Conarium Download

Osławiona sławą gra Conarium nawiązuje do ojca horrorów – Lovecrafta. W tej niebywale dopracowanej produkcji wcielamy się w samego członka misji na Antarktykę.

Conarium Pobierz grę na PC

Conarium download

Pobierz za Darmo!

Akcja jest niezwykle zawrotna, ponieważ my sami straciliśmy pamięć, a wieści o towarzyszach brak. Spada tym samym na nas ogromna odpowiedzialność, a tym samym poziom zaangażowania w grę nieodwracalnie wzrasta. Świetnie się zapowiada, co? Jeśli chcesz poznać smak niezapomnianej przygody to natychmiast pobierz Conarium Download, a na pewno nie pożałujesz! Nasz samotny bohater wyrusza na szeroko zakrojone poszukiwania. Robi on wszystko co w jego mocy, aby odnaleźć zaginionych druhów podróży. Odkrywa on także niezgłębiony dotąd sekret tego miejsca i jego nieogarnioną magię. Jak się później okazuje Antarktyka skrywa tajemnice, a na jej powierzchni dzieją się arcydziwne rzeczy. Dosłownie chwilę po uruchomieniu ukazuje się nam cytat z opowiadania „W górach szaleństwa”.

Odtąd dowiadujemy się w jakiej tonacji będzie prowadzona gra i czego mamy się spodziewać. Autor przeniósł wręcz dzieło literackie na ekran komputera. Powtarza się ta sama historia: odkrywanie obcej planety, odsłanianie tajnych sekretów i komplikujące wszystko zdarzenia. Jednak ta gra to coś więcej niż historia rodem wzięta z opowiadania – aby dowiedzieć się więcej pobierz Conarium Download i sam na własne oczy przekonaj się, że warto. Słowa nie oddadzą tego, jak wspaniała jest to produkcja i jak niewiele trzeba, aby zadowolić zagorzałych graczy. Podczas eksploracji bazy odnajdujemy notatki i listy wprowadzające nas w fabułę. Jest to typowa gra przygodowa, w której na plan pierwszy wysuwa się niezmierzona ilość zdarzeń i nowych doświadczeń. Jako że całość skomponowana jest w formie pierwszoosobowej, toteż symulator chodzenia musi być perfekcyjnie skonstruowany.

Naszą główną destynacją są zawiłe labirynty i nieustanne poszukiwanie klucza otwierającego kolejne drzwi. To nasze wędrowanie nie jest statyczne, ale bardzo dynamiczne. Dzieje się tak, ponieważ musimy rozwiązywać pełno zagadek i aktywować nasze szare komórki. Odszyfrowywanie różnych kodów może sprawić nam sporo frajdy. Niekiedy nasze serce może momentalnie stanąć, kiedy biega za nami straszliwy potworek. Musimy wówczas zgubić straszydło i zadbać o bezpieczeństwo naszej postaci. Średnio ukończenie całej zabawy trwa od dwóch do trzech godzin. A Tobie ile to zajmie? Pobierz Conarium Download i spróbuj swoich sił. Producenci zadbali o każdy nawet najmniejszy szczegół, dlatego nie ma mowy o defektach wpływających na ogólny wizerunek gry. Grafika prezentuje się fenomenalnie, niemal przenosząc nas w tamtejsze realia.

Każdy element wygląda realistycznie, a my wręcz zatapiamy się w autach gry. Warto zaznaczyć, iż ta twórczość zrzesza tysiące fanów, którzy namiętnie zgłębiają jej tajniki. Jest ona ponadto ulepszana, dlatego na pewno nie będziemy odczuwać nudy i jednorodności. Conarium świetnie odzwierciedlił pomysł króla horrorów. Fani bez wątpienia nie mogą doczekać się kolejnych twórczości.

Conarium Download – Pełna Wersja PC

Conarium pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Conarium Crack Chomikuj
  • Pobierz Conarium Torrent Exsite
  • Pebx Conarium Pobierz za darmo
  • Skidrow Conarium Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *