Dynasty Warriors 9 Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Omega Force


Wydawca:
 

Koei Tecmo


Data premiery:
 

13 luty 2018


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet / podzielony ekran


Gatunek:  Akcji, TPP, hack'and'slash, sandbox, beat 'em up, na 2 osoby, kooperacja, Chiny, podzielony/wspólny ekran, slasher, Opowieści o Trzech Królestwach

Języki:  Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Chinese Traditional, Chinese Simplified, Korean, Japanese

Pełna Wersja + Crack

Dynasty Warriors 9 Complete Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 18455 razy

Waga: 31.89GB

Ocena użytkowników: 4,7/5

Wymagania sprzętowe Dynasty Warriors 9:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Dynasty Warriors 9 to następna część popularnej serii gier akcji uzupełnionych elementami produkcji taktycznych. Tak samo jak w przypadku poprzednich odsłon, tytuł ponownie jest dziełem studia Omega Force. Wydana na komputery osobiste z systemem PC Windows produkcja wydana została z okazji piętnastych urodzin serii. Twórcy uczcili swój cykl wprowadzeniem wielu usprawnień i zmian w mechanice rozgrywki. Jeżeli jesteś miłośnikiem tego cyklu, pobierz Dynasty Warriors 9 Download i sprawdź zupełnie nowe możliwości. Wydawcą jest Koei Tecmo. Data premiery na PC 13 luty 2018.

Dynasty Warriors 9 Download Pełna Wersja PC

Dynasty Warriors 9 pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła

Historia przedstawiona w Dynasty Warriors 9 w niewielkim stopniu nawiązuje do słynnej Opowieści o Trzech Królestwach. Fabuła opowiada historię wojny domowej, która miała miejsce na przełomie drugiego i trzeciego wieku naszej ery w Chinach. Jeżeli interesujesz się tym okresem, ściągnij Dynasty Warriors 9 free Download i poznaj fascynujące realia historyczne. Gracz ma do dyspozycji wielu zróżnicowanych bohaterów. Poza 83 postaciami znanymi z poprzedniej odsłony cyklu, obecni są także zupełnie nowi herosi. Dotyczy to nie tylko całkowitych debiutantów, ale również wojowników znanych z innych tytułów studia. Pojawia się chociażby znany z gry Musou Stars oraz powieści Luo Guanzhonga generał Żółtych Turbanów Zhou Canga.

Mechanika

Podstawą rozgrywki w Dynasty Warriors 9 są starcia jednostek, odbywające się w czasie rzeczywistym. Gracz ma możliwość podejmowania istotnych decyzji taktycznych przed rozpoczęciem bitwy. Na polu walki zabawa zamienia się w typowego slashera, a jej celem jest stanięcie na czele całej armii i doprowadzenie jej do zwycięstwa. W porównaniu do poprzednich części serii, tytuł wyróżnia się gruntownie przebudowanym systemem walki. Kluczem do sukcesu ponownie jest jednak eliminowanie przeciwników, przede wszystkim przy użyciu dostępnego arsenału. Dostępne są również umiejętności specjalne, odmienne dla każdego z kontrolowanych bohaterów. Wraz z postępem w grze oraz zdobywanym doświadczeniem, odblokować można kolejne ataki i zdolności. Jeżeli chcesz wziąć udział w prawdziwych bitwach, pobierz za darmo Dynasty Warriors 9 PC Download i stań na czele własnej armii. Dość podobną grą jest Devil May Cry 5 do pobrania.

Kwestie techniczne

Inaczej niż w przypadku poprzednich części cyklu, akcja gry nie rozgrywa się rozgrywa się na zamkniętych i płaskich mapach. Dynasty Warriors 9 wyróżnia się rozbudowanym, otwartym światem, a jego zasięg obejmuje cały obszar Państwa Środka. Aby zwiedzić starożytne Chiny, pobierz grę na PC i dokonaj swobodnej eksploracji zróżnicowanego terenu. Otoczenie pełne jest historycznych miast i zmiennej topografii, dzięki czemu gracze mogą stosować odmienne strategię. Przewagę uzyskać można chociażby dzięki odpowiedniej różnicy między toczącymi walkę oddziałami. Produkcja przygotowana została w oparciu o silnik znany z poprzednich odsłon serii. Silnik graficzny uległ jednak znaczącemu udoskonaleniu, przez co trójwymiarowa oprawa charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem oraz nienaganną płynnością animacji.

Dynasty Warriors 9 Pobierz grę na PC

Dynasty Warriors 9 download Pobierz Grę!

 • Free Download Dynasty Warriors 9 Crack Chomikuj
 • Pobierz Dynasty Warriors 9 Torrent Pebx
 • Exsite Dynasty Warriors 9 Pobierz za darmo
 • RELOADED Dynasty Warriors 9 Free Download

crack codex Ali213

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *