Cities: Skylines After Dark Download

Platformy:  PC
Producent:
 

Colossal Order


Wydawca:
 

Paradox Interactive


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

24 września 2015


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Strategiczne, ekonomiczne, sandbox, budowa miasta

Języki:  polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 599 razy

Waga: 2.91 GB

Ocena użytkowników: 3/5

Wymagania sprzętowe Cities: Skylines - After Dark:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz/AMD Athlon 64 X2 6400+ 3.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 512 MB GeForce GTX 260/Radeon HD 5670
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/8.1 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-3470T 2.8GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/8.1 64-bit

Cities: Skylines – After Dark to gra, której graczom, znającym ten rodzaj gier, nie trzeba przedstawiać. Zadaniem gracza, jest wybudowanie miasta marzeń. Miasta, które będzie zachwycać i doskonale działać. Do dyspozycji gracza jest znaczna powierzchnia 36 kilometrów kwadratowych, na której może on zbudować to, co uzna za stosowne. Oczywiście nie jest to tak oczywiste i proste jak mogłoby się wydawać, o czym łatwo się przekonać, włączając Cities Skylines. Do budowania potrzebne są między innymi środki finansowe, gracz więc nie tylko musi mieć pomysł, ale i mieć za co go zrealizować. Mądre prowadzenie swojego miasta ma więc bardzo duże znaczenie. Gracz musi poprowadzić soje miasto, ustalać odpowiednią wysokość podatków, sprawić, by wszystko działało doskonale i bez problemów pamiętając między innymi, że dzielnice miasta mogą być bogatsze lub biedniejsze i podatki trzeba dostosowywać do poziomu finansowego mieszkańców.

Zainstaluj Cities: Skylines After Dark Download PL

Cities Skylines After Dark pobierz Ściągnij Grę!

After Dark, to pierwszy bardzo rozbudowany dodatek do tej fascynującej gry. Jeśli ją masz, kliknij Cities: Skylines After Dark download i ulepsz swoją grę.

Dodatek do Cities Skylines, podobnie jak sama gra, został stworzony przez fińskie studio Collosal Order i wydany, podobnie jak sama gra, przez Paradox Interactive. Najważniejszą częścią dodatku, jest udostępnienie cyklu dobowego. W ramach ciekawostki, warto dodać, że wraz z wydaniem dodatku, dołączono go do aktualizacji gry, nie jest wiec zarezerwowany tylko dla tych, którzy ten dodatek posiadają. Cykl dobowy uatrakcyjnia, a jednocześnie utrudnia grę. Jak wiadomo, w zależności od pory dnia, w mieście może spadać natężenie ruchu, mieszkańcy zaś mogą oddawać się innym czynnościom. Rolą rządzącego miastem, jest wzięcie tego pod uwagę i w miarę możliwości, ułatwienie mieszkańcom tych czynności, by same miasto, bez względu na porę dnia, działało lepiej. Oczywiście natężenie ruchu na ulicach staje się w tym momencie bardzo zmienne, co powoduje konieczność odpowiedniego budowania dróg, czy sterowania ruchem drogowym.

Cities: Skylines – After Dark to jednak nie tylko zmiana, polegająca na wprowadzeniu dobowego rytmu gry, ale o wiele więcej. W związku z wprowadzeniem dobowego cyklu i gry w nocy, pojawia się także możliwość stworzenia wielu nocnych budynków, oraz wiele funkcjonalności związanych z nocnym życiem miasta. Swego rodzaju ciekawostką pojawiającą się w tym dodatku, jest także możliwość zlokalizowania strefy handlowej nad brzegiem i wprowadzenia ukierunkowania na specjalizację plażową. Tu – podobnie jak w innych częściach dodatku – noc ma znaczenie, a strefa plażowa najlepiej działa właśnie wieczorami i w nocy, tętniąc w tym czasie życiem. Kolejna nowością są więzienia, do których trafiają przestępcy złapani przez policje i taksówki. Nie bez znaczenia jest także kolejna nowość, a mianowicie międzynarodowe lotniska, dużo większe niż te, które mogliśmy budować w podstawowej wersji Cities: Skylines.

Zwiastun gry – Cities: Skylines After Dark

Posiadacze komputerów o mniejszych możliwościach technicznych, z pewnością docenią to, iż dodatek nie powoduje konieczności posiadania większych parametrów komputera, nie powoduje także zwiększenia obciążenia procesora. Umiarkowania wydajność komputera z powodzeniem wystarczy i nie spowoduje problemów po zainstalowaniu dodatku. Jeśli Cities: Skylines Ci się spodobało, ulepszenie gry bez wątpienia spodoba się również, zachęcamy więc do jego pobrania. Kliknij Cities: Skylines After Dark download, pobierz dodatek i ulepsz swoją grę, dzięki czemu zyskasz wiele dodatkowych możliwości. Uatrakcyjnisz ją i sprawisz, że będzie Ci się w nią grało jeszcze przyjemniej.

Pobierz Cities: Skylines After Dark pełną wersję PL

Cities Skylines After Dark download Pobierz Grę!

 • Pobierz Cities: Skylines After Dark Torrent
 • PC Download Cities: Skylines After Dark Chomikuj
 • Cities: Skylines After Dark Pobierz na pc
 • Exsite Cities: Skylines After Dark Download pc

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *