Elex Download

Elex Download to gra z gatunku RPG, zlokalizowana w nieistniejącym świecie postapokaliptycznym, gdzie twórcy z niemieckiego studia Pirahna Bytes postanowili połączyć zaawansowaną technologię wraz z elementami magii. Gra z serii science-fiction swą premierę – światową, a także i polską – będzie miała w przyszłym, 2017 roku. Warto podkreślić, iż będzie możliwość ściągnięcia jej w wersji zarówno polskiej, jak i angielskiej. Studio Pirahna Bytes współpracowała z firmą Nordic Games, która bierze odpowiedzialność za wydanie Elex Download.

Elex Download PC pełna wersja

Elex pobierz gre Ściągnij Grę!

Sama akcja gry Elex została zlokalizowana w postapokaliptycznym, niezwykle mrocznym uniwersum. Tam nie ma rzeczy niemożliwych. Razem ze sobą w parze idzie magia oraz wysoce zaawansowana technologia, jakiej świat rzeczywisty nigdy nie widział i zapewne długo nie ujrzy. Gracz po wystartowaniu przenoszą się na odległą planetę Magalan, gdzie wiele lat temu „zaatakował” meteoryt. Wówczas doszło do zniszczenia rozwijającej się cywilizacji. Tak na jej ruinach powstał nowy świat, który zaludnili potomkowie wymarłych oraz niedobitki. Meteoryt jednak przyniósł coś jeszcze, tajemnicę – tytułowy i nieodgadniony dotąd pierwiastek Elex, który ma służyć do masowej produkcji zbrojeniowej, a także zastosowania umiejętności nieprzeciętnych – magicznych. Jest jednak pewien problem – osoba stosująca go i jej ciało ulegają degeneracji. To potencjalny efekt uboczny stosowania pierwiastka Elex. Wciąż jednak walki o jego surowce toczą się bez ustanku. Po uderzeniu meteorytu, ludność planety Magalan poczęła rozdzielenie się na kilka obozów – jednym, a zarazem najmocniejszym z nich jest obóz Albów, którzy posiadają przekonania imperialistyczne. Albowie z powodu nadmiernego stosowania elexu utracili własne człowieczeństwo i tym samym kierują się tylko i wyłącznie czystą kalkulację. Albowie jednak toczą walkę z trzema innymi obozami – Berserkerami (marzącymi o harmonii z naturą), Klerycami (wysoce zaawansowanymi technologicznie) oraz Banicami, którzy stanowią odrębną część świata.

Gracze swoją przygodę rozpoczynają od utożsamienia się z generałem Albów. Został on bowiem zdradzony przez własnych braci i pozostawiony samemu sobie, na śmierć, bądź też pastwę losu. Ten jednak przeżywa katastrofę, a następnie budzi się w obozie Bersekerów. Jest jeszcze coś – nie pamięta własnej przeszłości. Właśnie w tym momencie rozpoczyna się przygoda gracza z generałem – należy pokierować losami bohatera, przy okazji przemierzając świat oraz wykonując stawiane przed nim zadania, a następnie – bratając się z Bersekerami, Klerykami, bądź też Banitami. Każdy obóz posiada odrębną koncepcję na dalszą przyszłość i chce zrealizować własne plany. W zamian za pomoc, oferują one generałowi różnorodne nagrody – począwszy od magii poprzez niekonwencjonalną broń, aż na technologii o wspaniałej mocy skończywszy.

Wymagania sprzętowe są następujące: Intel Core i5 2.5 GHz/AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 570/Radeon HD 5870 lub lepsza, 20 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit. Gra posiada jedynie tryb jednoosobowy, nie ma możliwości grania w nią za pomocą multiplayera. Gra jest chwalona za wysokiej jakości grafikę, a także niezbyt wysokie wymagania względem sprzętu.

Warto również wspomnieć o atakach, które są silne oraz szybkie, a uderzenia – wypełniają pasek tak zwanych ataków. Jeśli jesteś ciekaw Elex Download, pobierz ją na swój komputer i sprawdź się w innej rzeczywistości.

Elex Pobierz i zainstaluj

Elex download Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *