Call of Duty Black Ops 4 Download

Call of Duty Black Ops 4 to kolejna odsłona popularnej, pierwszoosobowej strzelanki, za stworzenie której odpowiedzialne jest studio Treyarch. Swoistą nowością w tej odsłonie serii jest brak trybu single player. W zamian za to, gracze uzyskali dostęp do kilku nowych odmian rozgrywki multiplayer.

Call of Duty Black Ops 4 Download – Pełna Wersja PC

Call of Duty Black Ops 4 pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Wydarzenia, z którymi mamy do czynienia w “czwórce”, mają miejsce pomiędzy fabułą Call of Duty: Black Ops II a fabułą Call of Duty: Black Ops III. Swoistą nowością w grze jest możliwość poznania historii każdego ze Specjalistów, w którą zagłębiamy się w miarę prowadzenia rozgrywki w trybie multi. Jeśli również i Ty chcesz poznać ich przeszłość, koniecznie pobierz na swój komputer Call of Duty Black Ops 4 Download i rozkoszuj się jej inteligentnie poprowadzoną otoczką fabularną.

Mechanika gry

Cechą charakterystyczną Call of Duty Black Ops IIII jest narracja pierwszoosobowa (FPP). W przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii, w “czwórce” pojawiło się sporo zmian, wśród których najistotniejszą jest brak możliwości automatycznego regenerowania naszego stanu zdrowia. Odtąd siły naszych bohaterów mają być przywracane w określonych, dogodnych dla nich momentach.

Zmiany objęły również samo poruszanie się po świecie gry. W nowej odsłonie Call of Duty, gracze będą musieli zrezygnować z charakterystycznego dla serii wspinania się po ścianach i… ze wspomaganych skoków. W zamian za to, twórcy gry zadbali o kilka ciekawych dodatków, wśród których najbardziej interesującym jest brak możliwości opuszczenia broni. Odtąd będzie można strzelać w każdej sytuacji i to nawet wtedy, gdy wspinamy się po okolicznych elementach otoczenia, bądź też korzystamy z dodatkowych akcesoriów (np. wyrzutni kotwiczek). Jeśli również i Ty chcesz przekonać się, jak wspomniane zmiany odmienią rozgrywkę w nowym Call of Duty Black Ops 4 free Download, koniecznie pobierz tą grę na swój komputer.

Podstawą w COD Black Ops 4 jest wykorzystywanie potencjału określonych postaci. Każda z nich posiada swój własny zestaw mocnych i… słabych stron. Zadaniem gracza jest ich mądre wykorzystywanie w realiach ciągłej walki. Potencjał ten jest zwiększony dzięki możliwości wykorzystania określonej formy broni, dostosowanej do charakterystyki określonej postaci. Każda z dostępnych form uzbrojenia składa się z kilku modułów, dzięki którym można ją dopasować do aktualnej sytuacji.

Tryby gry

Call of Duty Black Ops IIII należy do grona gier o bardzo zróżnicowanych formach prowadzenia rozgrywki. Twórcy produkcji skupili się w jej przypadku nie na trybie single player (którego tutaj nie ma), lecz na walce w oparciu o tryb sieciowy.

Najpopularniejszym trybem w Call of Duty Black Ops 4 jest tzw. Blackout, który opart na zasadach battle royale. Gracze, którzy w nim uczestniczą, zostają przeniesieni do bardzo rozległej lokalizacji, w której można znaleźć elementy, zaczerpnięte z innych produkcji serii.

Drugim, równie ciekawym trybem, jest Zombie. Jak łatwo się domyślić, stajemy tu w szranki z żywymi trupami. Możemy tu walczyć ramię w ramię z prawdziwymi graczami, a także – z dość inteligentnymi botami. Jeśli i Ty chcesz wypróbować potencjał, jaki niosą ze sobą wspomniane tryby, koniecznie pobierz na swój komputer Call of Duty Black Ops IIII Download i odkrywaj ten niezwykły świat na nowo.

Kwestie techniczne

Gra wykorzystuje szatę graficzną w rozdzielczości 4K i bardzo dobrze prezentuje się na dużych, panoramicznych wyświetlaczach. Całość została zintegrowana z usługą sieciową Battle.net.

COD / Call of Duty Black Ops IIII Pobierz grę na PC

Call of Duty Black Ops 4 download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download CoD Black Ops 4 Crack Chomikuj
  • Pobierz Call of Duty Black Ops IIII Torrent Pebx
  • SKIDROW Call of Duty Black Ops IIII Free Download
  • PROPHET Call of Duty Black Ops 4 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *