Esports Life Tycoon do pobrania za darmo

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

U-Play Online


Wydawca:
 

Raiser Games


Data premiery:
 

3 wrzesień 2020


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Strategiczne, ekonomiczne, manager, indie

Języki:  Polski (spolszczenie), Angielski, Hiszpański, Francuski, Niemiecki, Hiszpański latynoamerykański

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 4266 razy

Waga: 930.61 MB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Esports Life Tycoon:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i3
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460
  • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7

Esports Life Tycoon Download to gra strategiczno-ekonomiczna, która została wyprodukowana przez U-Play Online. Wydawcą jest studio Raiser Games. Opisywana produkcja została wydana na takie platformy, jak Microsoft Windows PC, macOS. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy pragną pokierować własną drużyną sportową. Oczywiście zarządzanie nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Głównym celem jest doprowadzenie podopiecznych do zwycięstwa.

Esports Life Tycoon Download – Pełna Wersja

Esports Life Tycoon pobierz Pobierz Grę!

Walka w turniejach i mistrzostwach

Masz ochotę doprowadzić swoją e-drużynę do zwycięstwa? Pobierz Esports Life Tycoon Download i sprawdź się, jako przywódca. Podczas rozgrywki będziemy walczyć w rozmaitych zawodach oraz turniejach. Nie możemy przewidzieć, jak zaawansowani będą nasi przeciwnicy. Wynik starcia może być więc sporym zaskoczeniem.

Udział w mistrzostwach zarezerwowany jest dla najlepszych. Warto wspomnieć, że jest to nie tylko sposób na to, aby sprawdzić swoje umiejętności, ale również zarobić gotówkę. Każde zwycięstwo niesie dla naszego klubu sporą ilość pieniędzy. Pamiętajmy, że są one niezbędne do tego, aby się rozwijać. Kluczową rolę odgrywa tutaj sława. Doping wiernych kibiców z pewnością będzie dodawać energii zawodnikom. Zwiększa to szansę na odniesienie sukcesu.

W pierwszej kolejności musimy skompletować drużynę. Istotne jest to, aby racjonalnie dobierać zawodników. Nie zapominajmy, że każdy z nich jest zupełnie inną osobowością. Musimy uwzględnić również ich samopoczucie, gdyż ma ono wpływ na efektywność podczas rozgrywek sportowych. Trzeba także wziąć pod uwagę opinię publiczną, która śledzi nasze poczynania. Ważne jest to, aby dobrze wypaść w oczach krytyków.

Rola menadżera drużyny e-sportowej może okazać się sporym wyzwaniem. Wynika to z faktu, że to właśnie my odpowiadamy ze sukces podopiecznych. Musimy skutecznie zarządzać budżetem. Brak środków finansowych z pewnością okaże się sporą przeszkodą. Należy zadbać o wyposażenie obiektu sportowego, a także stan zawodników. Opieka lekarska oraz psychologiczna nie jest darmowa, a bez niej drużyna będzie mocno osłabiona.

Zarządzanie budżetem Esports Life Tycoon

Budżet ma duże znaczenie dla naszego klubu. Musimy mądrze nim zarządzać, gdyż tylko wtedy osiągniemy zamierzone cele. Darmowe gry wymagają więc strategicznego myślenia. Istotne jest to, aby dokładnie przemyśleć skład drużyny. Wiadomym jest, że pozyskanie najlepszych graczów jest kosztowne. Z drugiej strony to właśnie oni mogą przynieść nam popularność. Ponadto mają doświadczenie i umiejętności.

Znacznie tańsi są początkujący zawodnicy. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że wymagają oni nauki. Musimy poświęcić sporą ilość czasu na treningi. Należy również dodać, że nie każdy gracz rozwija się tak samo. Może okazać się, że któryś zawodnik obniża poziom całej drużyny. W takiej sytuacji najlepiej zastąpić go kimś innym. Inwestowanie w niego jest bez sensu.

Zwiastun Esports Life Tycoon

Gotówka jest nam niezbędna również do tego, aby rozbudować klub. Na początku jest to zwykły, mały obiekt, który nie prezentuje się obiecująco. Z czasem może się on stać ekskluzywnym lokalem. Zadbajmy o nowoczesne wyposażenie, dzięki któremu treningi staną się przyjemniejsze i łatwiejsze. Do dyspozycji mamy również doradców marketingowych, biznesowych oraz wielu innych ekspertów.

To my podejmujemy ostateczną decyzję związaną z przebiegiem rozgrywek. Musimy wydawać polecenia naszym zawodnikom. Ważne jest to, aby taktyka przyniosła zwycięstwo. To ono jest naszym nadrzędnym celem. Oczywiście nie każda decyzja będzie właściwa. Przegrana jest zupełnie normalna, a więc trzeba nauczyć się podnosić po porażkach. Być może nasza drużyna będzie potrzebować w takiej sytuacji wsparcia i motywacji.

Niestety przegrana negatywnie wpływa nie tylko na samopoczucie zawodników, ale również fanów. Kilka porażek pod rząd sprawi, że stracimy ich poparcie. Twórcy gry zadbali o to, aby jej przebieg był urozmaicony. Możemy samodzielnie wykreować barwy oraz elementy charakterystyczne drużyny np. logo. Dzięki temu stanie się ona unikatowa. Ponadto podczas zabawy kompletujemy ekwipunek, który jest niezbędny w drodze po sukces.

Esports Life Tycoon PC Pobierz grę za darmo

Esports Life Tycoon download Download!

  • Crack Esports Life Tycoon Chomikuj
  • Pełna Wersja Esports Life Tycoon Torrent
  • Pebx Esports Life Tycoon za darmo gra
  • Codex Esports Life Tycoon ściągnij na PC

crack p2p

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *