Dream Alone Download

Dream Alone to niekonwencjonalna gra platformowa, wzbogacona o elementy typowe dla horrorów. Przeznaczona na komputery osobiste z systemem PC Windows produkcja opracowana została przez niezależnych deweloperów ze studia WarSaw Games. Jej wydaniem zajęła się natomiast firma Fat Dog Games, znana ze współpracy z wieloma twórcami tytułów niezależnych. Jeżeli lubisz gry indie, pobierz Dream Alone Download i sprawdź oryginalne pomysły twórców.

Dream Alone Download Pełna Wersja PC

Dream Alone pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Dream Alone

Historia przedstawiona w grze Dream Alone rozpoczyna się w tajemniczej wiosce, której mieszkańcy w wyniku nieznanej choroby zaczynają zapadać w śpiączkę. Gracz wciela się w postać, którego rodzina również pada ofiarą tej niezrozumiałej zarazy. Zadaniem bohatera jest wyruszenie w niebezpieczną i długą podróż, w trakcie której ma nadzieję odnaleźć mityczną Lady Death. Według prastarych wierzeń, istota ta posiada zdolność do powstrzymania tragicznej w skutkach epidemii. Aby poznać dalsze losy przeklętej wioski, pobierz Dream Alone Download i wyrusz na poszukiwanie ratunku dla jej mieszkańców.

Mechanika w grze Dream Alone

Akcja w grze Dream Alone przedstawiona została z boku, podobnie jak w wielu klasycznych dwuwymiarowych platformówkach. Pod wieloma względami mechanika nie odbiega od sprawdzonych rozwiązań, jednak tytuł wyróżnia się kilkoma elementami. Zadaniem gracza jest przemierzanie zróżnicowanych lokacji. Bohater wędruje między innymi przez mroczne fabryki, bagna, posępne lasy i jaskinie. Podczas wyprawy konieczne jest także unikanie różnych przeszkód, pułapek oraz wrogich przeciwników. Jeżeli lubisz zmagania platformowe, pobierz Dream Alone Download i pokonaj wszystkie poziomy.

Rozgrywka w grze Dream Alone

Cechą wyróżniającą Dream Alone na tle innych gier platformowych są przede wszystkim zdolności protagonisty. Główny bohater jest w stanie przenosić się do rzeczywistości alternatywnej, co okazuje się wyjątkowo przydatne przy okazji rozwiązywania zróżnicowanych zagadek środowiskowych. W ten sposób gracz może się na przykład przedostać w miejsca, które w inny sposób są dla niego niedostępne. Bohater może również stworzyć kopię swojego ciała, dzięki której możliwe jest rozwiązanie najbardziej uciążliwych łamigłówek czy dezaktywowanie pułapek. Jeżeli cenisz gry platformowe wymagające logicznego myślenia, pobierz Dream Alone Download i rozwikłaj wszystkie zagadki pozostawione przez twróców.

Kwestie techniczne Dream Alone

Pod względem kwestii technicznych, Dream Alone zwraca uwagę przede wszystkim niezwykle oryginalną oprawą wizualną oraz dźwiękową. Tytuł pod bardzo wieloma względami nawiązuje do klasycznych mrocznych baśni oraz horrorów. Stylistyka produkcji jest dość prosta i kreskówkowa, jednak dzięki zastosowaniu ubogiej kolorystyki bardzo klimatyczna. Przez znaczą część czasu całe otoczenie skąpane jest w odcieniach czerni i szarości. Aby poczuć niezwykłą atmosferę baśniowego horroru, pobierz Dream Alone Download i podziwiaj inwencję twórczą projektantów. Dodatkową zaletą produkcji jest minimalistyczny soundtrack.

Dream Alone Pobierz grę na PC

Dream Alone download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Dream Alone Crack Chomikuj
  • Pobierz Dream Alone Torrent Pebx
  • Exsite Dream Alone Pobierz za darmo
  • CODEX Dream Alone Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *