Destiny 2: Forsaken Download

Destiny 2: Forsaken

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Bungie Software


Wydawca:
 

Activision Blizzard


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

4 wrzesień 2018


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-12

Gatunek:  Akcji, FPP, science fiction, FPS, elementy RPG, kooperacja, strzelanki, Role-playing shooter, Xbox Game Pass

Języki:  Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Koreański, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Hiszpański latynoamerykański, Chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Destiny 2: Porzuceni Legendary Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 8522 razy

Waga: 35 GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe Destiny 2: Porzuceni:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-3250 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 1050
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-2400 3.4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon R9 380
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Destiny 2: Forsaken to trzeci duży dodatek do gry Destiny 2. Podobnie jak podstawa, dostępny jest na trzech platformach: Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Dodatek stanowi hybrydę gier typu FPS z produkcjami MMO. Chcesz przenieść się na zupełnie nowy poziom rozgrywki? Już dziś pobierz Destiny 2: Forsaken download i ciesz się nowymi możliwościami ulubionej gry. Wydawcą gry jest Activision Blizzard. Data premiery 4 wrzesień 2018.

Destiny 2 Forsaken Download – do pobrania na PC

Destiny 2 pobierz Ściągnij Grę!

Studio produkcyjne

Deweloperem gry Destiny 2: Forsaken jest firma Bungie Software. Jest to studio znane przede wszystkim z produkcji Halo: Combat Evolved. Gra do dzisiaj cieszy się wielką popularnością i z tego właśnie względu ukazują się coraz nowsze jej wersje. Natomiast wydawca rozgrywki Destiny 2: Forsaken to Activision. Na swoim koncie ten gigant przemysłu gier ma takie tytuły jak Call of Duty, Skylanders czy gry z serii World of Warcraft. Połączenie tych dwóch firm daje gwarancję wielu godziny rozrywki z najwyższej półki.

Fabuła

Forsaken (Porzuceni) to największy z dotychczasowych dodatków do gry Destiny 2. Podczas rozgrywki gracz uda się na Rafę, będącą siedzibą Przebudzonych. Lokalizacja ta umiejscowiona została w pasie asteroidów pomiędzy dwiema planetami: Marsem i Jowiszem. Od lat w miejscu tym toczą się bezustanne walki. Ta sytuacja stworzyła idealne warunki do rozwinięcia się niezbyt legalnych praktyk na pograniczu Rafy. Miejsce to nazwane zostało Splątanym Brzegiem. To właśnie tam piraci i bandyci zajmują się poszukiwaniem skarbów, pozostając względnie bezpieczni przed czujnym okiem władz. Jeśli chcesz odkryć tajemnice pogranicza Rafy i wziąć udział w niebezpiecznej misji, pobierz za darmo Destiny 2: Forsaken PC Download i przeżyj swoją przygodę już dziś.

Towarzyszem gracza w tym niebezpiecznym świecie Splątanego Brzegu i całej ogarniętej wojną Rafy będzie Cayde-6. Głównym celem wyprawy jest zbadanie sprawy najnowszych zamieszek, które wydają się być bardziej brutalne niż do tej pory. Bardzo szybko okazuje się, że z pilnie strzeżonego Więzienia Starszych uciekło ośmiu zbrodniarzy. Najgorszych z tych, którzy byli tam przetrzymywani – a zwą ich baronami. Chociaż będzie to wbrew rozkazom Straży Przedniej, zadaniem gracza jest ruszenie w pościg za zbiegami. Pierwszych siedmiu można pokonać podczas polowania, natomiast w przypadku ostatniego niezbędny będzie wielki najazd.

Tryby rozgrywki

Oprócz głównego wątku fabularnego, rozgrywka Destiny 2 oferuje graczowi również inne misje. Będą to przede wszystkim dodatkowe szturmy. Chcesz wypróbować najnowsze rozwiązania techniczne w ulubionej rozgrywce? Ściągnij Destiny 2 Forsaken free Download i ciesz się grą już dziś.  Usprawnieniem, jakie wprowadzone zostało w najnowszym dodatku jest multiplayer o nazwie Gambit. Jest to innowacyjna hybrydowa rozgrywka, łącząca elementy PvP i PvE. W tym trybie dwie czteroosobowe drużyny walczą na początku przeciwko wrogom kontrolowanym przez sztuczną inteligencję, w międzyczasie ładując własny bank energii. Pełen poziom mocy pozwoli przywołać pierwotne zło i wykorzystać je do pokonania rywali.

Destiny 2: Porzuceni Pobierz pełna wersja

Destiny 2: Forsaken download Pobierz Grę!

 • Do pobrania Destiny 2: Forsaken PC Pełna wersja
 • Skidrow PC Destiny 2: Forsaken za darmo Reloaded
 • Torrent Destiny 2: Forsaken Warez-bb PC
 • Chomikuj Destiny 2: Forsaken Download free

 

crack p2p

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.