Dream Alone Download

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Play2Chill / WarSaw Games


Wydawca:
 

No Gravity Games / Fat Dog Games


Data premiery:
 

28 czerwiec 2018


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Przygodowe, platformówki, horror, 2D, polskie, baśń, indie

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8744 razy

Waga: 0.46GB

Ocena użytkowników: 3,9/5

Wymagania sprzętowe Dream Alone:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3 2.0 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i3 2.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 Ti
 • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10

Dream Alone to niekonwencjonalna gra platformowa, wzbogacona o elementy typowe dla horrorów. Przeznaczona na komputery osobiste z systemem PC Windows produkcja opracowana została przez niezależnych deweloperów ze studia WarSaw Games. Jej wydaniem zajęła się natomiast firma Fat Dog Games, znana ze współpracy z wieloma twórcami tytułów niezależnych. Jeżeli lubisz gry indie, pobierz Dream Alone Download i sprawdź oryginalne pomysły twórców. Data premiery gry na PC 28 czerwiec 2018.

Dream Alone Download Pełna Wersja PC

Dream Alone pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Dream Alone rozpoczyna się w tajemniczej wiosce, której mieszkańcy w wyniku nieznanej choroby zaczynają zapadać w śpiączkę. Gracz wciela się w postać, którego rodzina również pada ofiarą tej niezrozumiałej zarazy. Zadaniem bohatera jest wyruszenie w niebezpieczną i długą podróż, w trakcie której ma nadzieję odnaleźć mityczną Lady Death. Według prastarych wierzeń, istota ta posiada zdolność do powstrzymania tragicznej w skutkach epidemii. Aby poznać dalsze losy przeklętej wioski, pobierz za darmo Dream Alone PC Download i wyrusz na poszukiwanie ratunku dla jej mieszkańców.

Mechanika

Akcja w grze Dream Alone przedstawiona została z boku, podobnie jak w wielu klasycznych dwuwymiarowych platformówkach. Pod wieloma względami mechanika nie odbiega od sprawdzonych rozwiązań, jednak tytuł wyróżnia się kilkoma elementami. Zadaniem gracza jest przemierzanie zróżnicowanych lokacji. Bohater wędruje między innymi przez mroczne fabryki, bagna, posępne lasy i jaskinie. Podczas wyprawy konieczne jest także unikanie różnych przeszkód, pułapek oraz wrogich przeciwników. Jeżeli lubisz zmagania platformowe, ściągnij grę Dream Alone free Download i pokonaj wszystkie poziomy.

Rozgrywka

Cechą wyróżniającą Dream Alone na tle innych gier platformowych są przede wszystkim zdolności protagonisty. Główny bohater jest w stanie przenosić się do rzeczywistości alternatywnej, co okazuje się wyjątkowo przydatne przy okazji rozwiązywania zróżnicowanych zagadek środowiskowych. W ten sposób gracz może się na przykład przedostać w miejsca, które w inny sposób są dla niego niedostępne. Bohater może również stworzyć kopię swojego ciała, dzięki której możliwe jest rozwiązanie najbardziej uciążliwych łamigłówek czy dezaktywowanie pułapek. Sprawdź również Slender The Arrival pobierz.

Kwestie techniczne

Pod względem kwestii technicznych, Dream Alone zwraca uwagę przede wszystkim niezwykle oryginalną oprawą wizualną oraz dźwiękową. Tytuł pod bardzo wieloma względami nawiązuje do klasycznych mrocznych baśni oraz horrorów. Stylistyka produkcji jest dość prosta i kreskówkowa, jednak dzięki zastosowaniu ubogiej kolorystyki bardzo klimatyczna. Przez znaczą część czasu całe otoczenie skąpane jest w odcieniach czerni i szarości. Aby poczuć niezwykłą atmosferę baśniowego horroru, pobierz grę na PC i podziwiaj inwencję twórczą projektantów. Dodatkową zaletą produkcji jest minimalistyczny soundtrack.

Dream Alone Pobierz grę na PC

Dream Alone download Pobierz Grę!

 • Free Download Dream Alone Crack Chomikuj
 • Pobierz Dream Alone Torrent Pebx
 • Exsite Dream Alone Pobierz za darmo
 • CODEX Dream Alone Free Download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *