Niektórzy mogą mylnie sądzić, iż symulacja jazdy autobusem polega wyłącznie na… jeździe autobusem. Tu niespodzianka dla niedowiarków! Sama jazda to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Na kierowcy autobusu ciąży również obowiązek wchodzenia w interakcje z pasażerami (w tym sprzedaż biletów), przewidywania warunków pogodowych panujących w okolicy i dostosowywania do nich trasy przejazdu, reagowania na korki oraz inne uciążliwości na drodze, a także obowiązek unikania opóźnień w stosunku do rozkładu jazdy. Symulator stanowi zatem nie lada wyzwanie. Sprawdź, czy ty będziesz w stanie podołać wyzwaniu i pobierz za darmo Bus Simulator 18 PC download. Gdy brak Ci emocji na co dzień, ta tylko z pozoru prosta gierka, zapewni Ci ich nadmiar. Innym symulatorem autobusów jest Euro Coach Simulator pobierz.

Jakimi cechami powinien odznaczać się kierowca?

W grze ćwiczymy przede wszystkim umiejętność rozwiązywania problemów, ale także karność, zdolność dostosowania się do wymogów sytuacji, punktualność, odpowiedzialność oraz umiejętność przewidywania konsekwencji podejmowanych działań. Tutaj bowiem każda błędna decyzja może nas wiele kosztować. Gra pokazuje, że praca kierowcy nie jest wcale tak łatwa, jak zazwyczaj nam się wydaje. Do tej pory zdarzało Ci się podróżować środkami komunikacji miejskiej tylko jako pasażer, ale chcesz zobaczyć, jak to jest być po drugiej stronie? Ściągnij Bus Simulator 18 free download i poznaj inne oblicze jazdy autobusem. Przekonasz się, że istnieje druga strona medalu, a z pozoru prosta czynność może być dużo bardziej skomplikowana niż sądzimy.

Bus Simulator 18 Pobierz pełna wersja

Bus Simulator 18 Download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 3.2 GHz
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 750 / AMD Radeon R7 360 / 1 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 7 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

  • Skidrow Bus Simulator 18 Free Download
  • Steam PC Bus Simulator 18 Torrent
  • Cracked Bus Simulator 18 3DM do pobrania
  • Pełna wersja Bus Simulator 18 Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *