Call of Duty WWII Download

Call of Duty WWII to kolejna odsłona jednej z najbardziej popularnych serii FPS-ów. Jej tworzeniem zajęło się prestiżowe studio Sledgehammer Games. Poza rozbudowaną fabularną kampanią przeznaczoną dla pojedynczego gracza, seria oferuje także tryb współpracy, który jest oparty na rywalizacji multiplayer. Pobierz Call of Duty WWII download i sam przekonaj się, jakie to proste.

Call of Duty WWII Download – Pełna Wersja PC

Call of Duty WWII pobierz

Pobierz za Darmo!

W szczególności miłośnicy cyklu Call of Duty już od wielu lat domagali się jego powrotu do korzeni i tym samym osadzenia akcji kolejnej odsłony w czasach odległej II wojny światowej. Wydane między innymi na PC Call of Duty: WWII jest bez wątpienia odpowiedzią na wspomniane postulaty. Zespół Sledgehammer Games, który był odpowiedzialny za stworzenie tej serii dużą uwagę zwrócił przede wszystkim na wiernym odwzorowaniu działań wojennych. Zespół starał się także położyć duży nacisk na współpracę pomiędzy żołnierzami, którzy biorą udział w bitwach. Choć wcześniej produkcja trzymała się ściśle szlaku wytyczonego poprzez poprzednie części tej serii, jej autorzy obecnie zdecydowali się na kilka ryzykownych ruchów, tym samym wprowadzając szereg zmian, jak również usprawnień w mechanice rozgrywki. Pobierz Call of Duty WWII download i sam przekonaj się, jak wiele innowacji zawiera ta część.

Standardowo oprócz kampanii stworzonej dla pojedynczego gracza, pozycja oferuje również szeroki wachlarz różnorodnych trybów multiplayer, jak również zupełnie nowe wcielenie popularnego modułu Zombie. Fabuła tak jak sugeruje tytuł, została osadzona w czasach II wojny światowej. W trakcie fabularnej kampanii gracze mają możliwość prześledzić losy niewielkiego oddziału, który wchodzi w skład słynnej Pierwszej Dywizji Piechoty (z języka angielskiego Big Red One, czyli Wielka Czerwona Jedynka). To właśnie tam prym wiedzie „Red” Daniels. Jest to młody żołnierz z Teksasu.

Deweloperzy chcą szczególnie zaprezentować nie tylko ukazanie jego relacji wraz z poszczególnymi członkami zespołu, lecz także na decydują się na zaprezentowanie współpracy z innymi ugrupowaniami, które walczą z niemieckimi agresorami. Zgodnie z hasłem, iż na wojnie nikt nie walczy sam, w toku całej przygody przychodzi nam zatem wspomagać między innymi francuski ruch oporu, jak również połączyć siły z wojskami brytyjskimi. Na przestrzeni szeregu misji produkcja pozwala wielu graczom wziąć udział w kluczowych bitwach konfliktu. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań, pobierz Call of Duty WWII download i weź udział w fascynującej walce.

Podobnie jak we wcześniejszych odsłonach serii spod znaku Call of Duty, w wydanym na platformę PC Windows Call of Duty: WWII akcja zaprezentowana jest bezpośrednio z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Podczas całej zabawy toczymy krwawe boje w różnorodnych sceneriach, począwszy od gęstych lasów, aż po uliczki małych francuskich oraz belgijskich miast. Zdecydowanie nie brakuje tu bitew na olbrzymią skalę. Na uwagę zasługuje również bardzo rozbudowany arsenał, który wygląda realistycznie. Dzięki temu rzeczywiście poczujemy się jak podczas wojny.

Call of Duty WWII Pobierz grę na PC

Call of Duty WWII download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Call of Duty WWII Torrent Chomikuj
  • Free Download Call of Duty WWII Crack Pebx
  • Dakrwarez Call of Duty WWII Free Download
  • Skidrow Call of Duty WWII Pobierz za darmo PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *