Call of Duty Black Ops 4 Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Treyarch / Beenox Inc.


Wydawca:
 

Activision Blizzard


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

12 październik 2018


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-88

Gatunek:  Akcji, FPP, science fiction, zombie, FPS, kooperacja, strzelanki, Battle Royale

Języki:  Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny, Japoński, Portugalski brazylijski, Rosyjski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 25788 razy

Waga: 60GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe Call of Duty: Black Ops IIII:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-4340 3.6 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
 • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel i5-2500K 3.3 GHz / AMD Ryzen R5 1600X 3.6 GHz
 • Pamięć: 12 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 390
 • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Call of Duty Black Ops 4 to kolejna odsłona popularnej, pierwszoosobowej strzelanki, za stworzenie której odpowiedzialne jest studio Treyarch i Beenox. Wydawcą gry jest Activision Blizzard. Swoistą nowością w tej odsłonie serii jest brak trybu single player. W zamian za to, gracze uzyskali dostęp do kilku nowych odmian rozgrywki multiplayer. Data premiery 12 październik 2018.

Call of Duty Black Ops 4 Download – Pełna Wersja PC

Call of Duty Black Ops 4 pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Wydarzenia, z którymi mamy do czynienia w “czwórce”, mają miejsce pomiędzy fabułą Call of Duty: Black Ops II a fabułą Call of Duty: Black Ops III. Swoistą nowością w grze jest możliwość poznania historii każdego ze Specjalistów, w którą zagłębiamy się w miarę prowadzenia rozgrywki w trybie multi. Jeśli również i Ty chcesz poznać ich przeszłość, pobierz za darmo Call of Duty Black Ops 4 PC Download i rozkoszuj się jej inteligentnie poprowadzoną otoczką fabularną.

Mechanika gry

Cechą charakterystyczną Call of Duty Black Ops IIII jest narracja pierwszoosobowa (FPP). W przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii, w “czwórce” pojawiło się sporo zmian, wśród których najistotniejszą jest brak możliwości automatycznego regenerowania naszego stanu zdrowia. Odtąd siły naszych bohaterów mają być przywracane w określonych, dogodnych dla nich momentach.

Zmiany objęły również samo poruszanie się po świecie gry. W nowej odsłonie Call of Duty, gracze będą musieli zrezygnować z charakterystycznego dla serii wspinania się po ścianach i… ze wspomaganych skoków. W zamian za to, twórcy gry zadbali o kilka ciekawych dodatków, wśród których najbardziej interesującym jest brak możliwości opuszczenia broni. Odtąd będzie można strzelać w każdej sytuacji i to nawet wtedy, gdy wspinamy się po okolicznych elementach otoczenia, bądź też korzystamy z dodatkowych akcesoriów (np. wyrzutni kotwiczek). Jeśli również i Ty chcesz przekonać się, jak wspomniane zmiany odmienią rozgrywkę w nowym Call of Duty Black Ops 4, koniecznie pobierz tą grę na swój komputer.

Podstawą w COD Black Ops 4 jest wykorzystywanie potencjału określonych postaci. Każda z nich posiada swój własny zestaw mocnych i… słabych stron. Zadaniem gracza jest ich mądre wykorzystywanie w realiach ciągłej walki. Potencjał ten jest zwiększony dzięki możliwości wykorzystania określonej formy broni, dostosowanej do charakterystyki określonej postaci. Każda z dostępnych form uzbrojenia składa się z kilku modułów, dzięki którym można ją dopasować do aktualnej sytuacji.

Tryby gry

Call of Duty Black Ops IIII należy do grona gier o bardzo zróżnicowanych formach prowadzenia rozgrywki. Twórcy produkcji skupili się w jej przypadku nie na trybie single player (którego tutaj nie ma), lecz na walce w oparciu o tryb sieciowy. Poprzednia odsłona gry Call of Duty WWII pobierz.

Najpopularniejszym trybem w Call of Duty Black Ops 4 jest tzw. Blackout, który opart na zasadach battle royale. Gracze, którzy w nim uczestniczą, zostają przeniesieni do bardzo rozległej lokalizacji, w której można znaleźć elementy, zaczerpnięte z innych produkcji serii.

Drugim, równie ciekawym trybem, jest Zombie. Jak łatwo się domyślić, stajemy tu w szranki z żywymi trupami. Możemy tu walczyć ramię w ramię z prawdziwymi graczami, a także – z dość inteligentnymi botami. Jeśli i Ty chcesz wypróbować potencjał, jaki niosą ze sobą wspomniane tryby, ściągnij Call of Duty Black Ops IIII free Download i odkrywaj ten niezwykły świat na nowo.

Kwestie techniczne

Gra wykorzystuje szatę graficzną w rozdzielczości 4K i bardzo dobrze prezentuje się na dużych, panoramicznych wyświetlaczach. Całość została zintegrowana z usługą sieciową Battle.net.

COD / Call of Duty Black Ops IIII Pobierz grę na PC

Call of Duty Black Ops 4 download Pobierz Grę!

 • Free Download CoD Black Ops 4 Crack Chomikuj
 • Pobierz Call of Duty Black Ops IIII Torrent Pebx
 • SKIDROW Call of Duty Black Ops IIII Free Download
 • PROPHET Call of Duty Black Ops 4 Pobierz za darmo

crack codex

Komentarze odwiedzających
 1. demouser

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *