Cattle and Crops Download

Cattle and Crops to opracowany przez pochodzące z Niemiec studio Masterbrain Bytes symulator farmy. Środki na produkcję tytułu zebrano dzięki akcji przeprowadzonej na Kickstarter. W przeciwieństwie do wielu innych tego typu symulatorów, Cattle and Crops to pozycja wyjątkowo rozbudowana i oferująca wiele możliwości. Jeżeli lubisz wymagające gry symulacyjne, pobierz Cattle and Crops Download i stań na czele własnej farmy.

Cattle and Crops Download Pełna Wersja PC

Cattle and Crops pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Cattle and Crops

Głównym zadaniem gracza jest przede wszystkim prowadzenie gospodarstwa, jednak zabawa nie ogranicza się wyłącznie zasiewania gleby oraz zbierania plonów. Aby osiągnąć dobre wyniki, trzeba opanować obsługę wielu maszyn i pojazdów. Obecny w grze sprzęt to w większości odpowiedniki bazujące na prawdziwych produktach znanych firm, takich jak Mercedes-Benz, Horsch, Stapel, Claas czy Dammann. Jeżeli zawsze chciałeś wypróbować potężne maszyny rolnicze, pobierz Cattle and Crops Download i zasiądź za sterami najlepszych modeli. Na uwagę zasługuje starannie dopracowany model jazdy. Na wygodę prowadzenia maszyn wpływa chociażby rodzaj gleby, po której aktualnie porusza się gracz. Dodatkową atrakcją są różne szczegóły, np. możliwość ustawienia lusterek czy realistyczne udźwiękowienie.

Mechanika w grze Cattle and Crops

Duże gospodarstwo wymaga niemałej pracy, dlatego gracz może zatrudniać robotników do pomocy. Są oni w stanie wykonywać wiele zadań, na przykład użyźniać glebę, transportować owoce czy zajmować się zwierzętami. Z czasem zatrudnione osoby mogą zdobyć doświadczenie, które wpływa na efektywność ich pracy. Aby zadbać o porządek na własnym gospodarstwie, pobierz Cattle and Crops Download i zadbaj o pracowników. Istotnym elementem zabawy są zwierzęta. Ich hodowla wymaga zadbania o odpowiednią ilość pożywienia, a także czyszczenia zagród oraz zapobiegania chorobom.

Rozgrywka w grze Cattle and Crops

W grze zastosowano realistyczny system pogodowy. W przypadku długiej suszy, konieczne jest przeciwdziałanie zmarnieniu upraw oraz zatroszczenie się o doprowadzanie wody na pole. Ciągłe deszcze mogą natomiast doprowadzić do zamiany podłoża w błoto, co znacząco utrudnia prowadzenie pojazdów. Zabawę można sobie jednak ułatwić, wyłączając w opcjach wpływ pogody na przebieg rozgrywki czy zmienić realistyczną fizykę na system mniej wrażliwy na błędy gracza. Jeżeli jesteś weteranem lub początkującym w dziedzinie gier symulacyjnych, pobierz Cattle and Crops Download i dostosuj poziom trudności do własnych umiejętności.

Tryby w grze Cattle and Crops

W grze Cattle and Crops znaleźć można trzy podstawowe tryby rozgrywki. Pierwszy z nich to kampania fabularna, która pozwala graczowi wcielić się w rolnika i stopniowo rozwijać własną formą. Tryb Sandbox Mode umożliwia rozgrywkę bez praktycznie żadnych ograniczeń, punktów doświadczenia czy specjalizacji postaci. W grze dostępny jest także tryb multiplayer, w którym gracze mogą nawzajem pomagać sobie w prowadzeniu gospodarstwa. Jeżeli lubisz zróżnicowaną zabawę, pobierz Cattle and Crops Download i wypróbuj wszystkie dostępne tryby.

Cattle and Crops Pobierz grę na PC

Cattle and Crops download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Cattle and Crops Crack Pebx
  • Pobierz Cattle and Crops Torrent Exsite
  • Chomikuj Cattle and Crops Free Download
  • SKIDROW Cattle and Crops Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *