Earthfall Download

Earthfall to typowa “strzelanka” z elementami surwiwalu przeznaczona dla osób lubujących się w takich klimatach. Mamy tu do czynienia z nieustannie powtarzającym się motywem obrony Ziemi przed siłami zła, więc poniekąd każdy z graczy może poczuć się jak superbohater. Rozgrywka została zaprojektowana na platformę PC Windows. Jej twórcami są ludzie z zespołu Holospark, który jest znany za sprawą innej gry, a mianowicie The Impossible Travel Agency z 2016 roku. Gra daje możliwość walki w zespole składającym się z maksymalnie czterech graczy. Można oczywiście grać samodzielnie, wówczas za kompanów mamy postacie kierowane przez komputer. Data premiery na PC 13 lipiec 2018.

Earthfall Download Codex – do pobrania

Earthfall pobierz grę Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Jak wspomniano, jesteśmy rebeliantami walczącymi z siłami zła. Zastajemy Ziemię w obliczu inwazji wrogich przybyszów z kosmosu i tylko my możemy ocalić planetę oraz wyrwać się z okowów niewoli narzuconej przez istoty pozaziemskie. Bohaterowie gry, w których możemy się wcielić to Danny, Roy, Jonas oraz Maya. To zwykli śmiertelnicy, którzy postanowili zmierzyć się z przeważającymi siłami obcej cywilizacji.

Gra przedstawia nieco apokaliptyczny obraz Ziemi po najeździe kosmitów, lecz daje także cień nadziei na przywrócenie dawnego porządku. Nasze główne zadanie polega na zabijaniu wrogich armii, które występują pod postacią coraz to nowych i dziwaczniejszych tworów. Czasem do wyeliminowania konkretnych jednostek potrzebna jest niekonwencjonalna taktyka. Oprócz walki wręcz, mamy też do wykonania szereg misji, które stopniowo się przed nami odkrywają. Gra trzyma w napięciu i nerwowym oczekiwaniu. A czy ty potrafisz panować nad emocjami? Chcesz się przekonać, czy masz nerwy ze stali? Pobierz za darmo Earthfall PC download i przekonaj się o tym na własnej skórze.

Dodatkowe atrakcje gry

Twórcy Earthfall przygotowali dla odbiorców kilka niespodzianek. Przede wszystkim mamy możliwość kreowania otaczającego nas świata. Co prawda, opcja ta jest dość ograniczona, ale i tak daje spore możliwości. Możemy np. tworzyć budynki, fortyfikacje, wzmocnienia i osłony. Wszystko to w celu efektywniejszej obrony przed alienami. Ponadto, mamy funkcję tworzenia nowych rodzajów broni z pomocą drukarki 3D. Ich katalog jest zamknięty, ale mimo wszystko dość szeroki, więc każdy gracz będzie mógł uaktywnić się w tej dziedzinie. Polecamy również grę Halo Infinite pobierz.

Sposób na nudę

Gra jest spójna i przejrzysta, choć w kilku miejscach wykorzystuje też element suspensu. Niektóre misje możemy np. wykonywać w innej lokacji (gdzieś na Pacyfiku). Zadania wymagają od nas przemyślenia taktyki oraz nieco sprytu. To nie tylko desperacka walka o przetrwanie, ale także analizowanie sytuacji w szerszej perspektywie. Gra przeznaczona jest dla różnych grup odbiorców i każdy może tu spróbować swoich sił. Jeżeli jesteś pasjonatem gier z bronią w ręku, a dodatkowo masz w sobie pokłady odwagi i męstwa, z pewnością odnajdziesz się w tym okrutnym świecie. Ściągnij Earthfall free download i ocal naszą planetę przed najeźdźcami, a ludzkość przed kajdanami niewoli.

Earthfall Pobierz pełna wersja

Earthfall download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-4430
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GTX 750 / 2 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7+
 

  • Skidrow Earthfall Free Download
  • Steam PC Earthfall Torrent
  • Cracked Earthfall 3DM do pobrania
  • Pełna wersja Earthfall Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *