Euro Truck Simulator 2 Download

Euro Truck Simulator 2 to już druga propozycja przygotowana próba symulatora od firmy SCS Software, w którym możemy zasiąść za sterami wielkich pojazdów ciężarowych. Tytuł jest dużo bardziej rozbudowany niż jego poprzedniczka i wprowadza wiele różnorakich usprawnień. Dla fanów takich gier na pewno cenne będzie to, że przy jej produkcji pracowali między innymi tacy specjaliści, którzy wcześniej zajmowali się grą taką jak Hard Truck 18 Wheels of Steel – a więc grą, która prawdopodobnie wśród tego rodzaju produkcji jest najlepszym dostępnym tytułem na rynku.

Euro Truck Simulator 2 Download

Euro Truck Simulator 2 Pobierz Ściągnij Grę!

Autorzy tej gry postarali się bardzo mocno, by ich dzieło było dopasowane przede wszystkim do gustu europejskich graczy. W ten sposób będziemy przejeżdżać tysiące kilometrów po drogach, które ciągną się przez cały Stary Kontynent i możemy przez to trafić do bardzo wielu znanych na świecie miast. Rozgrywka będzie polegała na tym, by wyznaczony dla nas ładunek dostarczyć pod wskazane miejsce. Trzeba tego dokonać jak najszybciej i po drodze należy pokazać jak umie się doskonale prowadzić samochód ciężarowy. Pobierz już teraz w pełnej wersji Euro Truck Simulator 2 Download i poprowadź własną ciężarówkę.

W grze jej twórcy postarali się o to, by gracze otrzymali wszystkie znane marki. Dlatego mamy tam licencje Mercedesa, Scanii i wielu innych marek. Ciężarówki będą więc rzeczywiście podobne do swoich odpowiedników. Możemy także wprowadzać ich różne modyfikacje, dzięki którym wygląd stanie się wyjątkowy. Można dodawać nowe halogeny czy inne dodatki a także inne malowania. Pobierz Euro Truck Simulator 2 Download PC w pełnej wersji przetestuj swe umiejętności.

Firma, która przygotowała grę zdecydowała się mocno postawić na formę symulacyjną co wyraźnie widać w trakcie gry i przy modelu jazdy. Miłośnicy tematu będą mieli możliwość poprowadzenia takiego pojazdu przy użyciu widoku z kabiny i wtedy rzeczywiście można najlepiej wczuć się w rolę kierowcy. Twórcy mają możliwość dopasowania odpowiednio do swoich potrzeb sterowanie ciężarówką. W ten sposób gra będzie dostępna również dla osób, które w czasie rozgrywki korzystają z pada.

Bardzo wielu zmian doczekała się również oprawa graficzna, która w tej nowej wersji jest już przygotowana w oparciu o zupełnie nowy silnik. Otrzymujemy między innymi dużo większa mapę, na której znajduje się więcej miast, które można odwiedzić. Autorzy starają się również o to, by udało się odwzorować najważniejsze elementy metropolii, dzięki czemu możemy rozpoznać na pierwszy rzut oka wiele pojawiających się miast. Ulepszona została również warstwa techniczna takiej rozgrywki ponieważ dodano między innymi efekty HDR, których w poprzednich częściach nie było. Już możesz teraz pobrać ETS 2 Download na komputer PC. Całość jest optymalizowana w ten sposób, że gra działa również dobrze na słabszym sprzęcie, jeśli wcześniej ustawi się na mniejszym poziomie prezentowane detale.

ETS 2 Download

Pobierz pełną wersję

Euro Truck Simulator 2 Download Pobierz Grę!

  • Free Download Euro Truck Simulator 2 Pebx
  • Pobierz Euro Truck Simulator 2 Torrent
  • Exsite Euro Truck Simulator 2 Download
  • Chomikuj Euro Truck Simulator 2 Pobierz
  • ETS 2 Free Download
  • Steam ETS 2 Pobierz Pełną Wersję

Komentarze odwiedzających
  1. kacper

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *