Close Combat: The Bloody First Download PC

Close Combat: The Bloody First Download to najnowsza wersja cieszącej się uznaniem serii Close Combat i pierwsza z nowym silnikiem Archon 3D. Gra łączy klasyczną rozgrywkę taktyczną Close Combat z bitwami toczonymi w szerokiej gamie różnorodnych krajobrazów 3D. Wobec tego moim zdaniem jest to naprawdę bardzo ciekawe.

Close Combat: The Bloody First Pobierz za darmo

Close Combat: The Bloody First Download Download free!

Poziom taktyczny w grze

The Bloody First kładzie nacisk na poziom taktyczny, dzięki czemu dowodzisz kompanią. Zatem prowadząc twoich ludzi przez szereg powiązanych operacji i bitew od Longstop Hill w Tunezji do Mortain w Normandii będziesz musiał dbać o swoich ludzi. Na początku warto zgromadzić broń. To była pierwsza rzecz, którą się zająłem gry zacząłem rozgrywkę.

Musisz wiedzieć, kiedy potrzebują wzmocnienia pojazdów opancerzonych i zdecydować, kiedy wezwać wsparcie artylerii i samolotów. Jest to naprawdę bardzo ważne. Będziesz dowodził swoimi oddziałami w różnych sytuacjach walki w zwarciu i będziesz musiał nauczyć się jak najlepiej łączyć użycie broni strzeleckiej, moździerzowej, karabinów maszynowych, samochodów pancernych, czołgów i dział przeciwpancernych, aby osiągnąć zwycięstwo. Ja zawsze korzystałem z karabinów maszynowych.

Na co zwrócić uwagę podczas gry?

Pobierz Close Combat: The Bloody First i zrób wszystko, aby pokonać swoich przeciwników. Całkowicie zmienione 3D, które nadaje zupełnie nowy wygląd klasycznej rozgrywce Close Combat zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Dzięki temu nowy silnik 3D pozwala na zwiększenie poziomu szczegółowości i bardziej realistyczną fizykę ruchu – co z całą pewnością jest ogromną zaletą.

32 całkowicie nowe mapy pól bitewnych obejmujące nierówny teren Tunezji, Sycylii oraz Normandii. Po raz pierwszy siły zbrojne Włoch pojawiają się w oficjalnym wydaniu. A więc moim zdaniem jest to naprawdę świetna opcja. Inną świetną grą strategiczną jest Kingdom Wars 2: Definitive Edition – sprawdź!

Pojazdy w grze

Ponad 50 różnych pojazdów, ponad 300 zespołów piechoty i broni ciężkiej oraz ponad 100 broni, w tym po raz pierwszy amerykański sprzęt z lat 1942-43. Bardzo często korzystałem właśnie z tego typu broni, dzięki czemu pokonywałem przeciwników. A zatem Download Close Combat: The Bloody First i sprawdź swoje umiejętności w tej fantastycznej grze.

Nowe typy terenu, które pokryją poszarpane grzbiety Tunezji i nierówne, połamane pola bitew Sycylii zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Dlatego gra jest naprawdę bardzo ciekawa i interesująca. Producent oraz wydawca rozgrywki Matrix Games/Slitherine spisał się doskonale.

Ciekawa gra

Darmowe gry to świetna opcja dla graczy, którzy nie chcą tracić pieniędzy na zakup danej pozycji. Ja również często korzystam z takich gier. Zatem Close Combat to rozgrywka, która zachwyci nawet najbardziej wymagającego gracza.

Zintegrowane lobby dla wielu graczy i fora z meczami to kolejna, rewelacyjna opcja, którą można spotkać w grze. Warto z niej skorzystać, ponieważ dzięki temu pozycja staje się jeszcze bardziej ciekawa. Tak więc gra wywarła na mnie spore wrażenie, a grafika oraz efekty specjalne są na najwyższym poziomie.

Close Combat: The Bloody First Download – Pełna Wersja PC

Close Combat: The Bloody First Pobierz Pobierz Grę za darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Dual Core 2.0 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: 1 GB GeForce GTX 460
  • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10
 

  • Pobierz Close Combat Torrent Exsite
  • Free Download Close Combat cracked chomikuj
  • Gra Close Combat za darmo do pobrania
  • Codex Close Combat  First free Download pebx

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *