Darkest Dungeon Download

Każdy wielbiciel fantasy i to na wysokim poziomie zarówno tajemniczości, mroczności, jak i skomplikowania powinien zwrócić swoją uwagę na tytuł, jakim jest Darkest Dungeon. Gra w stylu RPG, której autorem jest studio Red Hook z pewnością zasługuje na baczniejszą uwagę i poświęcenie jej kilku czy nawet kilkunastu godzin swojego czasu. Akcja gry toczy się w całkowicie stworzonym i zmyślonym świecie. Pod względem dostępnej w nim technologii i zaawansowania sprzętów, można go porównać do naszego, ziemskiego średniowiecza. Głównym miejscem akcji jest stara twierdza wraz z systemem lochów, które znajdują się w jej podziemiu.

Darkest Dungeon Download

Darkest Dungeon steam

Pobierz za Darmo!

Świat, który zastajemy przystępując do gry, jest we władaniu sił ciemności. Doszło do tego, na skutej nierozważnych działań władcy twierdzy, w której toczy się akcja. Jednakże, jak dokładnie do tego doszło i czego dopuścili się członkowie rodu byłego władcy, tego na początku nie wiemy. Prawdę o przeszłości, historię rodu i historię krainy poznajemy dopiero w toku prowadzonej rozgrywki, gdy już wejdziemy w fabułę i zaczynamy w niej uczestniczyć. Wszystkie zdarzenia i różne zadania stopniowo odsłaniają nam rąbek historii. Pobierz Darkest Dungeon Download i sprawdź, czy potrafisz rozwikłać zagadkę.

Główną aktywnością, jakiej podejmujemy się podczas Darkest Dungeon jest poznawanie i badanie lochów. Jednak, nie jest to działanie pozbawione ryzyka. W lochach kryją się różne potwory i przykre niespodzianki, z którymi też musimy się zmierzyć w czasie rozgrywki. Dowodzimy drużyną i to cała drużyna musi sobie w takich chwilach poradzić.

Ciekawostką jednakże jest fakt, że to nie ekwipunek jest dla naszej postaci najważniejszy. Twórcy gry, przenieśli akcent z wyposażenie na stan psychiczny bohatera. Ważny jest w rozgrywce jego nastrój, stan emocjonalny. System, który symuluje psychikę bohaterów i zachodzące w niej zmiany jest bardzo ciekawą innowacją i wprowadza element zaskoczenia, zaciekawienia i zainteresowania. Uczestniczący w rozgrywce bohaterowie nie mają nerwów ze stali i niezłomnej psychiki. Każde zdarzenie, w którym biorą udział odciska jakieś piętno na ich psychice. To powoduje, że doświadczają oni bardzo różnych stanów. W tym również, muszą zmierzyć się z różnymi fobiami, lękami czy po prostu stresem.

Ważne jest również to, że każdy członek naszego zespołu w inny sposób reaguje na to samo zdarzenie. U jednego wzbudzi ono motywację do dalszej walki, a u innego wzbudzi zniechęcenie. Naszym zadaniem jest stałe dbanie o właściwy stan psychiczny swoich bohaterów. A jak ty poradziłbyś sobie z takim napięciem? Jak utrzymasz w ryzach niespokojną psychikę? Pobierz grę Darkest Dungeon Download i zapanuj nad swoim zespołem by w ten sposób odnieść sukces i wykonać swoje zadanie.

Nie na samej psychice jednak opiera się ta gra. Ogromne znaczenie ma również walka. Walka odbywa się w systemie tur. Na jej przebieg i zwycięstwo ma wpływ bardzo wiele czynników. Raz, jest to oczywiście, wspomniany wcześniej stan psychiczny bohaterów. Po drugie, znaczenie ma odpowiednie dobranie oddziału do walki. I po trzecie, to przemyślane ruchy i dobrze przewidziane posunięcia. Trzeba wiedzieć bowiem, że w Darkest Dungeon śmierć któregoś z członków drużyny jest ostateczna i nie można go już przywrócić do życia.

Zdobywane w rozgrywce bogactwo służy odbudowywaniu miasta, a każda kolejna knajpa czy sklep to doskonałe miejsce do poprawienia stanu psychicznego twoich postaci. Gra jest ciekawie skonstruowana i warto zwrócić na nią uwagę. Pobierz Darkest Dungeon już teraz i odbuduj dawną świetność miasteczka.

Darkest Dungeon Pobierz na PC

Darkest Dungeon cracked

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Darkest Dungeon Torrent
  • Free Download Darkest Dungeon Chomikuj
  • Darkest Dungeon Pobierz za darmo
  • Pebx Darkest Dungeon Download
  • Exsite Darkest Dungeon Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *