Cattle and Crops Download

Cattle and Crops to opracowany przez pochodzące z Niemiec studio Masterbrain Bytes symulator farmy. Środki na produkcję tytułu zebrano dzięki akcji przeprowadzonej na Kickstarter. W przeciwieństwie do wielu innych tego typu symulatorów, Cattle and Crops to pozycja wyjątkowo rozbudowana i oferująca wiele możliwości. Jeżeli lubisz wymagające gry symulacyjne, pobierz Cattle and Crops Download i stań na czele własnej farmy.

Cattle and Crops Download Pełna Wersja PC

Cattle and Crops pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła

Głównym zadaniem gracza jest przede wszystkim prowadzenie gospodarstwa, jednak zabawa nie ogranicza się wyłącznie zasiewania gleby oraz zbierania plonów. Aby osiągnąć dobre wyniki, trzeba opanować obsługę wielu maszyn i pojazdów. Obecny w grze sprzęt to w większości odpowiedniki bazujące na prawdziwych produktach znanych firm, takich jak Mercedes-Benz, Horsch, Stapel, Claas czy Dammann. Jeżeli zawsze chciałeś wypróbować potężne maszyny rolnicze, pobierz za darmo Cattle and Crops PC Download i zasiądź za sterami najlepszych modeli. Na uwagę zasługuje starannie dopracowany model jazdy. Na wygodę prowadzenia maszyn wpływa chociażby rodzaj gleby, po której aktualnie porusza się gracz. Dodatkową atrakcją są różne szczegóły, np. możliwość ustawienia lusterek czy realistyczne udźwiękowienie.

Mechanika

Duże gospodarstwo wymaga niemałej pracy, dlatego gracz może zatrudniać robotników do pomocy. Są oni w stanie wykonywać wiele zadań, na przykład użyźniać glebę, transportować owoce czy zajmować się zwierzętami. Z czasem zatrudnione osoby mogą zdobyć doświadczenie, które wpływa na efektywność ich pracy. Aby zadbać o porządek na własnym gospodarstwie, ściągnij Cattle and Crops free Download i zadbaj o pracowników. Istotnym elementem zabawy są zwierzęta. Ich hodowla wymaga zadbania o odpowiednią ilość pożywienia, a także czyszczenia zagród oraz zapobiegania chorobom. Innym polecanym symulatorem farmy jest Farmer’s Dynasty pobierz.

Rozgrywka

W grze zastosowano realistyczny system pogodowy. W przypadku długiej suszy, konieczne jest przeciwdziałanie zmarnieniu upraw oraz zatroszczenie się o doprowadzanie wody na pole. Ciągłe deszcze mogą natomiast doprowadzić do zamiany podłoża w błoto, co znacząco utrudnia prowadzenie pojazdów. Zabawę można sobie jednak ułatwić, wyłączając w opcjach wpływ pogody na przebieg rozgrywki czy zmienić realistyczną fizykę na system mniej wrażliwy na błędy gracza. Jeżeli jesteś weteranem lub początkującym w dziedzinie gier symulacyjnych, pobierz grę Cattle and Crops i dostosuj poziom trudności do własnych umiejętności.

Tryby gry

W grze Cattle and Crops znaleźć można trzy podstawowe tryby rozgrywki. Pierwszy z nich to kampania fabularna, która pozwala graczowi wcielić się w rolnika i stopniowo rozwijać własną formą. Tryb Sandbox Mode umożliwia rozgrywkę bez praktycznie żadnych ograniczeń, punktów doświadczenia czy specjalizacji postaci. W grze dostępny jest także tryb multiplayer, w którym gracze mogą nawzajem pomagać sobie w prowadzeniu gospodarstwa.

Cattle and Crops Pobierz grę na PC

Cattle and Crops download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3 2.0 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 460 / Radeon HD 6700 / 1 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

  • Free Download Cattle and Crops Crack Pebx
  • Pobierz Cattle and Crops Torrent Exsite
  • Chomikuj Cattle and Crops Free Download
  • SKIDROW Cattle and Crops Pobierz za darmo
Komentarze odwiedzających
  1. dawid12345

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *