Crusader Kings III PC Download

Crusader Kings 3 / CK3

Platformy: PC
Producent:

Paradox Development Studio


Wydawca:

Paradox Interactive


Wydawca PL:

Koch Media Poland


Data premiery:

1 wrzesień 2020


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: Strategiczne, ekonomiczne, RTS, średniowiecze, sandbox, strategiczne wojenne, historyczne, Xbox Game Pass, Find Your Next Game

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, German, Spanish, Russian, Simplified Chinese, Korean

Pełna Wersja + Crack

Crusader Kings III Royal Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 8522 razy

Waga: 1.59GB

Ocena użytkowników: 4,7/5

Wymagania sprzętowe Crusader Kings III:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-2120 3.3 GHz / AMD Phenom II X6 1055T 2.8 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon R7 260X
 • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-4670K 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 2400G 3.6 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1650
 • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz Crusader Kings III to trzecia odsłona niezwykle popularnej serii gier strategicznych z elementami RTS. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników średniowiecznego klimatu. Musimy stanąć na czele dynastii, za którą jesteśmy w pełni odpowiedzialni. To od nas zależy, jak potoczą się jej losy na przestrzeni lat. Twórcy zagwarantowali nam wysoki poziom swobody. Opisywany tytuł został wydany wyłącznie na platformę Microsoft Windows PC. Producentem gry fabularnej, a jednocześnie wydawcą jest studio Paradox Interactive. Polski wydawca to Koch Media Poland.

Crusader Kings 3 Pobierz

Crusader Kings 3 pelna wersja
Zainstaluj Grę!

Podróż do czasów średniowiecza

Masz ochotę przenieść się do czasów średniowiecza? Pobierz Crusader Kings III Download i stań na czele dynastii. Pamiętajmy, że każda podjęta przez nas decyzja bezpośrednio wpływa na jej losy. Musimy umiejętnie poprowadzić ją przez kilka pokoleń. Otoczenie obserwujemy z lotu ptaka, dzięki czemu bez większych trudności dostrzeżemy kluczowe detale.

Lokacje możemy kontrolować za pomocą mapy. Gry darmowe na PC zapewniają nam rozległy świat, który daje ogromną ilość możliwości. Usatysfakcjonuje to tych, którzy nie znoszą nudy. Obszar rozgrywki to m.in. kraje Skandynawii, Hiszpania, Afryka Środkowa, Indie. Tylko dzięki wspomnianej mapie można przemieszczać się pomiędzy mapami.

Priorytetem w CK3 jest to, aby stworzony przez nas ród zdobył uznanie wśród lokalnej społeczności i nie tylko. Istotne jest również to, aby był on wpływowy. Nasz dynastia powinna móc bezpośrednio decydować nie tylko o losach królestwa. Oczywiście wymaga to od nas taktycznego myślenia. Pamiętajmy, że zaszczytów nie otrzymamy za darmo. Każda porażka w grze komputerowej negatywnie wpływa na nasz wizerunek.

Walki militarne w Crusader Kings III

Walki militarna mają duży wpływ na przebieg rozgrywki. Możemy inicjować wojny, jeśli wiemy, że zwycięstwo pozwoli nam rozwijać ród. Oczywiście nie każde starcie militarne będzie łatwe. Istotne jest to, aby mierzyć siły na zamiary. Nie warto jest wszczynać bitew z silniejszymi przeciwnikami. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zakończą się one spektakularną porażką.

Czasami o wiele skuteczniejsza jest dyplomacja. Powinniśmy spróbować porozumieć się z innymi władcami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawrzeć sojusz, czy też udzielić poparcie politykom. Twórcy Crusader Kings 3 duży nacisk położyli również na aranżowanie małżeństw. Jest to sprawdzony sposób na połączenie dwóch mocnych rodów, które mogłyby ze sobą konkurować.

Zatrudnienie szpiegów

Przewagę nad oponentami możemy zdobyć również „po cichu”. W dowolnym momencie możemy zatrudnić szpiegów, którzy pozyskają dla nas niezbędne informacje. Warto także wspomnieć o skrytobójcach. Mogą oni wprowadzić ważne zmiany księgach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmienić zasady wyznawania wiary. Nie zapominajmy, że nieuczciwych praktyk dopuszczają się również inni władcy.

Nie możemy wykluczyć tego, że członkowie naszej rodziny będą knuć intrygi. Właśnie dlatego należy zachować czujność. Pamiętajmy, że każda postać posiada zupełnie inną osobowość, a także umiejętności specjalne. Możemy sprawdzić je na drzewku rozwoju. Do dyspozycji mamy zarówno tryb single, jak i multiplayer.

Crusader Kings III Download pełna wersja

Crusader Kings 3 PC
Pobierz Grę!

 • Gra Crusader Kings 3 Download pełna wersja torrent pebx
 • Forum Download CK3 crack chomikuj
 • Za darmo paradox Crusader Kings III Pobierz grę CODEX

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.