Cube World Pobierz grę za darmo

Pobierz Cube World to fantastyczna gra akcji oparta na wokselach, opracowana przez Picroma dla Microsoft Windows. Rozgrywka jest inspirowana przede wszystkim takimi grami, jak na przykład: Legend of Zelda lub Monster Hunter. Dla mnie ogromnym plusem jest to, że gra nie posiada fabuły sensu stricte.

Cube World Download – Pełna Wersja gry

Cube World download Pobierz Grę!

Fabuła gry

W Cube World gracz bada duży świat oparty na wokselach. Podczas rozgrywki zauważyłem takie elementy, jak na przykład: lochy, w tym podziemne jaskinie i zamki nadświatowe, a także biomy, w tym łąki, tereny śnieżne, pustynie i oceany. Dzięki temu gra była dla mnie ciekawa. Gracze mogą używać przedmiotów, takich jak lotnie i łodzie, aby szybciej przemierzać świat.

Gra zawiera tworzenie postaci, w której gracz najpierw wybiera rasę i płeć, a następnie dostosowuje wygląd postaci. W ten sposób stworzyłem postać, która przypomina to jak wyglądam. Opcja ta jest naprawdę fantastyczna. Warto wspomnieć o tym, że możemy wybrać nawet najmniejszy szczegół, jeśli chodzi o wygląd naszego bohatera.

Akcja w Cube World

Następnie gracz wybiera jedną z czterech klas: wojownik, łotrzyk, łowca lub mag, z których każda ma dostęp do unikalnej zbroi, broni i umiejętności. Ja zawsze wybierałem wojownika, ponieważ postać ta ma naprawdę ciekawe bronie, dzięki którym można pokonać wielu przeciwników. Pobierz Cube World i zrób wszystko, aby wygrać.

Świat jest wypełniony potworami i stworzeniami, które można zabić za punkty doświadczenia, co skutkuje lepszymi statystykami i umiejętnościami oraz pozwala graczom wybierać specjalizacje, które najlepiej pasują do ich stylu gry, takie jak wojownicy, którzy mogą wybierać między skupieniem się na obrażeniach lub zdolnościach obronnych.

Zdobywanie nowych umiejętności

Gracze mogą również oswajać zwierzęta, takie jak owce lub żółwie, które walczą obok nich lub, w niektórych przypadkach, można na nich jeździć, aby szybko dostać się do dowolnego miejsca. Ja zawsze wybierałem owcę, dzięki której nie traciłem czasu na piesze podróżowanie. Opcja ta jest naprawdę fantastyczna i warto z niej skorzystać.

Download Cube World i poznaj ten magiczny świat. Crafting jest również częścią gry; umożliwia graczom tworzenie żywności, mikstur, broni i zbroi, a także kosmetyków. Świat, który jest złożony tylko z klocków zachwyca. Darmowe gry to ciekawa opcja dla osób, które nie mają pieniędzy na to, aby zakupić wymarzoną rozgrywkę. Ja również często korzystam z darmowych gier. Podobną grą jest Minecraft do pobrania.

Co warto robić w grze?

Podczas rozgrywki można niszczyć otoczenie, budować nowe budynki lub tworzyć własne przedmioty. Ja na samym początku stworzyłem z klocków świetną broń, dzięki której pokonywałem przeciwników. Warto również wspomnieć o tym, że gra pozwala na samotną zabawę, jak i kooperację z przyjaciółmi.

W grze podobała mi się grafika, ponieważ jest na wysokim poziomie. Oprócz tego całość wygląda jak japońskie RPG, które zostało przeniesione w 3D. Zrobiło to dla mnie duże wrażenie.

Cube World Pobierz za darmo na komputer

Cube World pobierz Download free!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.8 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Grafika: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 285
  • Miejsce na dysku: 500 MB HDD
  • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit
 

  • Pełna wersja Cube World torrent pebx
  • free Download Cube World crack exsite
  • darmowa gra Cube World do pobrania
  • Codex Cube World free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *