Edge of Eternity Download

Edge of Eternity to gra RPG akcji, w której walki toczone są w systemie turowym. Tytuł wyróżnia się połączeniem specyfiki japońskich gier fabularnych ze stylistyką z pogranicza średniowiecza i steampunku. Produkcja jest dziełem niezależnego studia Midgar z Francji, które wcześniej znane było głównie z aplikacji na urządzenia mobilne. Jeżeli lubisz oryginalne RPG-i, pobierz Edge of Eternity Download i wkrocz do świata wykreowanego przez twórców.

Edge of Eternity Download pełna wersja

Edge of Eternity warez-bb

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Edge of Eternity

Historia przedstawiona w Edge of Eternity opowiada o losach krainy Heyron. Po wielu latach pokoju, świat jest o krok od zagłady. Wszystko za sprawą ataku ze strony obcych najeźdźców, którzy sieją śmierć i chaos za pomocą nieznanego wirusa. Tajemnicza infekcja sprawia, że zwierzęta i ludzie mutują się w przedziwne metalowe istoty. Gracz wciela się w bohatera o imieniu Daryon. Młody rolnik decyduje się  pokonać śmiertelnego wroga, wyruszając w samotną podróż. Jego zadaniem jest nie tylko ocalenie świata, ale również odkrycie własnego przeznaczenia. Z czasem bohater napotyka na swojej drodze Salvię, córkę władcy stolicy zniszczonej w wyniku ataku ze strony wrogiej cywilizacji. Aby poznać dalszą część tej niezwykłej historii, poszukaj frazy pobierz Edge of Eternity Download i zawalcz o przyszłość krainy Heyron.

Rozgrywka w grze Edge of Eternity

Podczas zabawy gracz może zwiedzić trzy lokacje główne, czyli kupieckie miasto Astrya, ruiny dawnej stolicy Junor oraz cytadelę Konsorcjum zajmowaną przez przywódców krainy. Produkcja posiada cechy typowe dla gatunku, takie jak eksploracja w perspektywie trzeciej osoby z uwzględnieniem kamery zmieniającej się dynamicznie. Podczas przygody główny bohater niejednokrotnie natrafia na mutanty i potwory generowane losowo, a walka z nimi odbywa się w klasycznym systemie turowym. Jeżeli lubisz oldschoolową rozgrywkę, kliknij na pobierz Edge of Eternity  Download i rozpocznij fascynującą zabawę. Innowacyjnym rozwiązaniem jest natomiast możliwość sprawdzenia, który z wrogów wykona kolejny ruch. Gracz może także łączyć rzucane czary, dzięki czemu ataki są znacznie silniejsze. Tytuł posiada ponadto charakterystyczną mapę świata, po której można swobodnie się poruszać.

Strona techniczna gry Edge of Eternity

Oprawa wizualna Edge of Eternity prezentuje się bardzo przyzwoicie, przypominając wiele starszych produkcji jRPG, takich jak Phantasy Star Univers, Star Ocean czy Lost Odyssey. Jeżeli jesteś fanem oldschoolowych gier fabularnych, wyszukaj pobierz Edge of Eternity Download i wciągnij się w niezwykłą historię. Większy nacisk położony został jednak na udźwiękowienie. Szczególną uwagę przykuwa soundtrack przygotowany przez Cedrica Menendeza, wyraźnie zainspirowany dokonaniami Hansa Zimmera czy Jeremy’ego Soula. Jeżeli cenisz dobrą atmosferę w grach, pobierz Edge of Eternity Download i poczuj niezwykły klimat tej produkcji. Dodatkowym atutem tytułu jest opcja zapisu stanu w chmurze. Dzięki temu rozpoczętą rozgrywkę kontynuować można na wielu różnych urządzeniach, niezależnie od poczynionych postępów.

Edge of Eternity Pobierz Cracked-3DM

Edge of Eternity steam

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Edge of Eternity Skidrow
  • Pebx free Edge of Eternity za darmo Pobierz
  • Warez-bb Edge of Eternity Cracked-3dm
  • Do pobrania Edge of Eternity Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *