Diablo III Download

Diablo 3

Platformy:  PC, PS3, X360
Producent:
 

Blizzard Entertainment


Wydawca:
 

Blizzard Entertainment


Wydawca PL:
 

CD Projekt S.A.


Data premiery:
 

15 maja 2012


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  RPG, fantasy, hack'and'slash, widok izometryczny, kooperacja, RPG akcji, podzielony/wspólny ekran

Języki:  polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 17163 razy

Waga: 7.99 GB

Ocena użytkowników: 4.2/5

Wymagania sprzętowe Diablo III:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Pentium D 820 2.8GHz
 • Pamięć: 1 GB RAM
 • Karta graficzna: 512MB Geforce 315
 • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
 • System operacyjny: Windows Xp 32-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
 • Pamięć: 1.5 GB RAM
 • Karta graficzna: 896 MB GeForce GTX 260
 • Miejsce na dysku: 12 GB HDD
 • System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Diablo to seria gier, które – przynajmniej z nazwy – znają praktycznie wszyscy, którzy zainteresowani są tematyką gier. Części serii Diablo jest niewiele, to jednak jest tylko dowodem ich doskonałości i tego, iz są pozytywnie odbierane przez graczy, nie zmienia się bowiem tego, co działa i cieszy się powodzeniem. Twórcy serii Diablo, postanowili jednak nie tyle grę zmienić, ale ulepszyć, tworząc Diablo III. Przekonajcie się, że to był dobry krok!

Diablo III Download PC

Diablo III Pobierz Ściągnij Grę!

Diablo. Seria gier o tym tytule, zyskała wielu fanów na całym świecie. Trzecia część tej kultowej gry, to nowe sytuacje, nowe postacie i nowe zadania do wykonania. Gra fantasy i RPG akcji w jednym. Pobierz Diablo III download i zapewnij sobie tysiące godzin dobrej zabawy przy pasjonującej grze. Graj samodzielnie, lub z przyjaciółmi, połącz się z serwerem gry i graj wspólnie z innymi fanami tej niesamowicie ciekawej gry. Warto!

Trzecia część gry Diablo, podobnie jak wcześniejsze części, dzieje się w świecie Sanktuarium. Wkraczamy do niego dwadzieścia lat po zwycięstwie dobra nad złem. Upadek komety, powoduje iż piekielne zastępy w niej się znajdujące, budzą się do życia. Naszym celem jest przetrwanie w tym trudnym świecie. Tak jak w poprzednich częściach gry i w tej okazuje się, że jest to trudne, ale i ciekawe zadanie. Uda Ci się je zrealizować?

Zwiastun gry – Diablo III

W grze wcielamy się w jedną z wielu możliwych do wybrania postaci. Do wyboru są między innymi takie postacie jak czarownik, mnich, szaman, barbarzyńca i łowca demonów. Każda postać posiada określone cechy i pewne umiejętności, których inne postacie nie mają . Po wcieleniu się w określoną postać, przemierzamy świat gry, podzielony na cztery akty. W trakcie przemierzania świata, wykonujemy zadania, które zlecają nam inni mieszkańcy naszego świata, realizujemy zadania, ukazujące się losowo lub walczymy z hordami nacierających na nas przeciwników.

Diablo III została dopracowana pod kątem grywalności. W grze można znaleźć również szereg osiągnięć, których celem jest motywowanie gracza do dalszej gry i rozwijania swojej postaci. Nie bez znaczenia jest również możliwość stopniowania poziomu trudności gry. Gracze mniej doświadczeni, z powodzeniem mogą grać na niskim poziomie trudności, ci, którzy chcą czegoś więcej, mogą wybrać poziomy trudniejsze. Poziomy, na których graja prawdziwi zawodowcy. Jeśli uważasz, że nim jesteś, łatwo możesz to sprawdzić i spróbować przetrwać. Przy wysokim poziomie trudności gry, będzie to niesamowicie skomplikowane zadanie. Zobacz kolejną czwartą część Diablo.

Gracz, który rozpocznie tą fascynującą grę, z pewnością odkryje, iż w grze istnieje ogromna liczba przedmiotów, które można znaleźć i które mogą okazać się przydatne. W grze jest do zdobycia 60 poziomów podstawowych oraz niezliczona ilość poziomów dodatkowych. Takie możliwości, to gwarancja, iż gra długo się nie znudzi. Teraz możesz już dostać za darmo Diablo 3 pobierz w pełnej wersji na swój komputer PC.

Do gry potrzebne jest połączenie z internetem co jest ogromną zaletą, istnieje bowiem dużo możliwości gier sieciowych. W grze można dołączać się do innych gier, lub w grupie grających osób, wybrać się na wspólną, a więc dużo bezpieczniejszą wyprawę, w celu poznawania świata i realizacji zadań, które przed nami stawia gra.

Pełna wersja gry do pobrania za darmo Diablo III download i przekonaj się, że określanie tej gry mianem kultowej, ma swoje uzasadnienie. Gra, oprócz doskonałej grywalności, mnóstwa możliwości gry, zapewnia wiele godzin fascynującej zabawy. Ilość misji, poziomów trudności i różnorodnych sytuacji w grze, to pewność, że gra nawet po wielu godzinach grania, nie będzie nudna. Warto mieć ten tytuł w swoje kolekcji gier. Pobierz i graj w grę, którą pokochały już miliony a liczba jej fanów ciągle rośnie.

Diablo 3 Download – Pełna wersja na PC

Diablo III Download Pobierz Grę!

 • Free Download Diablo III Torrent
 • Pobierz Diablo III Chomikuj
 • Diablo III Free Download
 • Exsite Diablo III Pobierz za darmo
 • Diablo 3 Download Crack
 • Pebx Diablo III PC Download
 • Pełna wersja Diablo III do pobrania

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *