Distance Download

Distance jest futurystyczną grą surwiwalową o profilu wyścigowym. Została ona stworzona przez firmę Refract i jest właściwie debiutanckim dziełem grupy. Niemniej jednak jest to dość spektakularne i mocne wejście na rynek. Gra zapada głęboko w świadomości jej użytkowników, być może dlatego, że prezentuje absolutnie nowy, alternatywny świat stanowiący interesującą przeciwwagę dla znanej nam rzeczywistości. Distance z tą rzeczywistością ma niewiele wspólnego i może to właśnie jest największą siłą gry. Chcesz spróbować czegoś nowego, wyjść poza utarte schematy i odgórnie przyjęte konwencje? Pobierz Distance pełna wersja i wypłyń na nieznane wody bez koła ratunkowego.

Distance Download – do pobrania Cracked

Distance warez-bb

Pobierz za Darmo!

Samochód służący nie tylko do jazdy

To, co odróżnia Distance od innych gier wyścigowych, to dużo większe możliwości pojazdu. Samochód, wzorem niezwyklej maszyny James’a Bonda, nieustannie zaskakuje nas nowymi umiejętnościami. Jeżdżenie po zwykłym podłożu już nie wystarcza. Zapomnij najlepiej wszystko, co do tej pory wiedziałeś o przyczepności pojazdu. Po co komu w ogóle jakakolwiek przyczepność, skoro może ppgrać w Distance! Twórcy gry nie żałowali sobie, natychmiast wcielając w życie nawet najbardziej szalone pomysły i nie narzucając granic swojej wyobraźni. Dzięki temu możemy skakać, dokonywać karkołomnych ewolucji, wykonywać figury porównywalne do tych w jeździe figurowej na lodzie. Nasz samochód równie dobrze potrafi jeździć po ścianach, a nawet wzbijać się w powietrze. Jego wielofukcyjność jest nie lada niespodzianką dla wszystkich, którzy mają już dosyć klasycznych gier wyścigowych. Chcesz poczuć się niczym agent 007 w najszybszej bryce świata? Nic prostszego! Pobierz Distance download i zostań królem szos (i nie tylko szos).

Elementy surwiwalowe

Jak wspomniano Distance nie jest typową grą wyścigową i kolejnym elementem, który to potwierdza jest różnorodność świata przedstawionego. Nie mamy tu do czynienia z zapętlaniem się tras, lecz za każdym razem możemy liczyć na coś nieprzewidzianego. Tak naprawdę jesteśmy eksploratorami tego świata przyszłości, tyle, że z poziomu kierowcy samochodu. Możemy zatem sprawdzać, poszukiwać, analizować. Napotykamy na przeszkody i naszym zadaniem jest rozprawianie się z nimi. Do tego musimy użyć niesamowitej zręczności, ale także sprytu i umiejętności przewidywania. Lubisz ostrą jazdę bez trzymanki oraz element zaskoczenia? W takim razie ta gra jest dla ciebie! Pobierz Distance download i dokonaj tego, co udaje się wyłącznie nielicznym.

Gra dla każdego

Distance to rozgrywka, która nie narzuca żadnych ram wiekowych ani osobowościowych swoim odbiorcom. Polubi ją każdy, kto jest fanem klasycznych wyścigów, ale lubi też być zaskakiwany i odkrywać nowe światy. Distance z pewnością gwarantuje dynamikę, niezwykłe zwroty akcji, dobrą zabawę oraz szalone emocje. Poziom adrenaliny zdecydowanie wzrasta,  ale o to właśnie chodzi. Gdy brak ci na co dzień silnych emocji, daj się ponieść fali endorfin i zostań Speedy Gonzalesem kierownicy. Pobierz Distance download i gaz do dechy!

Distance Pobierz PC Pełna wersja

Distance crack

Pobierz za Darmo!

  • Skidrow Distance Free Download
  • Steam PC Distance Torrent
  • Cracked Distance 3DM do pobrania
  • Pełna wersja Distance Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *