Crazy Machines 3 Download

Platformy: PC

Producent: FAKT Software GmbH


Wydawca: Daedalic Entertainment


Data premiery: 18 października 2016


Tryb gry: single player


Gatunek: Logiczne, maszyny i urządzenia

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, portugalski brazylijski, chiński uproszczony, japoński, koreański, rosyjski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5302 razy

Waga: 2.93GB

Ocena użytkowników: 4.2/5

Wymagania sprzętowe Crazy Machines 3:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Dual Core 2.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 770/Radeon HD 7850
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP2)/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Quad Core 2.8 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970/Radeon HD 6870/Radeon HD 8900
 • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP2)/8/10 64-bit

Crazy Machines 3 jest grą logiczną, charakteryzującą się bogatą grafiką oraz rozbudowanymi wymaganiami wobec uczestnika – jej celem staje się stworzenie najbardziej fantazyjnych i skomplikowanych budowli, z wykorzystaniem przedmiotów, obiektów oraz maszyn różnego rodzaju, których konstrukcja umożliwia osiągnięcie pożądanych rezultatów. Jeśli lubisz zabawy logiczne i konstruowanie, ta gra będzie dla Ciebie idealną propozycją. Niezwłocznie pobierz Crazy Machines 3 Download i spróbuj stworzyć najbardziej skomplikowaną konstrukcję.

Crazy Machines 3 Download – Pełna Wersja

Crazy Machines 3 pobierz Ściągnij Grę!

Podstawową funkcjonalnością prezentowanej gry jest jej oparcie na rzeczywistym silniku fizycznym, który umożliwia prezentowanie akcji i zdarzeń z zachowaniem wysokiego stopnia realizmu. Celem rozgrywki może okazać się transport określonego przedmiotu do konkretnej lokalizacji lub zniszczenie jakiegoś obiektu – droga do osiągnięcia zamierzonego efektu prowadzi zawsze przez skomplikowaną konstrukcję, tworzoną z pełnym zachowaniem praw fizycznych, uwzględniających zasady grawitacji i zachowań ciał stałych w przestrzeni.

Można więc uznać, że omawiana gra posiada elementy edukacyjne, wprowadzając gracza w świat fizycznych reakcji oraz łańcuchowych, podczas których bezwzględnie należy wziąć pod uwagę ciężar przedmiotu, jego kształt, objętość oraz gęstość. Stopień komplikacji rozgrywki podnosi z pewnością wpływ sił zewnętrznych na określony obiekt – porywy wiatru, siły magnetyczne i elektryczne oraz fale uderzeniowe będące skutkiem eksplozji także oddziałują na przebieg rozgrywki. Można więc uznać, że prezentowana gra stanowi wyjątkowe wyzwanie dla miłośników logicznych łamigłówek z elementami fizyki. Jeśli jesteś jednym z nich, z pewnością odczujesz satysfakcję z gry – pobierz Crazy Machines 3 Download i udowodnij, że jesteś najlepszym konstruktorem na świecie.

Wartym podkreślenia atutem gry jest jej grafika, której wyjątkowa atrakcyjność oraz barwność zapewnia zadowolenie z gry i zachęca do wzięcia w niej udziału. Ponadto należy zaznaczyć, że wspomniane łamigłówki zostały opracowane w sposób, który umożliwia ich rozwikłanie na kilka odmiennych wariantów – dzięki temu gracz zyskuje wyższy stopień motywacji do przebrnięcia przez kolejne etapy rozgrywki, tworząc coraz bardziej udziwnione i skomplikowane konstrukcje, opierające się na różnego rodzaju mechanizmach.

Tworzenie zaskakujących budowli, na których opiera się reakcja łańcuchowa możliwe jest dzięki dostępności wielu różnych narzędzi i przedmiotów oraz obiektów, mogących zostać częścią wspomnianej konstrukcji. Ograniczeniem staje się wobec tego jedynie wyobraźnia gracza, który może tworzyć wyjątkowe konstrukcje, dzięki rozbudowanej funkcjonalności gry.

Gracz posiada także możliwość udostępniania stworzonych rozwiązań oraz dzielenia się nimi z innymi graczami oraz znajomymi. Jeśli lubisz podobne wyzwania i gra wydaje Ci się zachęcająca, pobierz Crazy Machines 3 Download i zaangażuj się w stworzenie własnej budowli – zaprojektuj reakcję łańcuchową opartą na prawach fizyki i przekonaj się, czy potrafisz rozwiązać łamigłówki na kolejnych etapach gry. Oczywiste staje się wymaganie umiejętności skupienia uwagi, przewidywania i logicznego myślenia podczas gry w Crazy Machines 3. Propozycja ta stanowi więc wyjątkowo angażującą, wymagającą oraz unikalną alternatywę wobec dostępnych gier komputerowych. Z pewnością staje się ona jedną z najbardziej ambitnych pozycji na rynku gier.

Crazy Machines 3 Pobierz na PC

Crazy Machines 3 download Pobierz Grę!

 • Free Download Crazy Machines 3 Crack Torrent
 • Pobierz Crazy Machines 3 RELOADED Pebx
 • Chomikuj Crazy Machines 3 Pobierz za darmo
 • Exsite Crazy Machines 3 Free Download PC

Dodaj swój Komentarz