Dishonored 2 Download

Lubiłeś grę Dishonored? Dowiedz się więcej i pobierz Dishonored 2, przeniesiesz się do quasi-steampunkowego uniwersum inspirowanego światem z przełomu XIX i XX wieku. Akcja gry toczy się piętnaście lat po wydarzeniach przedstawionych w Dishonored. Tym razem na początku gry mamy możliwość wcielenia się w jednego z dwóch bohaterów: Corvo Attano lub Emily Kaldwin. W tej grze formuła rozgrywki jest podobna jak w Dishonored, jednak została ciekawie rozbudowana.

Kontynuacja skradanki z 2012 roku

Gra Dishonored 2 jest kontynuacją słynnej skradanki z 2012 roku, która podbiła serca fanów na całym świecie i cieszyła się dużą popularnością. Gra osadzona została w fikcyjnym totalitarnym świecie. Szczególnie warta uwagi jest jego estetyka – łączy ona w sobie elementy stylu industrialnego z przełomu XIX i XX wieku oraz steampunku. Gra ponownie jest efektem współpracy francuskiego studia Arkane z wydawcą – Bethesda Softworks. Gra dostępna jest na PC i na konsolach ósmej generacji.

Dishonored 2 Download

Dishonored 2 Pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Fabuła gry Dishonored 2 jest dość ciekawa. Wydarzenia przedstawione w niej rozgrywają się 15 lat po zakończeniu Dishonored. W pierwszej części akcja rozgrywała się głównie w stolicy wyspiarskiego Cesarstwa – mieście Dunwall, gdzie rządzi ród Kaldwin. Teraz przeniesiemy się na ciepłe południe, do miasta Karnaca, gdzie znajdziemy siedzibę władz królestwa Serkonos. Główymi bohaterami będą Corvo Attano i Emily Kaldwin. Gdy Emily Kaldwin zostaje pozbawiona korony i zmuszona do ucieszki z Dunwall, nasza para protagonistów postawia schronić się właśnie tam. W Karnace obydwaj bohaterowie będą obmyślali plan, jak przywrócić koronę prawowitej królowej. Intryguje Cię taka rozgrywka? Pobierz Dishonored 2 Download i włącz się do gry.

Mechanika gry

Na początku gry, w prologu, kierujemy Emily Kaldwin. Gdy dobiegnie on końca, musimy podjąć decyzję, czy chcemy dalej grać jako ona, czy wolimy może zmienić postać i wcielić się w rolę Corvo Attano, którego poznaliśmy już w pierwszej części Dishonored. Wybór bohatera nie wpływa znacząco na przebieg gry – bez względu na to, na którą z postaci się zdecydujemy, będziemy musieli brać udział w mniej więcej podobnej kampanii fabularnej. Nasz wybór jest jednak o tyle ważne, że do końca kampanii nie będziemy mogli zmienić już postaci, którą kierujemy. Każda z postaci ma również do dyspozycji nieco inne moce i wygłasza inne kwestie dialogowe.

Gra nadal polega przede wszystkim na rozwiązywaniu kolejnych misji. Pod względem ich struktury przypomina nieco grę Hitman. Będziemy musieli realizować określone cele, takie jak na przykład skrytobójcze ataki. Sposób ich wykonania zależy już jednak w dużej mierze od nas – mamy pod tym względem pozostawioną dużą swobodę działania. Kształtujemy do pewnego stopnia fabułę gry, na przykład wybierając ścieżki, którymi dostaniemy się na miejsce planowanego ataku, będziemy mogli również na różne sposoby radzić sobie ze strażnikami. Sami możemy zdecydować, czy chcemy ich zabić w otwartej walce, po kryjomu, czy też na przykład jedynie ogłuszyć.

Gra Disnohored 2 nie wywraca do góry nogami pierwowzoru. Nie odchodzi się tu od rozwiązań, które sprawdziły się w pierwszej części cyklu. Przechodzą one jedynie pewną ewolucję, która nie powinna rozczarować miłośników pierwszej części. Znane nam lokacje zostały powiększone, dopracowane i wyposażone w nowe możliwości.

Tryby gry

Jednym z wyraźnych minusów gry jest fakt, że umożliwia ona jedynie rozgrywkę w trybie single player. Niestety nie przewidziano trybu multiplayer. Jeśli chcesz zagłębić się w ten świat i przeżyć fantastyczną przygodę, pobierz Dishonored 2 Download.

Dishonored 2 Pobierz w Pełnej Wersji PC

Dishonored 2 Download Pobierz Grę!

  • Chomikuj Dishonored II Free Download
  • Pobierz Dishonored 2 Crack Torrent
  • Free Download Dishonored 2 Exsite
  • Pebx Dishonored II Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja Dishonored 2 Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *