Dark Fall: Storm Warning Download

Dark Fall: Storm Warning to fantastyczna gra przygodowa, typu point-and-click. Zarówno producentem, jak i wydawcą gry jest Darkling Room. Studio to stworzyło również wcześniejsze części gry. Tym razem ta niesamowicie wciągająca gra została wzbogacona o elementy horroru. Data premiery została zaplanowana na rok 2019.

Dark Fall: Storm Warning Pobierz pełna wersja

Dark Fall: Storm Warning do pobrania
Ściągnij Grę! Produkcja ukazała się na platformy, takie jak: Microsoft Windows PC. Misją osoby grającej w tą grę jest przede wszystkim rozwiązanie ogromnej tajemnicy, która skrywana jest przez ponad stuletnie molo. Obiekt ten jest całkowicie zapomniany przez całą ludzkość, aczkolwiek wciąż żyją tam przerażające stworzenia.

Wcześniejsze części gry odbywały się na opuszczonej przez ludzkość stacji kolejowej. Natomiast czwarta część odbywa się na przerażającym molu. Osoba, która rozpoczyna grę wciela się w ostatnią postać, która przeżyła z rodziny Bazalgette’ów. Właśnie nasza postać odziedzicza w spadku przeklęte molo. Obiekt zostaje zamknięty od marca 1988 roku. Na tym przerażającym molu można spotkać przerażające potwory z zaświatów.

Wciel się w jedynego żywego członka rodziny Bazalgette’ów i pobierz tą niesamowitą grę, która zabierze Cię do przerażającego świata. Dochodzące znikąd hałasy są w stanie przerazić nawet najmocniejszego gracza. Na wyjaśnienie całej zagadki nasz gracz otrzymuje zaledwie jedną, bardzo krótką noc. Pobierz grę Dark Fall: Storm Warning Download.

Przerażające molo zostało wybudowane jeszcze w czasach epoki edwardiańskiej. Całą grę niestety utrudnia bardzo duży sztorm na morzu. Cała akcja gry prezentowana jest z panoramy pierwszej osoby. Świat gry widziany jest oczami naszego bohatera, w którego wcielamy się podczas całej akcji. W ten sposób o wiele bardziej wcielimy się w naszą postać.

Na naszym głównym obiekcie zauważyć można przeróżne obiekty, które miały zapewnić rozrywkę turystom. Aby rozwiązać zagadkę nasz bohater musi zagłębić się w Morze Północne. Bardzo istotnym elementem gry jest to, że jako gracze musimy rozwiązać mnóstwo zagadek środowiskowych. Musimy również wyposażyć naszego bohatera, w przeróżne gadżety, które ułatwią nam walkę z duchami. Ściągnij za darmo Dark Fall: Storm Warning w pełnej wersji.

Dark Fall: Storm Warning to najlepsza część gry, ponieważ posiada ona niesamowitą grafikę, a także warstwa dźwiękowa robi niesamowite wrażenie na graczu. Animowana woda oraz warunki atmosferyczne panujące w grze wydają się być bardzo realistyczne. Oprócz tego błyskawice zostały zaprojektowane tak, że gracze są nimi zachwyceni. Klimatyczna muzyka z całą pewnością jest w stanie umilić grę graczowi. Dzięki niej właśnie osoba grająca jest w stanie poczuć tą fascynującą i przerażającą atmosferę panującą w grze.

Dark Fall: Storm Warning Download skidrow

Dark Fall: Storm Warning pelna wersja
Ściągnij Grę!

  • Pobierz Dark Fall: Storm Warning Torrent Pebx
  • Premiera Dark Fall: Storm Warning Crack Chomikuj
  • Exsite Dark Fall: Storm Warning Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *