Diablo IV PC Download

Pobierz za darmo Diablo 4 to wyjątkowo popularna izometryczna gra RPG, która utrzymana jest w klimacie fantasy. Warto wiedzieć, że twórcy powrócili do konwencji znanej z pierwszej oraz drugiej części. Z pewnością usatysfakcjonuje to prawdziwych miłośników serii. Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniej postaci, dzięki której wyeliminujemy upiory, a także ocalimy świat. Opisywany tytuł został wypuszczony na takie platformy, jak Microsoft Windows, Xbox ONE, czy też Playstation 4. Producentem i wydawcą gry jest studio Blizzard Entertainment.

Diablo 4 Pobierz pełna wersja

Do pobrania DIablo czwórka
Instaluj Grę!

Ponure Sanktuarium

Pragniesz przenieść się do mrocznego świata, gdzie czai się wiele niebezpieczeństw? Pobierz Diablo IV Download i poznaj ponure Sanktuarium. To właśnie tutaj toczy się akcja gry. Wspomniana kraina jest narażona na atak armii Płonących Piekieł. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie zostanie ona zgładzona. Musimy zrobić wszystko, aby do tego nie dopuścić.

Świat może uratować tylko kierowana przez nas postać. Podczas wielogodzinnej zabawy przyjdzie nam się zmierzyć z rozmaitymi przeciwnikami. Pokonanie niektórych z nich wymaga sporych umiejętności. Przywódcą armii oponentów jest nijaka Lilith. W przeszłości została ona wygnana ze świata śmiertelników. Niestety powraca ona ze zdwojoną mocą. Sprawdź poprzednią część Diablo 3 a następnie zagraj w czwartą odsłonę tej serii.

Jeśli chodzi o mechanizm rozgrywki to bezpośrednio nawiązuje on do poprzednich części kultowej serii. Oczywiście wprowadzono także szereg modyfikacji, dzięki którym zabawa jest jeszcze ciekawsza. Gry darmowe Diablo 4 pozwalają nam wybrać dowolnego bohatera. To właśnie dzięki niemu uratujemy Sanktuarium przed apokalipsą.

Zbieranie napotkanych przedmiotów

Podczas rozgrywki w Diablo 4 do pobrania musimy eksplorować rozległe tereny. Trzeba wziąć pod uwagę, że wróg może czaić się wszędzie. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby wykazać się ostrożnością. Musimy również uważnie się rozglądać. W niemal każdej lokacji znajdują się przedmioty, które mogą nam pomóc w osiągnięciu zamierzonych celów. Nie należy więc ich ignorować.

Oprócz tego musimy wykonywać większe i mniejsze zadania, dzięki którym popchniemy akcję do przodu. Nasz bohater dysponuje specjalnymi zdolnościami, które należy wykorzystywać w walce z napotkanymi przeciwnikami. Oprócz tego do dyspozycji mamy zaawansowaną broń. Wszystko zależy od tego, na jakiego oponenta trafimy. Warto wiedzieć, że niektóre zdolności są powiązane z siłami natury. Zwiększa to nasze szanse na zwycięstwo, spróbuj swoich sił na konsolach PS4, XONE lub PC.

Rozwój postaci w Diablo IV

W opisywanej czwartej części gry możemy zdobywać doświadczenie, a tym samym umacniać naszego bohatera. Twórcy położyli duży nacisk na rozwój postaci. Wiele zależy od tego, jaką klasę postaci wybraliśmy na początku. Każda z nich posiada niepowtarzalne drzewko zdolności. Musimy zbierać nie tylko punktu, ale również runu i konkretne łupy. Nie bez znaczenia są również indywidualne predyspozycje bohatera.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach świat posiada strukturę złożoną z dwóch warstw. Pierwsza z nich umożliwia swobodne przemieszczanie się dużych grup graczy. Nieco inaczej jest w przypadku lochów, które są mniejsze. To zamknięty świat, w którym mogą przemieszczać się drużyny złożone z kilku osób.

Diablo IV Download

Diablo 4 pelna wersja
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel Core i3-9100 4-Core 3.6GHz.
  • Pamięć: 8 GB RAM.
  • Grafika: 4 GB NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti.
  • Miejsce na dysku: 55 GB HDD.
  • DirectX: DX11.
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit.
  • pebx Diablo 4 demo torrent
  • chomikuj Diablo IV gra za darmo
  • codex Diablo IV PC Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *