Crisis on the Planet of the Apes Download

Crisis on the Planet of the Apes rozgrywająca się w popularnym filmowym uniwersum gra akcji. Produkcja przygotowana została z myślą o wykorzystaniu zestawów VR. Tytuł opracowany został we współpracy firm Imaginati oraz ForNext VR Studio. Jeżeli jesteś fanem serii filmów o Planecie Małp, pobierz Crisis on the Planet of the Apes Download i udaj się w podróż po znanym z nich świecie w wirtualnej rzeczywistości.

Crisis on the Planet of the Apes Download PC VR

Crisis on the Planet of the Apes pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Crisis on the Planet of the Apes

Historia przedstawiona w Crisis on the Planet of the Apes opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce między wątkami opowiedzianymi w filmach Geneza Planety Małp oraz Ewolucja Planety Małp. Upłynęło pięć lat od wybuchu katastrofalnej epidemii, która pochłonęła życie trzech miliardów ludzi. Gracz wciela się w inteligentnego naczelnego, nazwanego Specimen 139. Człekokształtny bohater zostaje pojmany przez oddział militarny, a następnie przewieziony do bazy naukowej położonej w północnej Kalifornii. Celem zabawy jest ucieczka z wrogiego kompleksu badawczego, a także dołączenie do pobratymców. Na czele plemienia stoi sam Cezar, inteligentny szympans znany z filmów. Aby poznać zupełnie nowe wątki w historii Planety Małp, pobierz Crisis on the Planet of the Apes Download i podejmij się wyzwania. Bohater może liczyć na pomoc innych obdarzonych ludzką inteligencją przedstawicieli swojej rasy, czyli Speara oraz Bone’a.

Mechanika w grze Crisis on the Planet of the Apes

Podczas zabawy gracz obserwuje akcję z perspektywy pierwszej osoby, czyli FPP. Rozgrywka w Crisis on the Planet of the Apes opiera się głównie na eksploracji różnego rodzaju lokacji oraz specyficznej walce z przeciwnikami. Główny bohater nie jest całkowicie bezbronny, ponieważ może z powodzeniem korzystać z własnych pięści oraz oręża znalezionego na drodze. Aby poznać niezwykły świat znany z filmów o Planecie Małp, pobierz Crisis on the Planet of the Apes Download i podejmij się próby walki o przetrwanie. Produkcja wykorzystuje do działania gogle VR, które pozwalają graczowi na swobodne rozglądanie się po efektownie wykreowanym otoczeniu. Tytuł obsługuje także dedykowane kontrolery ruchowe, dzięki którym Specimen 139 może celować z broni palnej, podnosić przedmioty, wspinać się na niektóre elementy otoczenia oraz poruszać po lokacjach, a także chować za osłonami.

Strona techniczna gry Crisis on the Planet of the Apes

Produkcja wykorzystuje nietypowy system sterowania. Poruszanie się po obszarze gry wymaga charakterystycznego kołysania ramionami, co odzwierciedla sposób chodzenia małp. Immersja zwiększona jest także dzięki ograniczeniu elementów interfejsu do absolutnego minimum. Jeżeli chcesz się poczuć jak prawdziwy szympans przebywający w niebezpiecznym świecie, pobierz Crisis on the Planet of the Apes Download i weź udział w niezwykle intensywnej oraz fascynującej zabawy. Tytuł wyróżnia się ponadto przyzwoitą jak na standardy produkcji VR grafiką. Produkcja wymaga zarówno gogli rzeczywistości wirtualnej, jak i dedykowanych kontrolerów ruchowych do działania.

Crisis on the Planet of the Apes Pobierz grę na PC

Pełna Wersja

Crisis on the Planet of the Apes download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Crisis on the Planet of the Apes Crack Chomikuj
  • Pobierz Crisis on the Planet of the Apes Torrent Exsite
  • Pebx Crisis on the Planet of the Apes Free Download
  • RELOADED Crisis on the Planet of the Apes Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *