Detroit: Become Human Download

Detroit: Become Human to gra, która łączy w sobie elementy gry fabularnej z elementami gry zręcznościowej. Co ciekawe – twórcy gry stworzyli produkt, który jest jednocześnie w pewnej mierze interaktywnym filmem. Gra wyszła z francuskiego studia Quantic Dream i oparta jest na silniku Quantic Dream 3D. Wydawcą jest Sony Computer Entertainment, a sama gra pojawiła się na rynku w maju 2018 roku.

Detroit: Become Human Pobierz pełna wersja

Detroit: Become Human Download
Ściągnij Grę!

Twórcy gry

Nad grą pracował zespół rozpoznawalnego i cenionego studia Quantic Dream. Scenariusz opracowali David Cage i Adam Williams, a nad muzyką do gry pracowali Philip Sheppard, Nima Fakhrara i John Paesano. Zwieńczeniem sukcesu jest nominacja The Game Award for Best Narrative.

Platformy na jakie gra jest dostępna, języki, dostępność

Gra dostępna jest obecnie na PlayStation 4 i dystrybuowana jest na nośnikach Blu-ray i za pośrednictwem dystrybucji cyfrowej. Pobierz grę Detroit: Become Human download już teraz ze współpracującej z wydawcą platformy. Oryginalnie grę stworzono w języku angielskim, ale dostępna jest również między innymi po polsku.

Fabuła

Gra dostępna na PS4, PC toczy się w Detroit przyszłości – a dokładnie, roku 2038. W czasach zaprezentowanych w grze ludzkość stworzyła technologię umożliwiającą konstruowanie inteligentnych i łudząco podobnych do prawdziwych ludzi androidów. Gracz ma możliwość wcielenia się w trójkę bohaterów – androidów należących do różnych grup społecznych i dysponujących odmiennymi możliwościami.

Bohaterowie gry to: Connor, Markus i Kara. Connor jest androidem policyjnym, Markus pomagał w pracy znanemu artyście, z którym wszedł w bliską relację, a Kara stworzona została do opieki nad dziećmi. To co ich łączy, to pewne wydarzenia z ich życia, za sprawą których zaczęli poszukiwać sensu swojego istnienia.

Pytanie o to, czym jest człowieczeństwo jest więc najistotniejszym elementem gry, a odpowiedzi na nie gracz poszuka wspólnie z trójką bohaterów. W zależności od podejmowanych decyzji fabuła może rozwijać się na różne sposoby, a jej ostateczne rozwiązanie zależy od wyborów gracza.

Jeśli interesują cię futurystyczne rozważania na temat człowieczeństwa i jego znaczenia rodem z najlepszej,klasycznej literatury SF – ściągnij za darmo Detroit: Become Human PC download i zanurz się w świecie przyszłości – to gra właśnie dla Ciebie.

Zasady i mechanika gry

Gra działa na zasadzie trzecioosobowej gry fabularnej, w której pojawiają się również elementy zręcznościowe. Fabuła posuwa się do przodu przy pomocy systemu wydarzeń w rodzaju „quick event”.

To co wyróżnia grę to niezwykle rozbudowana warstwa dialogowa, głównie w której rozgrywa się fabuła. Wybory jakich dokonują gracze otwierają przed nimi nowe możliwości i pozwalają dojście do ostatecznego celu gry bardzo różnymi drogami.

Detroit: Become Human Download do pobrania

Detroit: Become Human pelna wersja
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2400 3.1GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 660, 2GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 45 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz Detroit: Become Human Torrent Pebx
  • Premiera Detroit Become Human Crack Chomikuj
  • Exsite Detroit: Become Human Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *