Darwin Project Download

The Darwin Project

Platformy: PC, PS4, XONE

Producent: Scavengers Studio


Wydawca: Scavengers Studio


Data premiery: 14 styczeń 2020


Tryb gry: multiplayer


Tryb multiplayer: Internet


Liczba graczy: 10

Gatunek: Akcji, TPP, zagraj za darmo, survival, TPS, kooperacja, strzelanki, Battle Royale

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Koreański, Rosyjski, Japoński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8233 razy

Waga: 1.93 GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe Darwin Project:

Minimalne:
 • Procesor: Dual Core 2.4 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 970
 • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Quad Core 2.4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 750
 • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Darwin Project to wymagająca, trzecioosobowa, rywalizacyjna gra akcji w konwencji Battle Royale. Produkcja przygotowana została z myślą o nieskrępowanej rozgrywce wieloosobowej przez internet. Tytuł przygotowany został przez niezależne studio Scavengers z siedzibą w Kanadzie.

Darwin Project Download – Pełna Wersja PC

Darwin Project pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła

Każdy z graczy w wciela się w jednego z wojowników, dysponujących unikalnymi umiejętnościami. Celem zabawy jest wyeliminowanie pozostałych uczestników. Akcja gry osadzona została niedaleko mroźnego pasma górskiego Canadian Rockies, zlokalizowanego w Kanadzie. Fabuła rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, w którym ludzie muszą zmagać się ze nadchodzącą epoką lodowcową. Jeżeli lubisz klimaty post-apo, koniecznie pobierz za darmo Darwin Project PC Download i podziwiaj świat u progu zagłady. Aby przygotować się do kataklizmu, społeczność powołuje do życia Projekt Darwina. Uczestniczą w nim ubezwłasnowolnieni więźniowie, którzy wystawieni zostają przeciwko sobie do bezwzględnej walki na śmierć i życie. Wygrana w programie zapewni zwycięzcy tytuł mistrza przetrwania.

Mechanika

Darwin Project opiera się na podobnych zasadach, co inne gry typu Battle Royale. Bohaterowie graczy zamykani są ze sobą w specjalnie wydzielonym, rozległym obszarze. Muszą walczyć ze sobą aż do momentu, gdy przy życiu utrzyma się ostatni uczestnik. W trakcie zabawy wykorzystać mogą z umiejętności zastawiania pułapek oraz tropienia śladów. Wszystkie grywalne postaci dysponują odmiennymi umiejętnościami, a także słabszymi i silniejszymi stronami. Jeżeli chcesz wziąć udział w intensywnej walce, ściągnij Darwin Project free Download i sprawdź swoich sił w krwawym Battle Royale.

Rozgrywka urozmaicona jest wymogiem przetrwania w lodowatym i nieprzyjaznym otoczeniu, w którym zagrożenie stanowi także przyroda. Gra pozwala jednak na zawieranie sojuszy. Napotkanego przeciwnika można namówić do współpracy i utworzyć z nim drużynę. Mapa dostępna w Darwin Project podzielona została na siedem sektorów, z których każdy zamyka się wraz z postępującym upływem czasu. W produkcji nie zastosowano rozwiązania z zacieśniającym się i zmniejszającym okręgiem z niebezpieczną strefą. Ciekawą strzelanką jest także Strange Brigade do pobrania.

Rozgrywka

Istotnym elementem zabawy jest crafting. Gracz może tworzyć nie tylko pułapki i ulepszenia dla swojego bohatera, ale również różnego rodzaju gadżety specjalne. Należy do nich na przykład teleporter, tarcza energetyczna czy przydatne działko strażnicze. Jeżeli posiadasz duży spryt, pobierz grę Darwin Project i umiejętnie wykorzystaj dostępne możliwości. Na znalezienie niezbędnych materiałów pozwala eksploracja. Każdą rundę gracz zaczyna z łukiem i toporem, oprócz których w grze nie ma żadnych broni.

Darwin Project wyróżnia się wysokiej jakości grafiką, która utrzymana została w nieco komiksowej stylistyce. Produkcja wykorzystuje najbardziej efektywne możliwości systemu Mixer, który pozwala na interaktywne strumieniowanie na żywo. Gracze mogą dzięki temu bezpośrednio wpływać na przebieg rozgrywki, na przykład przydzielając swojemu faworytowi tarczę obronną.

Darwin Project Pobierz grę na PC

Darwin Project download Pobierz Grę!

 • SKIDROW Darwin Project Free Download
 • CODEX Darwin Project Pobierz za darmo
 • Free Download Darwin Project Crack Chomikuj
 • Pobierz Darwin Project Torrent Pebx

crack p2p

Dodaj swój Komentarz