Cities Skylines Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Colossal Order


Wydawca:

Paradox Interactive


Wydawca PL:

Cenega S.A.


Data premiery:

10 marca 2015


Tryb gry:

single player


Gatunek: Strategiczne, ekonomiczne, sandbox, budowa miasta, Xbox Game Pass

Języki: polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8163 razy

Waga: 2.71 GB

Ocena użytkowników: 3.9/5

Wymagania sprzętowe Cities: Skylines:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo E7600 3.06GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 896 MB GeForce GTX 260
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows Xp 64
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-3470 3.20 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8 64-bit

Lubisz gry ekonomiczne? Budowanie świata, który jest spełnieniem Twoich marzeń? Ta gra jest dla Ciebie. Co prawda, nie zbudujesz w niej całego świata, jeśli jednak się postarasz, stworzysz sprawnie działająca metropolię Twoich marzeń. Metropolię, którą będziesz zarządzać. Buduj, zarządzaj i rób wszystko, by Twoje miasto było piękne, sprawnie działające i miało szanse na dalszy rozwój. Na pewno Ci się uda.

Zainstaluj Cities Skylines Download PL

Cities Skylines pobierz Ściągnij Grę!

Gra Cities Skylines, to strategiczno ekonomiczna gra, stworzona przez zespół zespół Colossal Order, znany z wydanych wcześniej i cenionych przez graczy gier Symulator Transportu Miejskiego oraz Symulator Współczesnej Metorpolii. Cities Skylines jest grą, w której twórcy zdecydowali się na to, by nie ograniczać siebie a jednocześnie i gracza do transportu czy innych podobnych tematów, w zamian za to postawić przed graczem zadanie dużo trudniejsze – zbudowanie wymarzonego przez siebie miasta i rządzenie nim tak, by się rozwijało. Nie jest to łatwe, sukcesy w tworzeniu i zarządzaniu miastem, mogą być jednak dużą motywacją. Staraj się, realizuj swoje zamierzenia i krok po kroku idź w stronę realizacji celu, jakim jest wspaniałe miasto. Miasto stworzone przez Ciebie.

Klikając Cities Skylines download, zyskujemy unikalną możliwość sprawdzenia się jako twórca miasta i jednocześnie jego zarządca. Do dyspozycji mamy 36 kilometrów kwadratowych, na których możemy budować miasto naszych marzeń. Oczywiście, budowanie miasta to nie tylko stawianie budynków czy budowanie nowych dróg, ale i konieczność finansowania przedsięwzięć i bieżących kosztów miasta, a więc i konieczność pobierania podatków, ustalania ich odpowiedniej wysokości. Ustalając ją, nie można zapominać o tym, że w mieście są gorsze i lepsze dzielnice i dostosowywać podatki do możliwości finansowych mieszkańców miasta. Dużym plusem, jest opcja ustalania różnych polityk dla różnych dzielnic miasta, dzięki czemu łatwiej je rozwijać. Umiejętne ustalenie wysokości podatków, to klucz do właściwego rozwoju miasta, a jednocześnie recepta na zaspokojenie potrzeb mieszkańców, bez zmuszania ich do ponoszenia kosztów, niezgodnych z ich możliwościami. Warto o tym pamiętać.

Zwiastun gry – Cities Skylines

Gra Cities Skylines, jest grą, która stawia przed graczem sporo zadań, zbudowanie sprawnie działającego miasta, z drogami, komunikacją miejską to tylko wycinek tego, co będziemy musieli zrobić. Aby miasto działało sprawnie, istotne będzie zaspokajanie potrzeb mieszkańców, nowe inwestycje, czy też nawiązywanie stosunków handlowych z innymi miastami. To wszystko jest proste, jednak tylko w teorii, w trakcie gry okazuje się szybko jednak, że zarządzanie miastem, sensowne rozbudowywanie go, to zadania wymagające wielu pomysłów, czasami odwagi, zawsze zaś sztuki myślenia perspektywicznego, budowania wszystkiego tak, by w perspektywie czasu, stało się idealnie dopasowanym elementem miasta. Jeśli to się uda, istnieje możliwość dalszego rozbudowywania miasta. Teoretyczny teren 36 kilometrów kwadratowych, można powiększyć i działać poza nim, tworząc dodatkowe części miasta lub przedmieścia, które będą jego częścią

Szukasz dobrej gry strategiczno – ekonomicznej, chcesz sprawdzić się jako twórca sprawnie działającego i pięknego miasta? Kliknij Cities Skylines download i pobierz tą niezwykle interesującą grę. Z pewnością będzie rozrywka na wiele godzin. Minimalne wymagania sprzętowe to Procesor Intel Core 2 Duo 3.0 GHz lub AMD Athlon 64 X2 6400+ 3.2 GHz, Pamięć 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce GTX 260 ewentualnie podobna lub lepsza, system operacyjny Windows XP/Vista/7/8/8.1

Pobierz Cities Skylines pełną wersję PL

Cities Skylines download Pobierz Grę!

 • Pobierz Cities Skylines Torrent
 • PC Download Cities Skylines Chomikuj
 • Cities Skylines Pobierz na pc
 • Exsite Cities Skylines Download pc

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.