Cuphead Download

Jeśli jesteś miłośnikiem starych kreskówek, tych z lat 30-tych ubiegłego wieku, koniecznie pobierz Cuphead download i przekonaj się, jak na tej podstawie można stworzyć naprawdę wciągającą grę akcji.

Cuphead Download – Pełna Wersja PC

Cuphead pobierz

Pobierz za Darmo!

Charakterystyka i zarys gry

Gra wbrew pozorom nie jest tak kreskówkowo prosta, jakby się to mogło wydawać. to coś w rodzaju bijatyki dla graczy powyżej 12 roku życia, w która można grac pojedynczo lub w trybie multiplayera. Bohaterem, jak sama nazwa wskazuje, jest człowiek z głową w kształcie filiżanki. Brzmi to dość groteskowo, jeśli brać pod uwagę, z jakimi starciami będzie miał do czynienia Cuphead. Cóż, taki właśnie jest klimat starych dobrych kreskówek. Sposób poruszania się postaci jest w nich nie do podrobienia, co z pewnością może być zaletą dla osób wychowanych na takich bajkach.

Jak się w to gra?

Gra polega na poruszaniu się Cupheadem po dwuwymiarowej mapie. Na mapie tej nie ma zbyt wielu opcji do eksplorowania. Jest za to wiele pojedynków, które czekają głównego bohatera z wyimaginowanymi postaciami, na przykład smokiem ziejącym ogniem. Ta gra to typowa zręcznościówka, idealnie nadaje się więc na “zabicie czasu” w nudny wieczór. W trybie multiplayer dwóch graczy może się zmierzyć z jednym potężnym bossem. Pobierz Cuphead download i sprawdź, jaka jest różnica między grą single player, a multiplayer. Zdecydowanie, gra wymaga sporej zręczności i w wielu przypadkach ginie się już w ciągu kilku pierwszych sekund. Jednak po przegranej nie ma absolutnie żadnych negatywnych konsekwencji, więc można niemal w nieskończoność rozpoczynać nową walkę i testować konkretne układy, ruchy i sposoby walki. Nie są one zbyt wysublimowane, jednak bohater ma do wyboru kilka rodzajów kopnięć, uników, strzałów i ciosów, co nieco zmienia dynamikę gry i wprowadza możliwość trenowania swojej postaci. Dodatkowo, Cuphead może przebrać się w inne ubranko, co daje mu dodatkowe moce, przydatne podczas walki z kolejnymi, bardziej zaawansowanymi przeciwnikami.

Ogólna ocena jakości gry

Jeśli chodzi o grafikę stylizowana na stare kreskówki, to trzeba przyznać, że została ona podrobiona wyśmienicie. Grając w te grę ma się wrażenie, jakby się trafiło do świata ulubionych postaci ze starych dobrych kreskówek,m które oglądaliśmy w telewizji będąc małymi dziećmi. Jak na grę o tak prostej, nieskomplikowanej fabule i sposobie gry, rozgrywa się ją niezwykle przyjemnie. Jest to z pewnością rozrywka na co najmniej kilkadziesiąt minut. Trzeba przyznać, że wytrawni gracze tracą na nią dużo więcej czasu, ponieważ jest to ten rodzaj gry, który po kilku minutach zaczyna wciągać i gracz ma ochotę zdobywać kolejne etapy, by przekonać się, co go czeka na samym końcu gry. Pobierz Cuphead download, jeśli chcesz się przekonać, na ile wciągnie Cię ta nieskomplikowana fabuła. Z pewnością jest to jedna z tych gier, które można śmiało polecić dziecku, które poszukuje ciekawej, wciągającej zręcznościówki, która miałaby poprawić jest zręczność niezbędną w prowadzeniu innych kampanii w grach fabularnych.

Cuphead Pobierz grę na PC

Cuphead download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Cuphead Crack Chomikuj
  • Free Download Cuphead Torrent Pebx
  • Exsite Cuphead Pobierz za darmo
  • CODEX Cuphead Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *