Dungeon Defenders: Awakened Download

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Chromatic Games / Trendy Entertainment


Wydawca:
 

Chromatic Games / Trendy Entertainment


Data premiery:
 

28 maj 2020


Tryb gry:
 

single player


Tryb multiplayer:
 

Internet / podzielony ekran


Liczba graczy:
 

1-4

Gatunek:  Akcji, TPP, fantasy, tower defense, na 2 osoby, kooperacja, RPG akcji, podzielony/wspólny ekran

Języki:  Polski (spolszczenie), English, French, German, Spanish, Portuguese, Russian, Chinese Simplified, Japanese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6388 razy

Waga: 2.97GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Dungeon Defenders: Awakened:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i3-3210 3.2 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 / Radeon HD 8760
  • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i7-4770K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 / Radeon RX 470
  • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Lubisz gry komputerowe? Uważasz się za prawdziwego znawcę tematu w tej dziedzinie? Jesteś fanem gier RPG? Szukasz nowej pozycji, którą możesz przetestować i samodzielnie ocenić lub dobrej, sprawdzonej pozycji, z którą będziesz mógł spędzić swój czas wolny? Lubisz artykuły poświęcone grom? Jeżeli tak, to zapoznaj się z poniższym tekście, dotyczącym Dungeon Defenders: Awakened, w którą miałem okazję ostatnio grać. Zapraszam do lektury!

Dungeon Defenders: Awakened Pobierz pełna wersja

Cover gry Dungeon Defenders Awakened PC
Ściągnij Grę!

Podstawowe informacje

Gra Dungeon Defenders: Awakened jest typową przedstawicielką gier akcji RPG. Została opracowana przez studio Chromatic Games, przez które również została wydana. Posiada ona wiele elementów gier z serii tower defense i polega na powstrzymaniu nieprzyjaciół przed dotarciem do naszych fortyfikacji dzięki stosowaniu pułapek oraz odpowiednich elementów broni. Gra pozwala przyjemnie spędzić czas i odstresować się po ciężkim dniu. Niektórzy z Was na pewno kojarzą studio Chromatic Games z gry Dungeon Defenders II. Dostępna jest w wersji na PC, Xbox One, PS4, a także Nintendo Switch. Producenci zapewniają, że data premiery recenzowanej gry będzie miała miejsce 28 maja 2020. Produkcja była udostępniana na takich platformach jak Kickstarter.

Opis fabuły

Całość gry dzieje się w fantastycznej krainie Etherii, którą fani serii Dungeon Defenders z pewnością kojarzą z poprzednich odsłon gry. Spokój Etherii został jednak zmącony kolejny raz przez nieprzyjaciół, którzy chcą doprowadzić do zniszczenia obecnie panującego ładu i porządku. Grając Dungeon Defenders: Awakened mamy okazję wcielić się w rolę czterech głównych bohaterów i powstrzymać wrogów przed dokonaniem ich planów. Każda z postaci charakteryzuje się innymi zdolnościami, reprezentuje różne style walki oraz posiada różne rodzaje broni. Wśród głównych bohaterów znajdziemy: młodego adepta magii, giermka, łowczynię oraz mnicha. Gra dostępna jest także w wersji multiplayer, która pozwala na jednoczesnym udziale w niej 4 graczy, którzy mogą stworzyć kooperację. Narracja gry jest trzecio-osobowa. Podczas rozgrywek będziemy przenosić się do różnych części krainy i powstrzymywać wrogów przed dalszym natarciem.

Przed rozpoczęciem walk musimy jednak zadbać o odpowiednie rozmieszczenie machin obronnych, które pomogą nam powstrzymać wrogich najeźdźców. Tutaj właśnie możemy dostrzec elementy “tower defense”, które sprawiają, że gra nabiera potencjału strategicznego. Obrona fortyfikacji poprzez rozmieszczanie na mapie odpowiednich pułapek należy od jednych z najbardziej popularnych i lubianych rodzajów gier. Jednak możliwości w Dungeon Defenders: Awakened nie kończą się na ustawianiu pułapek. Gra jest o tyle ciekawa, że nasi bohaterowie biorą bezpośredni udział w poszczególnych starciach, sami mierzą się z nieprzyjaciółmi i bossami, których pokonanie kończy każdy poziom. W tej części rozgrywki bardzo ważne jest umiejętne posługiwanie się zdolnościami oraz możliwościami poszczególnych postaci.

Podsumowanie

Dungeon Defenders: Awakened do pobrania to świetna propozycja dla wszystkich, którzy mają ochotę na dobrą rozrywkę i mało skomplikowaną fabułę, z którą nie trzeba się zaznajamiać. Pomimo tych cech, gra jest jednak niezwykle wciągająca i pozwala na oderwanie się od codziennych spraw. Szczególnie atrakcyjna jest podczas grania w parę osób, korzystając z dzielonego ekranu. Jest również sentymentalnym wspomnieniem dla wszystkich tych, którzy jak ja grali w obronę wieży jako dzieciaki.

Dungeon Defenders: Awakened Download

Chomikuj gre
Ściągnij Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *