Dragon Ball Z: Kakarot PC Download

Darmowa gra Dragon Ball Z: Kakarot (TPP) jest to typowa gra RPG. Adaptuje ona kultową już, animowaną japońską serię Dragon Ball Z. Głównym bohaterem którym gramy, jest Goku. Eksploruje on świat i musi wypełniać zadania postawione przed nim. Zadania te nie należą do najtrudniejszych. Zdecydowanie króluje tu manga oraz anime, więc w tę grę grają najczęściej osoby bardzo lubiące gry tego typu. Producentem gry Dragon Ball Z: Kakarot jest Cybreconnect2, natomiast wydawcą – Bandai Namco Entertainment. Fabularna gra akcji Dragon Ball Z: Kakarot jest oceniana przez gamerów na 7,9/10 punktów – to naprawdę dużo. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4 oraz Xbox One.

Dragon Ball Z: Kakarot Pobierz

Dragon Ball Z: Kakarot pelna wersja
Instaluj Grę! Serial Dragon Ball Z jest w Polsce serialem kultowym. Manga i anime zyskało już naprawdę wielu swoich fanów. Cała akcja gry dzieje się w miejscu, w którym główne postaci grają w serialu. Goku – czyli główna postać w tej grze jest jednym z przedstawicieli wojowniczej rasy Saiyan. Wielcy fani serii Dragon Ball mogą więc poznać całą historię głównego bohatera, śledząc jego losy. Ponadto odkrywamy nowe, nieznane dotychczas historie i przerywniki z życia Goku. Jest to naprawdę świetna sprawa, gdyż wielu informacji nie ma nawet w serialu. Wyjaśniają się sprawy, które były w serialu jedynie niedopowiedzeniem.

Gra Dragon Ball Z: Kakarot Pobierz dostępna jest na PlayStation4, na komputer oraz XONE. Oznacza to, że każdy posiadający nowszy sprzęt do grania w gry może pozwolić sobie na zaopatrzenie się w grę Dragon Ball Z: Kakarot i granie w nią godzinami. Akcja niniejszej gry toczy się z perspektywy trzeciej osoby. Każdy z odblokowywanych przez nas kolejnych etapów gry odblokowuje nam kolejne poziomy gry i odkrywa przed nami nowe możliwości. Jednym z ważniejszych zadań są starcia z przeciwnikami. Prym tutaj wiodą oczywiście wszelkie pojedynki z bossami.

Gra Dragon Ball Z: Kakarot jako gratka dla fanów mangi i anime

To właśnie walki ze wszystkimi bossami (szczególnie tymi najsilniejszymi) są tym wokół czego kręci się praktycznie cała fabuła gry Dragon Ball Z: Kakarot. Sam system walki jest bardzo wymagający i wymaga od gracza wielu umiejętności zręcznościowych. Jeżeli chodzi o walki pomiędzy graczami – dzieją się one na walki na ziemi, jak i w powietrzu. Oczywiście jak na walki mangi i anime przystało – pojedynki te są bardzo efektowne i powodują dookoła wielki chaos. Jednak okazuje się, że aby pokonać silnego wroga – trzeba dojść do wymaganego poziomu siły i umiejętności. Musimy dbać o to, żeby główny bohater był wyspany oraz najedzony, dzięki temu będzie mógł się bardziej zrelaksować przed kolejną walką.

Ciekawostki

W grze Dragon Ball Z: Kakarot aby się zrelaksować, wyjeżdżamy na ryby, na polowania albo spotykamy się z przyjaciółmi. Nie można też zapomnieć o tym, że nie tylko walki są tu ważne. Jak każda dobra i wymagająca gra – tutaj również mamy do odkrycia wiele sekretów oraz zadań pobocznych. Gra Dragon Ball Z: Kakarot PC cechuje się tym, że potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wymagającego gracza. Jeżeli chodzi o grafikę – jest niemalże identyczna do tej, która pojawia się w serialu Dragon Ball Z. Jest to super informacja dla tych, którzy są wielkimi fanami niniejszej serii.

Dragon Ball Z: Kakarot pełna wersja opinia

Uważam, że gra Dragon Ball Z: Kakarot jest bardzo fajna dla osób, które lubią tego typu klimaty – mangi oraz anime. Ja osobiście za tym nie przepadam, ale gra jest moim zdaniem bardzo ładnie i porządnie wykonana. Oczywiście poleciłbym tę grę znajomym. No i świetnym rozwiązaniem jest to, że można w tę grę grać na multiplayerze. Da ona na pewno wiele godzin zabawy.

Dragon Ball Z: Kakarot Download

Dragon Ball Z: Kakarot crack
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel i5-3470 3.2GHz / AMD FX-4350.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: 2 GB AMD Radeon HD 6870 or NVIDIA GeForce GTX 650 Ti .
  • Miejsce na dysku: 30 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit.
  • Pełna wersja Dragon Ball Z: Kakarot cracked
  • pebx Dragon Ball Z: Kakarot torrent
  • chomikuj Dragon Ball Z: Kakarot za darmo
  • codex Dragon Ball Z: Kakarot PC Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *