Darkest Dungeon Download

Każdy wielbiciel fantasy i to na wysokim poziomie zarówno tajemniczości, mroczności, jak i skomplikowania powinien zwrócić swoją uwagę na tytuł, jakim jest Darkest Dungeon. Gra w stylu RPG, której autorem jest studio Red Hook z pewnością zasługuje na baczniejszą uwagę i poświęcenie jej kilku czy nawet kilkunastu godzin swojego czasu. Akcja gry toczy się w całkowicie stworzonym i zmyślonym świecie. Pod względem dostępnej w nim technologii i zaawansowania sprzętów, można go porównać do naszego, ziemskiego średniowiecza. Głównym miejscem akcji jest stara twierdza wraz z systemem lochów, które znajdują się w jej podziemiu.

Darkest Dungeon Download

Darkest Dungeon pobierz Ściągnij Grę!

Świat, który zastajemy przystępując do gry, jest we władaniu sił ciemności. Doszło do tego, na skutej nierozważnych działań władcy twierdzy, w której toczy się akcja. Jednakże, jak dokładnie do tego doszło i czego dopuścili się członkowie rodu byłego władcy, tego na początku nie wiemy. Prawdę o przeszłości, historię rodu i historię krainy poznajemy dopiero w toku prowadzonej rozgrywki, gdy już wejdziemy w fabułę i zaczynamy w niej uczestniczyć. Wszystkie zdarzenia i różne zadania stopniowo odsłaniają nam rąbek historii. Pobierz Darkest Dungeon Download i sprawdź, czy potrafisz rozwikłać zagadkę.

Główną aktywnością, jakiej podejmujemy się podczas Darkest Dungeon jest poznawanie i badanie lochów. Jednak, nie jest to działanie pozbawione ryzyka. W lochach kryją się różne potwory i przykre niespodzianki, z którymi też musimy się zmierzyć w czasie rozgrywki. Dowodzimy drużyną i to cała drużyna musi sobie w takich chwilach poradzić.

Ciekawostką jednakże jest fakt, że to nie ekwipunek jest dla naszej postaci najważniejszy. Twórcy gry, przenieśli akcent z wyposażenie na stan psychiczny bohatera. Ważny jest w rozgrywce jego nastrój, stan emocjonalny. System, który symuluje psychikę bohaterów i zachodzące w niej zmiany jest bardzo ciekawą innowacją i wprowadza element zaskoczenia, zaciekawienia i zainteresowania. Uczestniczący w rozgrywce bohaterowie nie mają nerwów ze stali i niezłomnej psychiki. Każde zdarzenie, w którym biorą udział odciska jakieś piętno na ich psychice. To powoduje, że doświadczają oni bardzo różnych stanów. W tym również, muszą zmierzyć się z różnymi fobiami, lękami czy po prostu stresem.

Ważne jest również to, że każdy członek naszego zespołu w inny sposób reaguje na to samo zdarzenie. U jednego wzbudzi ono motywację do dalszej walki, a u innego wzbudzi zniechęcenie. Naszym zadaniem jest stałe dbanie o właściwy stan psychiczny swoich bohaterów. A jak ty poradziłbyś sobie z takim napięciem? Jak utrzymasz w ryzach niespokojną psychikę? Pobierz grę Darkest Dungeon Download i zapanuj nad swoim zespołem by w ten sposób odnieść sukces i wykonać swoje zadanie.

Nie na samej psychice jednak opiera się ta gra. Ogromne znaczenie ma również walka. Walka odbywa się w systemie tur. Na jej przebieg i zwycięstwo ma wpływ bardzo wiele czynników. Raz, jest to oczywiście, wspomniany wcześniej stan psychiczny bohaterów. Po drugie, znaczenie ma odpowiednie dobranie oddziału do walki. I po trzecie, to przemyślane ruchy i dobrze przewidziane posunięcia. Trzeba wiedzieć bowiem, że w Darkest Dungeon śmierć któregoś z członków drużyny jest ostateczna i nie można go już przywrócić do życia.

Zdobywane w rozgrywce bogactwo służy odbudowywaniu miasta, a każda kolejna knajpa czy sklep to doskonałe miejsce do poprawienia stanu psychicznego twoich postaci. Gra jest ciekawie skonstruowana i warto zwrócić na nią uwagę. Pobierz Darkest Dungeon już teraz i odbuduj dawną świetność miasteczka.

Darkest Dungeon Pobierz na PC

Darkest Dungeon download Pobierz Grę!

  • Pobierz Darkest Dungeon Torrent
  • Free Download Darkest Dungeon Chomikuj
  • Darkest Dungeon Pobierz za darmo
  • Pebx Darkest Dungeon Download
  • Exsite Darkest Dungeon Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *