Darwin Project Download

Darwin Project to wymagająca, trzecioosobowa, rywalizacyjna gra akcji w konwencji Battle Royale. Produkcja przygotowana została z myślą o nieskrępowanej rozgrywce wieloosobowej przez internet. Tytuł przygotowany został przez niezależne studio Scavengers z siedzibą w Kanadzie.

Darwin Project Download – Pełna Wersja PC

Darwin Project pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Darwin Project

Każdy z graczy w wciela się w jednego z wojowników, dysponujących unikalnymi umiejętnościami. Celem zabawy jest wyeliminowanie pozostałych uczestników. Akcja gry osadzona została niedaleko mroźnego pasma górskiego Canadian Rockies, zlokalizowanego w Kanadzie. Fabuła rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, w którym ludzie muszą zmagać się ze nadchodzącą epoką lodowcową. Jeżeli lubisz klimaty post-apo, koniecznie pobierz Darwin Project Download i podziwiaj świat u progu zagłady. Aby przygotować się do kataklizmu, społeczność powołuje do życia Projekt Darwina. Uczestniczą w nim ubezwłasnowolnieni więźniowie, którzy wystawieni zostają przeciwko sobie do bezwzględnej walki na śmierć i życie. Wygrana w programie zapewni zwycięzcy tytuł mistrza przetrwania.

Mechanika gry Darwin Project

Darwin Project opiera się na podobnych zasadach, co inne gry typu Battle Royale. Bohaterowie graczy zamykani są ze sobą w specjalnie wydzielonym, rozległym obszarze. Muszą walczyć ze sobą aż do momentu, gdy przy życiu utrzyma się ostatni uczestnik. W trakcie zabawy wykorzystać mogą z umiejętności zastawiania pułapek oraz tropienia śladów. Wszystkie grywalne postaci dysponują odmiennymi umiejętnościami, a także słabszymi i silniejszymi stronami. Jeżeli chcesz wziąć udział w intensywnej walce, pobierz Darwin Project Download i sprawdź swoich sił w krwawym Battle Royale. Rozgrywka urozmaicona jest wymogiem przetrwania w lodowatym i nieprzyjaznym otoczeniu, w którym zagrożenie stanowi także przyroda. Gra pozwala jednak na zawieranie sojuszy. Napotkanego przeciwnika można namówić do współpracy i utworzyć z nim drużynę. Mapa dostępna w Darwin Project podzielona została na siedem sektorów, z których każdy zamyka się wraz z postępującym upływem czasu. W produkcji nie zastosowano rozwiązania z zacieśniającym się i zmniejszającym okręgiem z niebezpieczną strefą.

Rozgrywka w grze Darwin Project

Istotnym elementem zabawy jest crafting. Gracz może tworzyć nie tylko pułapki i ulepszenia dla swojego bohatera, ale również różnego rodzaju gadżety specjalne. Należy do nich na przykład teleporter, tarcza energetyczna czy przydatne działko strażnicze. Jeżeli posiadasz duży spryt, pobierz Darwin Project free Download i umiejętnie wykorzystaj dostępne możliwości. Na znalezienie niezbędnych materiałów pozwala eksploracja. Każdą rundę gracz zaczyna z łukiem i toporem, oprócz których w grze nie ma żadnych broni. Darwin Project wyróżnia się wysokiej jakości grafiką, która utrzymana została w nieco komiksowej stylistyce. Produkcja wykorzystuje najbardziej efektywne możliwości systemu Mixer, który pozwala na interaktywne strumieniowanie na żywo. Gracze mogą dzięki temu bezpośrednio wpływać na przebieg rozgrywki, na przykład przydzielając swojemu faworytowi tarczę obronną.

Darwin Project Pobierz grę na PC

Darwin Project download

Pobierz za Darmo!

  • SKIDROW Darwin Project Free Download
  • CODEX Darwin Project Pobierz za darmo
  • Free Download Darwin Project Crack Chomikuj
  • Pobierz Darwin Project Torrent Pebx

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *