Dragon Ball FighterZ Download

Dragon Ball FighterZ to przeznaczona między innymi na platformę PC Windows oraz konsolę PlayStation 4 klasyczna bijatyka. Tytuł osadzony został w stworzonym przez Akirę Toriyamę uniwersum Dragon Ball. Produkcja jest dziełem Bandai Namco oraz doświadczonego japońskiego studia Arc System Works, odpowiedzialnego wcześniej za takie tytuły jak BlazBlue czy niezwykle popularna seria Guilty Gear

Dragon Ball FighterZ Download pełna wersja

Dragon Ball FighterZ reloaded

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Dragon Ball FighterZ

Wątek fabularny w grze Dragon Ball FighterZ opiera się na rzekomym odrodzeniu tajemniczej armii Super Androidów, którzy przejęli wygląd i style walki bohaterów serii. W opowieści znaczącą rolę ma odegrać znany z serii Android 16, a także zupełnie nowa bohaterka – Android 21. Aby poznać zupełnie nową historię pobierz Dragon Ball FighterZ i wciągnij się w intensywne przygody wojowników. Goku i jego przyjaciele będą musieli stawić czoła nowym zagrożeniom. Historia podzielona ma być na trzy rozdziały –  the Super Warriors Arc, the Super Villain Arc oraz the Android Arc, z których każdy podąża za historią z perspektywy różnych postaci. Wydarzenia gry mają miejsce po zakończeniu serii Dragon Ball Z. W celu poznania dalszych losów ulubionych bohaterów pobierz Dragon Ball FighterZ Download i dowiedz się, jakie niebezpieczeństwa czyhają na nich tym razem.

Rozgrywka w grze Dragon Ball FighterZ

Mechanika rozgrywki w grze Dragon Ball FighterZ zapożycza koncepcje i rozwiązania znane z wielu innych gier walki. Zwraca uwagę przede wszystkim system sterowania podobny do tego znanego chociażby z serii Marvel vs. Capcom. Gracz ma do dyspozycji trzy postaci, z których tworzy własną drużynę. Jedna postać jest przez niego aktywnie kontrolowana, jednak może być ona przełączana w dowolnym momencie na inną. Aby stworzyć własny zespół niezwyciężonych wojowników pobierz Dragon Ball FighterZ Download i poznaj atrakcyjną mechanikę tej niezwykłej bijatyki. Gracze mogą również swobodnie przywołać jedną ze swoich postaci, aby wykonać unikatowy ruch “Assist”, umożliwiający jednoczesne ataki i kombinacje z całym zespołem. Aby gracz mógł zwyciężyć, wszystkie trzy postacie przeciwnika muszą być pokonane. Działa to również w drugą stronę – porażka związana jest z polegnięciem wszystkich członków własnej drużyny. Standardową funkcjonalnością jest również ruch “Ki Charge”, pozwalający na stopniowe zwiększenie mocy i funkcjonujący podobnie jak w wielu innych grach z serii Dragon Ball.

 

Strona techniczna gry Dragon Ball FighterZ

Oprawa graficzna gry Dragon Ball FighterZ opiera się na tej samej technologii, co najnowsze części serii Guilty Gear. Gracz może podziwiać bohaterów w rzucie dwuwymiarowym i obserwować akcję z boku, jednak wszystkie elementy oprawy graficznej zostały wykonane w trzech wymiarach. Aby zobaczyć efektowny wygląd strony graficznej, pobierz Dragon Ball FighterZ Download i podziwiaj zaawansowane efekty graficzne. Zaletą produkcji są również stylizowane animacje, które doskonale naśladują estetykę znaną z klasycznego telewizyjnego i kinowego anime Dragon Ball.

Dragon Ball FighterZ Pobierz CODEX

Dragon Ball FighterZ reloaded

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Dragon Ball FighterZ Crack Pebx
  • Skidrow Dragon Ball FighterZ Pobierz za darmo
  • Pobierz Dragon Ball FighterZ Torrent Chomikuj
  • Reloaded Dragon Ball FighterZ Free Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *