Darkborn Download

Project Wight

Platformy: PC
Producent:

The Outsiders


Wydawca:

The Outsiders


Tryb gry:

single player


Gatunek: Akcji, FPP, skradanki, indie, wikingowie, przygodowe gry akcji

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Chiński uproszczony, Japoński, Rosyjski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6809 razy

Waga: 12GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Darkborn:

Darkborn to nowa, propozycja w świecie gier łączących elementy przygodowe z RPG, która dopiero ma wejść na rynek. Darkborn to gra stworzona przez twórców z The Outsiders. Wydawcą firmy będzie Private Divisions. Dokładnej daty premiery jeszcze nie ujawniona, jednakże wiadomo, że ma ona nastąpić w najbliższym czasie, czyli w 2020 roku na Microsoft Windows.

Darkborn Pobierz pełna wersja

Darkborn download
Ściągnij Grę!

Platformy na jakie gra jest dostępna, języki, kategorie wiekowe, dostępność

Gra dostępna będzie na platformy Microsoft Windows, a także PlayStation 4 i Xbox (ukaże się wersja na konsolę Xbox One). Językiem interfejsu gry jest angielski, choć biorąc pod uwagę zainteresowanie długo oczekiwanym projektem można się spodziewać rychłych wariantów przetłumaczonych na inne języki. Pobierz grę Darkborn download ze strony dystrybutora, kiedy tylko się ukaże.

Fabuła gry Darkborn

Fabuła gry wywraca do góry nogami założenia jakimi kierowali się do tej pory producenci i pomysłodawcy gier RPG. Zamiast bowiem kierować poczynaniami bohaterskiej drużyny eksplorującej podziemia w celu wybicia jak największej ilości potworów i zdobycia skarbów i ekwipunku, gracz wciela się w rolę właśnie jednego z tych potworów.

Założenie fabularne gry Darkborn sprawia, że jest to pozycja, która już długo była oczekiwana przez fanów gatunku. Jej pierwsze zapowiedzi pojawiły się już w roku 2016. Udostępnione jak dotąd materiału skutecznie podsyciły ciekawość oczekujących na grę fanów.

Głównym bohaterem gry jest mały potwór – dziecko, który budzi się w jaskini w momencie kiedy ta jest atakowana przez odział żołnierzy. Najeźdźcy wybijają w brutalny sposób wszystkich mieszkańców łącznie z rodziną naszego bohatera. Możemy się w tym momencie jedynie bezczynnie przyglądać i próbować uciec z jaskini.

W kolejnych etapach gry kierowany przez nas potwór dorasta i nabiera doświadczenia, stając się dużym i silnym stworem, szukającym zemsty na zabójcach swojej rodziny. W międzyczasie odkrywamy, że główny bohater jest tylko elementem w większej wojnie, która znacznie wykracza poza przygodę bohatera.

Jeżeli znudziło Ci się już plądrowanie lochów i zabijanie smoków i masz ochotę na coś innego ściągnij za darmo Darkborn (download Darkborn) kiedy to będzie tylko możliwe. Gra oferuje możliwości takie jak: urywanie głów i kończyn, wyrywanie większości narządów wewnętrznych i wiele innych fascynujących atrakcji.

Zasady i mechanika gry

W grze poruszamy się bohaterem a świat obserwowany jest z perspektywy pierwszej osoby. Wszystkie działania wykonywane są w czasie rzeczywistym. Darkborn pozbawione jest całkowicie warstwy dialogowej, a cała rozgrywka to podróż przez świat gry, zdobywanie nowych umiejętności, rozwijanie bohatera, skradanie się i walka.

Project Wight Download do pobrania na PC

Darkborn PC download
Ściągnij Grę!

  • Pobierz Darkborn Torrent Pebx
  • Premiera Darkborn Crack Chomikuj
  • Exsite Darkborn Pobierz za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.